Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vít Prošek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vít Prošek — překladatel angličtiny, italštiny a francouzštiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Vít Prošek:
Děkuji firmě Profipřeklady, která pro naši firmu překládá odborné technické dokumenty s perfektní přesností, kde není třeba mnoho následných korekcí, a zároveň s velice krátkou dobou dodání. Jedná se zejména o manuály k technickým zařízením a občas k obchodním dopisům, které nám zajišťují přesné přenesení informací k našim zákazníkům a dodavatelům v cizím jazyce.

Kamil Murdych

S Profipřeklady spolupracujeme již přes pět let. Jakožto účetní firma zpravidla požadujeme překlady ekonomické povahy jako jsou smlouvy, výkazy nebo informace o změnách v zákonech, které mají dopad na výkon naší profese. Naše požadavky jsou vysoké co se týče kvality a často i rychlosti dodání. Jsme rádi, že v oblasti překladů můžeme spolupracovat s takto spolehlivým partnerem.

Ing. Jan Molín

Spolupráce na běžných odborných překladech fungovala na výbornou. Velmi jsem ocenil profesionálně zpracovaný překlad do angličtiny. Rychlost, odbornost, důkladnost – mohu jen doporučit.

Michael Kudela

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS