Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vít Rýznar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vít Rýznar — designér se zaměřením na vizuální identitu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Vít Rýznar:
Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany grafika jsme ani nepočítali. Prostě kvalitní spolupráce, rychlá komunikace a přátelský přístup.

Roman Zelenka

jednatel společnosti ZELENKA Czech Republic s.r.o.
www.zelenka.cz
Vítek Rýznar připravil kompletní CI pro naši novou službu. Ač spolupráce probíhala výhradně na dálku, fungovalo to perfektně. Začal tím, že se ptal na detailní zadání: představy, emoce i konkrétní parametry nové služby. Pak vytvořil první verzi, na ní jsme odladili připomínky a druhá verze byla již téměř finální. S málokterým grafikem byl proces zapracování připomínek a přiblížení se k mé představě tak rychlý. Navíc spolehlivost v dodání daných termínů je 100 %. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Barbora Filáčková

jednatelka firmy Evolta s.r.o.
S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu k2.cz. Do projektu skvěle zapadl, ačkoli naskočil až v jeho průběhu. Rychle se zorientoval a kromě toho, že dokázal přesně ztvárnit naše představy, přispěl také několika nápady a vylepšeními, které nám pomohly celý projekt posunout ještě o kousek dál.

Miroslav Böhm

marketing K2 atmitec s.r.o.
Pro externí spolupráci vždy pečlivě vybírám z okruhu freelance tak, abychom jako agentura dokázali udržet obvyklý standard, na který jsou naši klienti zvyklí. Na spolupráci s Víťou nejvíce oceňuji poměrně vzácnou a velmi výživnou kombinaci skvělé kreativy, pečlivé produkce, pozitivního přístupu a nonstop klientského servisu při finalizaci společných zakázek.

Robin Zahradník

sales & executive director
www.arkadia.cz
Spolupráce s panem Rýznarem je pro naši společnost velkým přínosem. Jeho návrhy jsou nápadité, vkusné a mají styl. Vyhovuje nám jeho individuální přístup.

Lenka Parýzková

jednatelka společnosti L.P.Elektro s.r.o.
www.lpelektro.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS