Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vít Rýznar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vít Rýznar — brand designér se zaměřením na vizuální identitu

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Vít Rýznar:
U Vítka oceňujeme kombinaci jeho vlastností – rychlost, kvalitu a příjemné vystupování. Každý jeho výstup jsme očekávali s nadšením. Pracujeme a pracovali jsme na mnoha zadáních, která vždy splnila účel. Jsem především spokojený s naší vlastní značkou Teesys, se kterou se ztotožnil i celý náš tým. Konečně máme svoji vlastní funkční identitu.

Peter Bolebruch

jednatel a výkonný ředitel Teesys
www.teesys.com
Již druhá spolupráce s Vítkem na aktualizaci korporátní identity a opět všechno na jedničku! Je to skutečný odborník ve svém oboru, na kterého se můžete spolehnout po stránce designové i praktické!

Dominik Řihák

jednatel Top-Obaly.cz a Aducid.com
www.top-obaly.cz
Vít Rýznar je naprostá jistota. Jistota ve všem. Skvělé kreativní nápady, koncepční myšlení, vynikající konzistence vizuálních stylů, korektní, vlídné a jisté jednání. Velice zkušený člověk prověřený vysokými nároky klientů. Můžete od něj očekávat opravdu hodně a dostanete ještě víc, navíc vždy ve smluveném termínu. Rozhodně doporučuji pro jednorázovou i trvalou spolupráci.

Janis TakaTuka

Voudouragkakis (takatuka.cz)
www.takatuka.cz
Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany grafika jsme ani nepočítali. Prostě kvalitní spolupráce, rychlá komunikace a přátelský přístup.

Roman Zelenka

jednatel společnosti ZELENKA Czech Republic s.r.o.
www.zelenka.cz
Jsme rádi, že jsme se na Víťu obrátili. Jelikož návrhy byly s přidanou hodnotou a jasnou myšlenkou, ušetřili jsme mnoho času. Pokud chcete vytvořit unikátní vizuální identitu rozpracovanou do každého detailu, tak se rozhodně na Reasonar.com obraťte.

Libor Urbánek

co-founder HelloSandy.cz
S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu k2.cz. Do projektu skvěle zapadl, ačkoli naskočil až v jeho průběhu. Rychle se zorientoval a kromě toho, že dokázal přesně ztvárnit naše představy, přispěl také několika nápady a vylepšeními, které nám pomohly celý projekt posunout ještě o kousek dál.

Miroslav Böhm

K2 atmitec s.r.o.
Chcete mít zaručeně dobrý výsledek a neztrácet čas zdlouhavými schůzkami a nekonečnými úpravami v návrhu? Poptejte Víťu. Vždy, když pro nás něco kreslí, je to trefa do černého. Má výborné nápady, nad vším hluboce přemýšlí, nejde mu jen o design, ale zejména o funkčnost. Vím, že když někde uděláme v návrhu chybu, on nás na ni upozorní a posune to dál.

Jan Koprajda

jednatel Whys
www.whys.eu
Vítek Rýznar připravil kompletní CI pro naši novou službu. Ač spolupráce probíhala výhradně na dálku, fungovalo to perfektně. Začal tím, že se ptal na detailní zadání: představy, emoce i konkrétní parametry nové služby. Pak vytvořil první verzi, na ní jsme odladili připomínky a druhá verze byla již téměř finální. S málokterým grafikem byl proces zapracování připomínek a přiblížení se k mé představě tak rychlý. Navíc spolehlivost v dodání daných termínů je 100 %. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Barbora Filáčková

jednatelka firmy Evolta s.r.o.
Pro externí spolupráci vždy pečlivě vybírám z okruhu freelance tak, abychom jako agentura dokázali udržet obvyklý standard, na který jsou naši klienti zvyklí. Na spolupráci s Víťou nejvíce oceňuji poměrně vzácnou a velmi výživnou kombinaci skvělé kreativy, pečlivé produkce, pozitivního přístupu a nonstop klientského servisu při finalizaci společných zakázek.

Robin Zahradník

sales & executive director
www.arkadia.cz
Spolupráce s panem Rýznarem je pro naši společnost velkým přínosem. Jeho návrhy jsou nápadité, vkusné a mají styl. Vyhovuje nám jeho individuální přístup.

Lenka Parýzková

jednatelka společnosti L.P.Elektro s.r.o.
www.lpelektro.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS