Doporučení z první ruky

Vítek Koubský — grafický designér a webdesignér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Lenka Chotěnovská

S Vítkem jsem jednou za čas v kontaktu při spolupráci na „poslední chvíli“, vždy ale projekt společně zvládneme v termínu ke spokojenosti klienta.

Lenka Chotěnovská
grafička a webdesignérka
Tomáš Timko

S Vítkem jsem spolupracoval na několika zajímavých projektech. Vytvořil vždy excelentní grafické podklady. Mohu jen doporučit!

Tomáš Timko
zapálený animátor videí a HTML bannerů

S panem Koubským řešíme naše vstupní marketingové stránky online směnárny RoklenFx. Díky invenčnímu přístupu je výsledkem originální web se zajímavou grafikou a ne zcela běžnou funkčností. Rádi spolupracujeme s partnery, kteří kromě odvedené práce přijdou i s vlastními nápady a dobrou radou. Proto s panem Koubským rádi spolupracujeme.

Petr Kubíček
Roklen, obchodní ředitel
www.roklen.cz

S panem Koubským spolupracujeme již delší dobu na mnoha projektech. Cením si jeho flexibility, schopnosti zorganizovat a zařídit věci velmi rychle a efektivně a řešit důležité pracovní záležitosti i mimo obvyklé časy.

Filip Brázda
Knowlimits
www.knowlimits.cz

Pan Koubský je profík a vše proběhlo, jak jsem si představoval. Doporučuji. Děkuji.

Arsen Lazarevič
Ušetřeno.cz
usetreno.cz

S panem Koubským jsme měli možnost spolupracovat na větším projektu v rámci brandu zmrzlina Míša, kdy jsme vytvářeli celorepublikovou aktivaci. Vzhledem k náročným podmínkám a málo času nakonec projekt dopadl skvěle a za spolupráci děkujeme.

Pavlína Bursová
zmrzlina Míša, Category Manager
www.unilever.com

Původně jsme chtěli od pana Koubského zajistit pouze návrh webu. Nakonec jsme se dohodli, že po své ose zajistí i zbytek včetně naprogramování a zajištění grafiky letáků a návazných aktivit. Vše skvělé! Maximálně doporučuji. Spolupracujeme i dále.

David Brož
ITC, obchodní ředitel
www.itc-international.eu

Děkujeme za skvěle zpracovaný web i za promptní řešení v mnoha technických detailech webu. Doporučujeme.

Igor Bogdanov
Realitní Páni, majitel
www.realitnipani.cz

S Vítkem jsme měli možnost spolupracovat na návrhu katalogu pečiva. Profesionální přístup i jednání.

Tomáš Stuchlík
BENEA pekárna, jednatel
www.benea.cz

Pan Koubský zajišťoval grafickou identitu pro naši restauraci plus návazné grafické práce jako bannery, logo a další. Vše proběhlo, jak slíbil, a za rozumnou cenu.

Jakub Nešpor
restaurace Na Tenisu, majitel
www.natenisu.cz