Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítek Koubský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vítek Koubský — grafický designér a webdesignér

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Vítek Koubský:
S panem Koubským řešíme naše vstupní marketingové stránky online směnárny RoklenFx. Díky invenčnímu přístupu je výsledkem originální web se zajímavou grafikou a ne zcela běžnou funkčností. Rádi spolupracujeme s partnery, kteří kromě odvedené práce přijdou i s vlastními nápady a dobrou radou. Proto s panem Koubským rádi spolupracujeme.

Petr Kubíček

Roklen, obchodní ředitel
S panem Koubským spolupracujeme již delší dobu na mnoha projektech. Cením si jeho flexibility, schopnosti zorganizovat a zařídit věci velmi rychle a efektivně a řešit důležité pracovní záležitosti i mimo obvyklé časy.

Filip Brázda

Knowlimits
Pan Koubský je profík a vše proběhlo, jak jsem si představoval. Doporučuji. Děkuji.

Arsen Lazarevič

Ušetřeno.cz
S panem Koubským jsme měli možnost spolupracovat na větším projektu v rámci brandu zmrzlina Míša, kdy jsme vytvářeli celorepublikovou aktivaci. Vzhledem k náročným podmínkám a málo času nakonec projekt dopadl skvěle a za spolupráci děkujeme.

Pavlína Bursová

zmrzlina Míša, Category Manager
Původně jsme chtěli od pana Koubského zajistit pouze návrh webu. Nakonec jsme se dohodli, že po své ose zajistí i zbytek včetně naprogramování a zajištění grafiky letáků a návazných aktivit. Vše skvělé! Maximálně doporučuji. Spolupracujeme i dále.

David Brož

ITC, obchodní ředitel
S Vítkem jsme měli možnost spolupracovat na návrhu katalogu pečiva. Profesionální přístup i jednání.

Tomáš Stuchlík

BENEA pekárna, jednatel
Děkujeme za skvěle zpracovaný web i za promptní řešení v mnoha technických detailech webu. Doporučujeme.

Igor Bogdanov

Realitní Páni, majitel
Pan Koubský zajišťoval grafickou identitu pro naši restauraci plus návazné grafické práce jako bannery, logo a další. Vše proběhlo, jak slíbil, a za rozumnou cenu.

Jakub Nešpor

restaurace Na Tenisu, majitel
S Vítkem spolupracuji na projektu tenisového areálu v Rudné, který řídím jako šéftrenér. Pomohl nám ujasnit si, jakou cestou bychom graficky měli jít, a pomohl nám sjednotit styl, aby vše dávalo smysl a nebylo roztříštěné.

Pavel Čermák

Tenis Rudná, jednatel
S Vítkem spolupracujeme již několik let a veškerá naše spolupráce a komunikace je na úrovni. Nemohu si na nic stěžovat, ba naopak.

Jan Bouša

freelancer
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS