Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 50 doporučení

S Víťou spolupracuji přes 3 roky a naši spolupráci hodnotním jednoznačně jako přínosnou a efektivní. Zejména oceněnuji rychlou „on-line" odezvu na jakýkoliv nový požadavek nebo jenom radu z oboru designu a použitelnosti. Důležité je pro mě také široké portfolio nabízených služeb, které je schopen zajistit a dodat vše v nejvyšší kvalitě a tzv. „na klíč". Těším se na další spolupráci a mohu vřele doporučit.

Martin Vojík
www.comdeal.cz

Víťa je profesionál v tom zdravém slova smyslu. Co slíbí, dodrží. Plní termíny. Umí kreslit, navrhovat, pracovat, poslouchat zákazníka. Dodá kvalitní výsledek. Jednoduše: víc podobných grafiků! Společně jsme řešili několik větších a menších zakázek – vždy jsem byl s kvalitou, precizností i výsledným poměrem cena/výkon spokojen. Chcete-li překreslit web nebo začít „na zelené louce“, obě situace s Víťou vyřešíte ke své vlastní spokojenosti.

Zdeněk Cendra

Pana Válku mohu jen doporučit, zpracování zadaného projektu bylo vždy splněno včas a v požadované kvalitě i přes naše někdy nestandardní požadavky.

Ing. et Ing. Dalibor Jaroš
projektový manažer

S Vítkem Válkou jsme byli ve všech směrech spokojeni, posunul naši vizuální komunikaci o krok dál a z jeho přínosu stále těžíme a jeho práci rozvíjíme. Oceňovali jsme především Vítkův zodpovědný přístup a precizní povahu. Pro vaše projekty tak můžeme tohoto odborníka s klidným svědomím doporučit.

Jaroslav Kaucký
Pepa.cz
www.pepa.cz

Spolupráce s Víťou byla perfektní. Jednou větou by se dala shrnout jako: „Velmi rychlé a flexibilní zpracování designu, možnosti úprav podle vás a konzultace, zda požadovaná změna má či nemá smysl.“ Na Víťovi je vidět, že je velký odborník v oboru, že má za sebou nespočet projektů a vládne bohatými zkušenostmi v tom, co dělá. Díky tomu, dle mého pohledu, si může dovolit dělat jednoduché, ale naprosto funkční webové stránky/designy. Prostě ví, co na stránce být musí, aby byla pro uživatele zajímavá a přehledná. A co na ni naopak nepatří a tedy nemá smysl do designu dávat. Za mě velmi kladné doporučení a velké dík!

Jan Šesták
www.svetandroida.cz

Pan Válka bez dlouhého vysvětlování okamžitě pochopil, co potřebuji. Stačilo říci pár slov o projektu a on se postaral o perfektní design i se všemi detaily a ve stanovém termínu. Jednání s Víťou Válkou bylo příjemné, lidské. Přestože jsme se nikdy neviděli a pracovali spolu poprvé, měl jsem pocit, jako bych s ním pracoval spokojeně už roky. Jsem rád, že jsem ho objevil. Pro další projekty už nemusím nikoho hledat a ztrácet tak drahocenný čas.

Jan Vágner
vagnerhonza@gmail.com 777 087 631

S panem Válkou se nám spolupracovalo skvěle a doufám, že i nadále spolupracovat bude. Je to profesionál. Snaží se vcítit do situace zákazníka a poté pro něj nabídnout řešení na míru. Rád komunikuje a je-li třeba, všechno pečlivě vysvětlí. Hodnocení jeho grafických návrhů by bylo nošením dříví do lesa, reference mluví za vše. Dávám 100 ze 100 možných bodů!

Vladimír Toman
Area Manager
toman@centralchange.cz 724 039 863

Víťa je profesionál s láskou ke svému oboru a s velmi důležitou vlastností: nad zadáním uvažuje v souvislostech. To často významně urychluje realizaci zadání a eliminuje komunikační nedokonalosti. Činnost a potřeby klienta se snaží poznat do detailů a po krátké chvíli je schopen vnímat a dodržovat styl a jednotnost komunikace. Vše "ladí" a má to šmrnc. Líbí se mi jeho bohaté zkušenosti, o které se rád podělí. Cítíte z jeho přístupu, že opravdu spolupracuje. Když je o něčem přesvědčený, stojí si za tím a má na mysli zájem klienta a výborný výsledek, někdy i klientovi navzdory. Poslechnout jeho postřehy se mi vždy vyplatilo. V případě akutních úprav a oprav jsem se na něj vždy mohla spolehnout. Je snad za všech okolností klidný a milý. Spolupráce mě bavila.

Gabriela Milfortová
marketing a PR manažerka
www.goldengate.cz gabriela.milfortova@goldengate.cz 605 107 432

Práce s Víťou je absolutně bez problému. První nástřel grafiky odpovídá představám a je moderní. Doladění finální podoby jde rychle včetně zapracování připomínek. Víťa nenavrhuje jen prostou grafiku, ale navrhne i myšlenku na oživení nějakým efektem. I přes svou vytíženost plní termíny, to je samo o sobě neocenitelné. Těším se na další spolupráci.

Petr Černý
programátor a nadšenec
www.veverusak.cz

Vítězslava Válku určitě doporučuji. Poptávaná práce se týkala grafického zpracování webových stránek pro nově vznikající cestovní kancelář včetně navržení maskota a loga. Naší představou bylo, aby chystané webové stránky působily pro návštěvníky přátelsky, pohodově a případně vyvolaly alespoň při první návštěvě mírný úsměv na tváři. Tento těžký cíl se povedlo dosáhnout a internetové stránky mají překrásnou grafiku obsahující přesně to co jsme si představovali. Jednotlivé práce probíhaly přesně dle stanoveného harmonogramu pomocí zpětné vazby a postupování dále po schválení jednotlivých kroků. Vše proběhlo přesně v termínu, který byl do předu stanoven. Pokud si nevíte rady s grafickým návrhem webových stránek, určitě oslovte Víťu!

Ing. Petr Waldstein