Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vítězslav Válka > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webdesignér a odborník na použitelnost

Zobrazuji č. 2130 z celkem 47 doporučení prezentace Mgr. Vítězslav Válka:
Víťa je profesionál v tom zdravém slova smyslu. Co slíbí, dodrží. Plní termíny. Umí kreslit, navrhovat, pracovat, poslouchat zákazníka. Dodá kvalitní výsledek. Jednoduše: víc podobných grafiků! Společně jsme řešili několik větších a menších zakázek – vždy jsem byl s kvalitou, precizností i výsledným poměrem cena/výkon spokojen. Chcete-li překreslit web nebo začít „na zelené louce“, obě situace s Víťou vyřešíte ke své vlastní spokojenosti.

Zdeněk Cendra

Pana Válku mohu jen doporučit, zpracování zadaného projektu bylo vždy splněno včas a v požadované kvalitě i přes naše někdy nestandardní požadavky.

Ing. et Ing. Dalibor Jaroš

projektový manažer
S Vítkem Válkou jsme byli ve všech směrech spokojeni, posunul naši vizuální komunikaci o krok dál a z jeho přínosu stále těžíme a jeho práci rozvíjíme. Oceňovali jsme především Vítkův zodpovědný přístup a precizní povahu. Pro vaše projekty tak můžeme tohoto odborníka s klidným svědomím doporučit.

Jaroslav Kaucký

Pepa.cz
www.pepa.cz
Spolupráce s Víťou byla perfektní. Jednou větou by se dala shrnout jako: „Velmi rychlé a flexibilní zpracování designu, možnosti úprav podle vás a konzultace, zda požadovaná změna má či nemá smysl.“ Na Víťovi je vidět, že je velký odborník v oboru, že má za sebou nespočet projektů a vládne bohatými zkušenostmi v tom, co dělá. Díky tomu, dle mého pohledu, si může dovolit dělat jednoduché, ale naprosto funkční webové stránky/designy. Prostě ví, co na stránce být musí, aby byla pro uživatele zajímavá a přehledná. A co na ni naopak nepatří a tedy nemá smysl do designu dávat. Za mě velmi kladné doporučení a velké dík!

Jan Šesták

www.svetandroida.cz
Pan Válka bez dlouhého vysvětlování okamžitě pochopil, co potřebuji. Stačilo říci pár slov o projektu a on se postaral o perfektní design i se všemi detaily a ve stanovém termínu. Jednání s Víťou Válkou bylo příjemné, lidské. Přestože jsme se nikdy neviděli a pracovali spolu poprvé, měl jsem pocit, jako bych s ním pracoval spokojeně už roky. Jsem rád, že jsem ho objevil. Pro další projekty už nemusím nikoho hledat a ztrácet tak drahocenný čas.

Jan Vágner

vagnerhonza@gmail.com ~ 777 087 631
S panem Válkou se nám spolupracovalo skvěle a doufám, že i nadále spolupracovat bude. Je to profesionál. Snaží se vcítit do situace zákazníka a poté pro něj nabídnout řešení na míru. Rád komunikuje a je-li třeba, všechno pečlivě vysvětlí. Hodnocení jeho grafických návrhů by bylo nošením dříví do lesa, reference mluví za vše. Dávám 100 ze 100 možných bodů!

Vladimír Toman

Area Manager
toman@centralchange.cz ~ 724 039 863
Víťa je profesionál s láskou ke svému oboru a s velmi důležitou vlastností: nad zadáním uvažuje v souvislostech. To často významně urychluje realizaci zadání a eliminuje komunikační nedokonalosti. Činnost a potřeby klienta se snaží poznat do detailů a po krátké chvíli je schopen vnímat a dodržovat styl a jednotnost komunikace. Vše "ladí" a má to šmrnc. Líbí se mi jeho bohaté zkušenosti, o které se rád podělí. Cítíte z jeho přístupu, že opravdu spolupracuje. Když je o něčem přesvědčený, stojí si za tím a má na mysli zájem klienta a výborný výsledek, někdy i klientovi navzdory. Poslechnout jeho postřehy se mi vždy vyplatilo. V případě akutních úprav a oprav jsem se na něj vždy mohla spolehnout. Je snad za všech okolností klidný a milý. Spolupráce mě bavila.

Gabriela Milfortová

marketing a PR manažerka
www.goldengate.cz ~ gabriela.milfortova@goldengate.cz ~ 605 107 432
Práce s Víťou je absolutně bez problému. První nástřel grafiky odpovídá představám a je moderní. Doladění finální podoby jde rychle včetně zapracování připomínek. Víťa nenavrhuje jen prostou grafiku, ale navrhne i myšlenku na oživení nějakým efektem. I přes svou vytíženost plní termíny, to je samo o sobě neocenitelné. Těším se na další spolupráci.

Petr Černý

programátor a nadšenec
www.veverusak.cz
Vítězslava Válku určitě doporučuji. Poptávaná práce se týkala grafického zpracování webových stránek pro nově vznikající cestovní kancelář včetně navržení maskota a loga. Naší představou bylo, aby chystané webové stránky působily pro návštěvníky přátelsky, pohodově a případně vyvolaly alespoň při první návštěvě mírný úsměv na tváři. Tento těžký cíl se povedlo dosáhnout a internetové stránky mají překrásnou grafiku obsahující přesně to co jsme si představovali. Jednotlivé práce probíhaly přesně dle stanoveného harmonogramu pomocí zpětné vazby a postupování dále po schválení jednotlivých kroků. Vše proběhlo přesně v termínu, který byl do předu stanoven. Pokud si nevíte rady s grafickým návrhem webových stránek, určitě oslovte Víťu!

Ing. Petr Waldstein

Je osvěžující spolupracovat s člověkem, který umí své řemeslo, dodržuje vše domluvené a má cit pro detail. Když navíc dodá vašemu projektu i duši, tak není co řešit. Mám rád, když se grafik neomezuje na splnění zadání, ale místo toho raději dodá řešení.

Marek Pavlišta

obchodní ředitel
www.reptisk.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS