Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 50 doporučení

Robert Vlach

S Víťou jsem spolupracoval před časem, když ještě dělal ve Stickfish a zajišťoval pro můj portál Na volné noze mailhosting. Znám jej jako výjimečného konektora, spojujícího rozličné volné konce české IT komunity. Jeho komunikační a sociální schopnosti jsou velmi rozvinuté, vždy je přátelský a ochoten pomoci, aniž by cokoli z toho předstíral. Má také pěkně široký rozhled v oboru IT a počítačového designu, o kontaktech ani nemluvě. Výrazných profesionálů jako on je málo, proto se na každé setkání s ním vyloženě těším.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
BcA. Mira Szkandera

Víťa už na vysoké škole nasadil neobvykle vysokou laťku při školních pracích a tento standard s sebou nese do všech projektů, ve kterých jsem měl tu možnost ho vidět, dále profesním životem. Byl mi vždy inspirací pro jeho velmi zdravý pohled na řešené problémy a jeho vysoká preciznost spolu s výraznou multioborovostí mě vyloženě okouzlují. Těžko zde můžu obsáhnout celou jeho renesanční osobu, takže mi klidně pište, mám o tom řadu důkazů.

BcA. Mira Szkandera
počítačový grafik, designér a výtvarník
Jan Tichý

S Víťou Válkou jsem spolupracoval na několika internetových projektech, které Víťa vedl. Víťův přístup byl vždy precizní a nápaditý a jeho vedení plné života. Víťa je vynikající grafik, návrhář webového designu a uživatelských prostředí. I nadále se zájmem sleduji, jak v této chvíli rozvíjí a pečuje o fotobanku Pixmac.

Jan Tichý
grafický a motion designér, webdesignér a portrétní fotograf
Jan Bien

Kdyby všichni lidé pracovali tak jako Víťa vede Pixmac, svět by se rozhodně nezastavil, ale žilo by se na něm daleko víc v pohodě. Dokonalou věc dělají detaily, jenomže jenom některé jsou důležité. Víťa je obdařen mimořádným talentem k rozlišování těch důležitých detailů od nedůležitých. Obdivuji, s jakým klidem a rozvahou dokáže udržet svou pozornost na dlouhodobým cílech, přitom si zachovat až magickou trpělivost a šířit kolem sebe pohodu. Vážím si Víťova otevřeného jednání, spolehlivosti, živosti a schopnosti naslouchat. Vystupuje s tak nenucenou profesionalitou, jako by mu byla dána do vínku takříkajíc nativně.

Jan Bien
seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress

Víťu jsem oslovil už několikrát, jak pro zpracování grafiky celého webu, dílčí grafické prvky, nebo návrh letáku pro zahraniční klienty. Rychlá komunikace a kreativní přístup jsou známkami profesionality, která předčí vaše očekávání. Proto je Víťa volba číslo jedna nejen pro mě, ale doporučuji ho svým klientům, kteří jsou s jeho prací také nadmíru spokojeni.

Jakub Brada, DiS.
provozovatel 1. katalogu všech českých motoservisů Motorating.cz
www.motorating.cz brada.jakub@gmail.com 775 684 704

Víťa je šikovnej pracovitej kluk, ostřílen naším jediným velkoměstem, srdcem a poctivostí ale stále Moravák. Známe se a spolupracujeme spolu už celou jednu desítku let. A že to se mnou tak dlouho vydržel, je ta nejlepší reference :-) Jeho práci mám rád, není to žádný levný student, ale zato dodá kvalitní a vždy perfektní výsledek. V designu, zejména webovém a obecně webové použitelnosti neznám lepšího partnera do projektu. Rád s ním spolupracuji.

Ing. Martin Matějů
konzultant a specialista na internetový marketing
martin@mateju.cz 777 993 393
Ing. Ivana Minářová

Víťa navrhoval grafiku mého webu. Zadáním byla blízká podobnost webu www.jaknait.cz, ale zároveň odlišení pro jiný obor. Už od prvního návrhu jsem byla s jeho prací spokojená. Víťa velmi rychle reaguje na potřeby klienta a výsledkem je práce dotažená do posledního detailu.

Ing. Ivana Minářová
stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů
Ing. Mira Vlach

Víťu jsem oslovil, když jsem potřeboval nakreslit jednoduchou ilustraci a podle portfolia jsem viděl, že právě on by se mohl stylem strefit do mých představ. I když šlo o drobnost, jeho přístup byl stejně pružný a vstřícný jako kdybych byl nejváženější klient. Odpovídal tomu navíc i výsledek spolupráce – s obrázkem jsem plně spokojený. Můžu tedy jedině doporučit.

Ing. Mira Vlach
projektový manažer, trenér a konzultant
Radim Hasalík

S Víťou jsem spolupracoval v době, kdy jsem pracoval jako šéfredaktor pro ITBIZ.cz. Znám ho jako talentovaného grafika s dobrými nápady. Protože má poměrně velké zkušenosti s weby, mohu ho vřele doporučit všem pro dlouhodobou spolupráci, která se týká Internetu. Budu-li mít příležitost, rád Víťu oslovím s další spoluprací.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu
Pavel Minář

S Víťou Válkou jsem spolupracoval zatím na prvním projektu. Byl jsem velmi mile překvapen Víťovým profesionálním přístupem, zapálením, a výsledek předčil má očekávání. Díky jeho profesnímu přesahu mi dal Víťa navíc cenné rady, které se netýkaly přímo grafického designu, ale např. obsahové stránky webu nebo podnikání na volné noze. Mám jasno, na koho se obrátím s dalším projektem. Víťu vřele doporučuji.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)