Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 50 doporučení

Jakub Gajda

Víťa se podílel jako grafik na projektu Přírodní bydlení (www.prirodnibydleni.cz) a s jeho prací jsem velmi spokojen. Zvláště musím vyzdvihnout jeho trpělivost a profesionalitu, kterou jsem obdivoval při řešení zdánlivě nedůležitých detailů.

Jakub Gajda
přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
Martin Talavášek

S Víťou jsem se potkal v projektu Pixmac.com (resp. Pixmac.cz), kde jako šéf a grafik vedl tým 5–6 lidí + zhruba 20 zahraničních spolupracovníků. Má obrovské zkušenosti, cit pro detail a kreativní myšlení. Od webdesignu po ilustrace je to pro mě jasná jednička.

Martin Talavášek
programátor a vývojář webových stránek
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

Víťu jsem požádala o konzultaci při tvorbě mých webových stránek a firemní identity (logo, hlavičkový papír atd.). S jeho službami jsem velmi spokojena. I přes jeho velkou vytíženost probíhala rychlá a bezproblémová komunikace a spolupráce. Víťa navrhl profesionální a účinné řešení, ochotně zapracoval mé připomínky a poskytl mi i cenné rady, které byly nad rámec zakázky. Ráda jej tedy zařazuji do svého seznamu spolehlivých profesionálů, kteří jsou pro rozvoj mé vlastní advokátní praxe velice cenní.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
advokátka a realitní právnička
Michal Souček

Pokud Víťa neumí číst myšlenky, tak nevím, jak to dělá. Věřte nebo ne, ale Víťa vám ušetří spoustu času. Nemusím vše několikrát vysvětlovat. Jsem pochopen okamžitě na první dobrou. Neděláme opravy a korektury, protože vše přijde poprvé precizně zpracované. To je, kromě geniální a promyšlené grafiky, ta přidaná hodnota, za kterou vždy rád zaplatím. Díky za spolupráci!

Michal Souček
realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA
Ing. Daniel Šácha

Měl jsem skvělou příležitost podílet se coby copywriter s Víťou na přípravě několika webových projektů a musím říct, že je opravdu radost sledovat takového profesionála při práci. Pro klienty je zárukou špičkového výsledku, pro kolegy velká inspirace. Za mě všechny palce nahoru.

Ing. Daniel Šácha
copywriter a rešeršér

S Víťou spolupracuji od založení naší poradenské firmy v roce 2008. Potřeboval jsem kreativního a flexibilního profesionála pro tvorbu webu a kompletního corporate designu. Dostal jsem celou řadu opravdu kvalitních návrhů a byl celkem problém vybrat, který je nejlepší. S Víťou od té doby pravidelně spolupracujeme v rámci pracovních i mimopracovních aktivit. Jako nezávislý pozorovatel jsem měl možnost vidět jak vzniká a roste Pixmac a je jasné, že se Víťovi podařilo vybudovat firmu minimálně srovnatelnou s hlavními hráči v oboru.

Jiří Mareš
ředitel Merger Vision
www.mergervision.com jiri.mares@mergervision.com

Víťa je kvalitní grafik, copywriter, tvůrce i vůdčí osobnost. Všechno co dělá, dělá s plným nasazením a odvádí dokonalou práci. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti grafického designu, IT i řízení týmu. Ukázkou toho všeho může být například světově známá microstock fotobanka Pixmac, kterou od počátku vede. Já jsem měl tu čest na několika projektech s Víťou spolupracovat. Musím říct, že tato spolupráce vždy proběhla v nejlepším pořádku.

MgA. Martin Žampach
sklářský a produktový designér
martin.zampach.com martin@zampach.com 731 514 374

Víťa je skvělý kreativec, co umí dotáhnout do konce věci z oblasti webdesignu nebo uživatelských rozhraní, které potřebuje či vymyslel někdo jiný (kdo si s nimi někdy třeba už ani nevěděl rady). Víťa umí udělat i velké věci (např. firmy), „udělat from scratch" - domluvit, zorganizovat a vybudovat tým a dostat jej na růstové křivky. A také občas chodím koukat na jeho fotky na www.nikdo.org :)

S Víťou spolupracuji asi 4 roky a mohu jej vřele doporučit každému, kdo hledá seriózního profesionála s lidským s přístupem. Víťa je proaktivní, velmi vnímavý, má cit pro detail, myslí mu to a jeho názory jdou přímo k jádru věci — samé skvělé vlastnosti, které v dnešním podnikatelském prostředí postrádá většina lidí. Opravdu doporučuji!

Mgr. Thomas Tyre O'Hearn, II.
korektor, editor a rodilý mluvčí angličtiny

S panem Mgr. Válkou spolupracujeme v oblasti grafického designu již několik let. Zadané zakázky plní vždy ve stanoveném termínu a výsledek je pokaždé profesionálně zvládnutý. Mohu spolupráci doporučit.

MgA. Dušan Wolf
vedoucí DTP Z STUDIO spol. s r. o.
www.zstudio.cz wolf@zstudio.cz