Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vítězslav Válka > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webdesignér a odborník na použitelnost

Zobrazuji č. 4143 z celkem 43 doporučení prezentace Mgr. Vítězslav Válka:
Víťa je velmi šikovný, charismatický a známý člověk ve světě internetu, který se chopí věcí hned a maká. Jednoduchostí řešení na vás dýchnou zkušenosti. Férová dohoda. Díky za spolupráci!

Ondřej Krabs

www.mailboxde.cz ~ ondrej.krabs@mailboxde.com ~ 731 271 712
S panem Válkou jsem spolupracoval na stránkách pro jednu církevní organizaci. Jak už to tak bývá, chtěl jsem novou grafiku velmi rychle, protože zpracování od předešlého grafika se nelíbilo. Byl jsem překvapen s jakou rychlostí a precizností vytvořil novou grafiku. Konečně grafik, který ví CO a PROČ dělá! Bez nadsázky mohu říci, že mi zachránil projekt. Rovněž komunikaci a celkové jednání hodnotím jako vysoce profesionální. Vřele doporučuji!

Tomáš Krahulec

projektový manažer
S Víťou jsem se dohodl, že mi udělá grafiku homepage k jednomu našemu projektu. Skrze naprosto perfektní a ojediněle příjemnou komunikaci jsem očekával také dobrý výsledek. Ten však naprosto předčil veškerá má očekávání a na hotovou grafiku jsem se musel neustále dívat s úsměvem na rtech. Víťa byl velmi ochotně nápomocný i ve fázi kódování, kdy se sám nabídl s případnou pomocí. Komunikace byla opět velmi rychlá a úderná. Pokud bych to měl shrnout sám za sebe, spolupráce s Víťou je opravdu radost. Navíc z jeho strany probíhá absolutně vše podle domluvy, což je dnes spíše vzácnost. Doporučuji ho proto na celé čáře.

Štěpán HP

cryptojumper.com@gmail.com ~ 778 529 422
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS