Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vítězslav Válka > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webdesignér a odborník na použitelnost

Zobrazuji č. 4148 z celkem 48 doporučení prezentace Mgr. Vítězslav Válka:
Víťu jsem oslovila na základě doporučení a jsem naprosto spokojená s výsledkem jeho práce. Určitě doporučuji všem dalším. Vytvořil a graficky zpracoval prezentaci pro můj nový projekt. Musím ocenit rychlost, kvalitu, nápad a hlavně i samotnou komunikaci. Všechny připomínky byly obratem zapracovány! Také všem vřele doporučuji jeho prezentaci Grafik z karavanu. Děkuji!

Petra Tošovská

Majitelka firmy EXIT GROUP s.r.o.
www.babyplaza.cz
Víťa je velmi šikovný, charismatický a známý člověk ve světě internetu, který se chopí věcí hned a maká. Jednoduchostí řešení na vás dýchnou zkušenosti. Férová dohoda. Díky za spolupráci!

Ondřej Krabs

www.mailboxde.cz ~ ondrej.krabs@mailboxde.com ~ 731 271 712
S panem Válkou jsem spolupracoval na stránkách pro jednu církevní organizaci. Jak už to tak bývá, chtěl jsem novou grafiku velmi rychle, protože zpracování od předešlého grafika se nelíbilo. Byl jsem překvapen s jakou rychlostí a precizností vytvořil novou grafiku. Konečně grafik, který ví CO a PROČ dělá! Bez nadsázky mohu říci, že mi zachránil projekt. Rovněž komunikaci a celkové jednání hodnotím jako vysoce profesionální. Vřele doporučuji!

Tomáš Krahulec

projektový manažer
S Víťou jsem se dohodl, že mi udělá grafiku homepage k jednomu našemu projektu. Skrze naprosto perfektní a ojediněle příjemnou komunikaci jsem očekával také dobrý výsledek. Ten však naprosto předčil veškerá má očekávání a na hotovou grafiku jsem se musel neustále dívat s úsměvem na rtech. Víťa byl velmi ochotně nápomocný i ve fázi kódování, kdy se sám nabídl s případnou pomocí. Komunikace byla opět velmi rychlá a úderná. Pokud bych to měl shrnout sám za sebe, spolupráce s Víťou je opravdu radost. Navíc z jeho strany probíhá absolutně vše podle domluvy, což je dnes spíše vzácnost. Doporučuji ho proto na celé čáře.

Štěpán HP

cryptojumper.com@gmail.com ~ 778 529 422
V časovém shodu a náročném dubnu jsem vám zapomněla poděkovat za spolupráci. Zatím na náš web chodí pozitivní ohlasy, že je čistý, přehledný, rozumně rozdělený. Barevnost uměřená, veselá, energická a přitom nevtíravá. Tož marketingový expert :-)

RNDr. Karolina Houžvičková Šolcová

spolumajitelka Careermarket
www.careermarket.cz
Vítka jsem oslovil na základě doporučení, které jsem o něm četl na jeho profilu na portále Na volné noze. Popravdě jsem oslovil asi 10 webových grafiků. Už od první chvíle jsem věděl, že Víťa bude to pravé ořechové. Komunikace byla výjimečná, už jen v tom, že se opravdu zajímal o mé potřeby a o to co chci, aby vzniklo, tedy můj osobní web jurajsutoris.cz. Pokud tedy hledáte kvalitního partnera pro vaše webové projekty, tak u Víti Války jste na správné adrese. Určitě spolu ještě něco uděláme. Děkuji!

Juraj Sutoris

Jurajsutoris.cz
jurajsutoris.cz
Spolupráce s Vámi byla velmi dobrá. Můj pocit je, že webdesign není pro Vás jen práce, ale i zábava. Výsledek vypadá velmi dobře. Struktura, barvy, texty, celkový design.

Marek Vachutka

zahraniční obchodník
vachutka.com
S panem Válkou byla výborná spolupráce, od prvotní cenové nabídky přes časový harmonogram prací až ke konečnému výsledku. Komunikace byla naprosto bezproblémová a vstřícná. Pan Válka nám na základě svých zkušeností dokázal poradit, aby výsledek byl co nejlepší. Líbila se nám kreativita, se kterou dokázal zpracovat naše ne vždy zcela konkrétní představy. Zároveň nám maximálně vycházel vstříc při našich požadavcích, ale nenechal nás dělat chyby, kterých bychom se případně mohli dopustit. Tímto panu Válkovi děkujeme za rady, vedení, doporučení a samozřejmě za odvedenou práci. Spolupráci rozhodně doporučujeme.

Jitka Hromádková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS