Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vítězslav Válka > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webdesignér a odborník na použitelnost

Zobrazuji č. 3140 z celkem 48 doporučení prezentace Mgr. Vítězslav Válka:
Je osvěžující spolupracovat s člověkem, který umí své řemeslo, dodržuje vše domluvené a má cit pro detail. Když navíc dodá vašemu projektu i duši, tak není co řešit. Mám rád, když se grafik neomezuje na splnění zadání, ale místo toho raději dodá řešení.

Marek Pavlišta

obchodní ředitel
www.reptisk.cz
Spolupráce s Mgr. Vítězslavem Válkem je cool! Rychlá, akční, konkrétní, kreativní, zaměřená na výsledek a spokojenost klienta. Můžeme 100% doporučit. Jeho grafické návrhy podtrhly filozofii a vizuální styl naší firmy Proud aktivit a u klientů získávají v mnoha podobách naprosto skvělý ohlas… Děkujeme a přejeme spoustu tvůrčí invence a stále výborný proklientský přístup.

Ing. Mgr. Ilona Mičková, ACC

majitelka Proud aktivit, Nový Jičín
www.proudaktivit.cz ~ ilona.mickova@proudaktivit.cz ~ 720 402 520
Rychlá domluva. Příjemné jednání. Profesionálně odvedená práce. Děkuji a doporučuji!

Petr Sokol

S panem Válkou mám výborné zkušenosti. Vybral jsem si jej na základě toho, že jsem viděl některé jeho předchozí zakázky, takže jsem předpokládal, že výsledek jeho práce bude velmi kvalitní. Velmi mne nicméně potěšila naprostá bezchybnost komunikace v průběhu práce a invence, kterou do našeho zadání vnesl. Mohu jen doporučit.

Petr Dombek

www.dombkova.cz ~ dombek@idarch.cz ~ 739 670 820
Ing. Hana Bukovská
Spolupracovat s Víťou Válkou na grafice mého webu byla pro mě radost. Navrhl mi nápaditý design, který se líbí nejen mně, ale i mým klientům. Grafický návrh Víťa Válka vypracoval vskutku precizně, a to do nejmenších detailů přesně podle mých představ. K tomu se se mnou ještě ochotně podělil o několik cenných rad, které obohatily moje podnikání. Už se těším na naši další spolupráci.

Ing. Hana Bukovská

frontend kodérka a vývojářka
Vřele doporučuji tohoto človíčka. Je rychlý, má vkus a svoji práci dělá dobře. Kromě jednoho malého zaškobrtnutí jsem s ním absolutně spokojený!

Jiří Langer

rybarskyrozcestnik.cz
S Víťou opravdu ráda spolupracuji pro jeho prima nápady a spolehlivost. Když mi řekl, že něco bude za týden, tak to opravdu tak bylo a toho si velmi cením. Nikdo nemáme čas na to, abychom někoho uháněli, aby dodal slíbenou práci a tak mi Víťův přístup opravdu vyhovuje. Letos pro nás navrhoval maskota a vánoční přání, měl super nápady. Laťka je příliš vysoko a tak jsem zvědavá, jaké vánoční přání pro nás vymyslí příští rok. Cítím to tak, že kdykoliv budu mít práci pro grafika, ilustrátora, tak jí ráda znovu Víťovi nabídnu a ráda se spolehnu na jeho profesionální názor.

Iveta Pleyerová

optometrista, majitelka oční optiky
www.ocnioptik.eu ~ info@ocnioptik.eu
S panem Válkou jsme spolupracovali při přípravě nové webové prezentace naší jazykové školy a s výsledky společné práce jsem nadmíru spokojen. Přináší kreativní a přitom realizovatelná řešení, nebyl problém ani s poněkud nestandardními požadavky či následnými službami. S velkou radostí mohu spolupráci s ním doporučit :)

David Dvorský

ředitel školy jazyků Glossa
www.glossa.cz ~ david.dvorsky@glossa.cz
Se spoluprací s Vítězslavem Válkou jsem byla nadmíru spokojená. Zadáním bylo nové logo pro aquapark Vodní ráj v Jihlavě. Pan Válka pracoval velice pružně. Ihned pochopil náš záměr a nepůsobil pouze jako vykonavatel našeho zadání, ale také jako poradce, který svými nápady povýšil konečný výsledek na něco, co jsme na začátku ani neplánovali. Díky němu jsem se naučila také něco více o marketingu a designu a vím, že pokud budu potřebovat poradit, nikdy mě neodmítne.

Zdena Mallinu

marketingový manažer pro Vodní ráj Jihlava
zdena@mallinu.cz ~ 775 993 393
Vítek je opravdový profesionál s přehledem v designu a moderním webu všeobecně. Jeho design patří do nejvyšší ligy a jeho UX schopnosti začínají tam kde schopnosti mnohých končí. Skvěle dokáže zanalyzovat vaši myšlenku a možná ji i vylepšit. Na problematiku, která jde mimo něj, vám je schopný okamžitě doporučit jeden z pestré škály vyzkoušených kontaktů. Určitě nebudu váhat s ním znovu navázat spolupráci.

Václav Mikeska

Founder of Gloobster.com
gloobster.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS