Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Hulinský — © Koktající copywriter


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 45 doporučení

Marek Toonja

Vojtu musím obdivovat. Dokázal ze sebe dostat moře kreativity, ať už stál před otextováním webu, printových materiálů, napsat poutavou reklamu nebo měl udělat článek milovaný vyhledávačem. S Vojtou opravdu rád spolupracuji, mít po ruce takto kreativního copywritera je sen každého, koho živí jeho stránka nebo eshop.

Marek Toonja
online marketingový a e-commerce konzultant
Robert Vlach

Vojta Hulinský je skvělý copywriter. Před časem jsme jej s kolegy přizvali do našeho core týmu ostřílených copywriterů, kteří píšou prezentace profesionálů Na volné noze. Osvědčil se naprosto skvěle. Výborně komunikuje, je rychlý a texty dává na první dobrou přesně v tom stylu a tonalitě, jak potřebujeme. Spolupráci s Vojtou tedy mohu vřele doporučit. Málokdo je tak rychlý, profesionální a výkonný jako on.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Jak napsat geniální referenci na geniální spolupráci s geniálním kocopywriterem tak, aby byla uvěřitelná a zároveň z ní bylo patrné, že Vojta je dobrý a nápaditý profík? Zkusme třeba tvrdá fakta – způsob, jakým mi navrhl a přepracovat prodejní stránky, se už po prvním měsíci projevil 248% nárůstem prodejů. To prostě chceš. Ale nekupujte si ho úplně všichni, ať má kapacitu pro mě!

Jakub Červenka
zakladatel projektu Muž 2.0
www.muz20.cz jakub@muz20.cz
Luboš Moravec

S Vojtou úzce spolupracuji při tvorbě profesních profilů pro portál Na volné noze. Jeho texty mají vždy šmrnc, jsou nápadité a výborně se čtou. Vojta píše rychlostí blesku, nikoliv však na úkor kvality — zní to podezřele, ale u Vojty je to realita. Zkrátka mu bylo „shůry dáno“ :).

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Bc. Bronislav Markowicz

S Vojtou jsme se shodou náhod potkali již na několika (na sobě zcela nezávislých) projektech. Vždy v nich figuroval jako fundovaný copywriter. Postupem času se z náhodných pracovních setkání stala pravidelná spolupráce na dlouhodobé bázi (copywriting, obsahový marketing, on page atp.). Na Vojtovi si cením nejen velmi vysoké úrovně jeho práce, ale také jeho kamarádského přístupu a 100% plnění svých závazků (kvalita, termíny atd.). S Vojtou je zkrátka vždy radost spolupracovat. Pokud sháníte někoho na copywriting (všeho druhu) a chcete odborníka se 100% profesionálním přístupem, tak s Vojtou nelze šlápnout vedle.

Bc. Bronislav Markowicz
online marketér se specializací na SEO
Mgr. Yulia Skadchenko

Vojta je jeden z těch lidí, kteří nejenže bič upletou fakt z čehokoliv, ale taky s ním pak pořádně nahlas zapráskají. Myslím tím samozřejmě bič v podobě textů a hlavně skvělých nápadů. Lidí tak pohotových a kreativních v hraní se slovy jako je on moc není a měl by být vaší první volbou, pokud chcete něco opravdu originálního a nápaditého. Ale i ti, kdo hned nemusí sršet ostrovtipem a hledají hlavně kvalitní řemeslo nešlápnou vedle. I to totiž Vojta ovládá perfektně. Vím to, protože spolu pravidelně pracujeme v tandemu a jde nám to jako po másle.

Mgr. Yulia Skadchenko
tlumočnice, překladatelka a copywriterka s angličtinou, ruštinou a češtinou

Pokud hledáte copywritera, který se dokonale naladí na váš byznys, pochopí ho a dá vašim textům jednoduchost, šťávu a tah na branku, s Vojtou určitě nešlápnete vedle. Já už si ani neumím představit, že bych prezentovala jakékoliv texty bez jeho pomoci. Spolupracujeme dlouhodobě a pokaždé jsem maximálně spokojená. Vojta je opravdový profesionál. A k tomu empatický, flexibilní a vždy dodrží, co slíbí. Jeho výstupy často předčí má očekávání, protože nad texty přemýšlí komplexně – nejen jako copywriter, ale i jako idea maker. Doporučuji ho všemi deseti.

Petra Tůmová
spolumajitelka společnosti, Smart Online s.r.o.
www.animacka.cz petra@animacka.cz

S kvalitou i rychlostí Vojtovy práce jsme velmi spokojeni. Těšíme se na pokračování příjemné spolupráce.

Radana Rusevová
specialistka digitálního marketingu, AXA Assistance
www.axa-assistance.cz

Vojta už pro nás vytvořil mnoho produktových landing pages, e-mailů a příspěvků na sociální sítě. Po přečtení každého jeho textu jsem si jen sám pro sebe řekl: „A kde to můžu koupit?“. Tak dobré a přesvědčivé byly. Žádné okecávání ani zbytečná omáčka, ale jen to podstatné – a ve velmi čtivém a úderném provedení. Oceňuji také fakt, že se bez problémů sžil s naším tone of voice. Těším se na pokračování spolupráce!

Lukáš Slovák
CEO, Softli.cz
www.softli.cz

Na Vojtovi oceňuji obrovskou kreativitu, ochotu, rychlost a schopnost pochopit problém a řešit ho jako celek. Vždy stačí, když mu popíšu, co potřebuji a on připraví skvělý text, který odpovídá mým představám. A je jedno, jestli jde o copy na web, sociální sítě nebo do reklamy či e-mailu. Vojta je všestranný profík a spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Michal Medek
majitel wellness hotelu Fénix & Nordic Spa
www.hotelfenix.cz medek@hotelfenix.cz 608 539 929