Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Hulinský — copywriter a idea maker s přesahem do SEO a UX


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 37 doporučení

Marek Toonja

Vojtu musím obdivovat. Dokázal ze sebe dostat moře kreativity, ať už stál před otextováním webu, printových materiálů, napsat poutavou reklamu nebo měl udělat článek milovaný vyhledávačem. S Vojtou opravdu rád spolupracuji, mít po ruce takto kreativního copywritera je sen každého, koho živí jeho stránka nebo eshop.

Marek Toonja
online marketingový a e-commerce konzultant
Robert Vlach

Vojta Hulinský je skvělý copywriter. Před časem jsme jej s kolegy přizvali do našeho core týmu ostřílených copywriterů, kteří píšou prezentace profesionálů Na volné noze. Osvědčil se naprosto skvěle. Výborně komunikuje, je rychlý a texty dává na první dobrou přesně v tom stylu a tonalitě, jak potřebujeme. Spolupráci s Vojtou tedy mohu vřele doporučit. Málokdo je tak rychlý, profesionální a výkonný jako on.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Jak napsat geniální referenci na geniální spolupráci s geniálním kocopywriterem tak, aby byla uvěřitelná a zároveň z ní bylo patrné, že Vojta je dobrý a nápaditý profík? Zkusme třeba tvrdá fakta – způsob, jakým mi navrhl a přepracovat prodejní stránky, se už po prvním měsíci projevil 248% nárůstem prodejů. To prostě chceš. Ale nekupujte si ho úplně všichni, ať má kapacitu pro mě!

Jakub Červenka
zakladatel projektu Muž 2.0
www.muz20.cz jakub@muz20.cz
Bc. Bronislav Markowicz

S Vojtou jsme se shodou náhod potkali již na několika (na sobě zcela nezávislých) projektech. Vždy v nich figuroval jako fundovaný copywriter. Postupem času se z náhodných pracovních setkání stala pravidelná spolupráce na dlouhodobé bázi (copywriting, obsahový marketing, on page atp.). Na Vojtovi si cením nejen velmi vysoké úrovně jeho práce, ale také jeho kamarádského přístupu a 100% plnění svých závazků (kvalita, termíny atd.). S Vojtou je zkrátka vždy radost spolupracovat. Pokud sháníte někoho na copywriting (všeho druhu) a chcete odborníka se 100% profesionálním přístupem, tak s Vojtou nelze šlápnout vedle.

Bc. Bronislav Markowicz
online marketér se specializací na SEO
Luboš Moravec

S Vojtou úzce spolupracuji při tvorbě profesních profilů pro portál Na volné noze. Jeho texty mají vždy šmrnc, jsou nápadité a výborně se čtou. Vojta píše rychlostí blesku, nikoliv však na úkor kvality — zní to podezřele, ale u Vojty je to realita. Zkrátka mu bylo „shůry dáno“ :).

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Pokud hledáte copywritera, který se dokonale naladí na váš byznys, pochopí ho a dá vašim textům jednoduchost, šťávu a tah na branku, s Vojtou určitě nešlápnete vedle. Já už si ani neumím představit, že bych prezentovala jakékoliv texty bez jeho pomoci. Spolupracujeme dlouhodobě a pokaždé jsem maximálně spokojená. Vojta je opravdový profesionál. A k tomu empatický, flexibilní a vždy dodrží, co slíbí. Jeho výstupy často předčí má očekávání, protože nad texty přemýšlí komplexně – nejen jako copywriter, ale i jako idea maker. Doporučuji ho všemi deseti.

Petra Tůmová
spolumajitelka společnosti, Smart Online s.r.o.
www.animacka.cz petra@animacka.cz

Vojta je s námi od prvního dne, kdy jsme začali tvořit komunikaci. Našli jsme v něm někoho, kdo nám dokázal obdivuhodně porozumět. Rychle z nás dostal veškeré informace, které potřeboval, aby svými texty oslovil naši cílovou skupinu. Způsob, kterým to udělal, nám 100% sedl. Jeho reakce byly okamžité, věcné a všechny podněty srozumitelné i nám, naprostým laikům. Vždy nám ochotně vysvětlil, proč napsal zrovna to či ono, takže už i přesně víme, proč jsou výsledky spolupráce takové, jaké jsou. Skvělé.

Petra Nyklová
zakladatelka projektu Zdravé štístko
www.zdravestistko.cz petra@zdravestistko.cz

Vojtu jsme oslovili krátce po dokončení nového webu, kterým se chceme odlišit jak po designové, tak i obsahové stránce. Věděli jsme, co od něj můžeme očekávat, ale výsledek jednoznačně předčil už tak vysoká očekávání. Okamžitě pochopil, co chceme sdělit a svým osobitým způsobem vytvořil úderné, vtipné a důmyslné texty, které pomohly zdvojnásobit prodeje. Fungovat každá spolupráce jako ta s Vojtou, tak se nám všem žije o hodně lépe.

Jolyon Mungenga
majitel společnosti, AMJ Finance & Sport
www.amj.cz mungenga@amj.cz

Vojtěch je mistr slova. Hned na několika klientech jsme s ním nejenže konzultovali text, ale spolupracovali přímo na jeho tvorbě. Kreativně si hraje se slovy, velmi jednoduše dokáže nacítit klienta a trefit se přímo do jeho byznys modelu. To, co oceňuji nejvíc je, že netvoří jen, aby se to líbilo, ale především, aby se prodávalo a myslí na to v každé větě. Uživatele motivuje a dokáže zasáhnout skutečné emoce, vedoucí právě k nákupu. Zároveň, na kreativce nezvykle, sám si dodržuje deadlines a nemá problém s časovým pressem. Je vstřícný a do každého textu přidává kus svého know-how. Já osobně bych Vojtěchovi svěřila i svůj epitaf.

Sabina Erbanová
Head of Social Media, Czech News Center
www.cncenter.cz

Na Vojtovi oceňuji obrovskou kreativitu, ochotu, rychlost a schopnost pochopit problém a řešit ho jako celek. Vždy stačí, když mu popíšu, co potřebuji a on připraví skvělý text, který odpovídá mým představám. A je jedno, jestli jde o copy na web, sociální sítě nebo do reklamy či e-mailu. Vojta je všestranný profík a spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Michal Medek
majitel wellness hotelu Fénix & Nordic Spa
www.hotelfenix.cz medek@hotelfenix.cz 608 539 929