Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vojtěch Hulinský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Hulinský — copywriter a idea maker s přesahem do SEO a UX

Zobrazuji č. 110 z celkem 28 doporučení prezentace Mgr. Vojtěch Hulinský:
Marek Toonja
Vojtu musím obdivovat. Dokázal ze sebe dostat moře kreativity, ať už stál před otextováním webu, printových materiálů, napsat poutavou reklamu nebo měl udělat článek milovaný vyhledávačem. S Vojtou opravdu rád spolupracuji, mít po ruce takto kreativního copywritera je sen každého, koho živí jeho stránka nebo eshop.

Marek Toonja

online marketingový a e-commerce konzultant
Jak napsat geniální referenci na geniální spolupráci s geniálním kocopywriterem tak, aby byla uvěřitelná a zároveň z ní bylo patrné, že Vojta je dobrý a nápaditý profík? Zkusme třeba tvrdá fakta – způsob, jakým mi navrhl a přepracovat prodejní stránky, se už po prvním měsíci projevil 248% nárůstem prodejů. To prostě chceš. Ale nekupujte si ho úplně všichni, ať má kapacitu pro mě!

Jakub Červenka

zakladatel projektu Muž 2.0
www.muz20.cz ~ jakub@muz20.cz
Pokud hledáte copywritera, který se dokonale naladí na váš byznys, pochopí ho a dá vašim textům jednoduchost, šťávu a tah na branku, s Vojtou určitě nešlápnete vedle. Já už si ani neumím představit, že bych prezentovala jakékoliv texty bez jeho pomoci. Spolupracujeme dlouhodobě a pokaždé jsem maximálně spokojená. Vojta je opravdový profesionál. A k tomu empatický, flexibilní a vždy dodrží, co slíbí. Jeho výstupy často předčí má očekávání, protože nad texty přemýšlí komplexně – nejen jako copywriter, ale i jako idea maker. Doporučuji ho všemi deseti.

Petra Tůmová

spolumajitelka společnosti, Smart Online s.r.o.
www.animacka.cz ~ petra@animacka.cz
Vojta je s námi od prvního dne, kdy jsme začali tvořit komunikaci. Našli jsme v něm někoho, kdo nám dokázal obdivuhodně porozumět. Rychle z nás dostal veškeré informace, které potřeboval, aby svými texty oslovil naši cílovou skupinu. Způsob, kterým to udělal, nám 100% sedl. Jeho reakce byly okamžité, věcné a všechny podněty srozumitelné i nám, naprostým laikům. Vždy nám ochotně vysvětlil, proč napsal zrovna to či ono, takže už i přesně víme, proč jsou výsledky spolupráce takové, jaké jsou. Skvělé.

Petra Nyklová

zakladatelka projektu Zdravé štístko
www.zdravestistko.cz ~ petra@zdravestistko.cz
Vojtu jsme oslovili krátce po dokončení nového webu, kterým se chceme odlišit jak po designové, tak i obsahové stránce. Věděli jsme, co od něj můžeme očekávat, ale výsledek jednoznačně předčil už tak vysoká očekávání. Okamžitě pochopil, co chceme sdělit a svým osobitým způsobem vytvořil úderné, vtipné a důmyslné texty, které pomohly zdvojnásobit prodeje. Fungovat každá spolupráce jako ta s Vojtou, tak se nám všem žije o hodně lépe.

Jolyon Mungenga

majitel společnosti, AMJ Finance & Sport
www.amj.cz ~ mungenga@amj.cz
Vojtěch je mistr slova. Hned na několika klientech jsme s ním nejenže konzultovali text, ale spolupracovali přímo na jeho tvorbě. Kreativně si hraje se slovy, velmi jednoduše dokáže nacítit klienta a trefit se přímo do jeho byznys modelu. To, co oceňuji nejvíc je, že netvoří jen, aby se to líbilo, ale především, aby se prodávalo a myslí na to v každé větě. Uživatele motivuje a dokáže zasáhnout skutečné emoce, vedoucí právě k nákupu. Zároveň, na kreativce nezvykle, sám si dodržuje deadlines a nemá problém s časovým pressem. Je vstřícný a do každého textu přidává kus svého know-how. Já osobně bych Vojtěchovi svěřila i svůj epitaf.

Sabina Erbanová

Head of Social Media, Czech News Center
www.cncenter.cz
Bc. Bronislav Markowicz
S Vojtou jsme se shodou náhod potkali již na několika (na sobě zcela nezávislých) projektech. Vždy v nich figuroval jako fundovaný copywriter. Postupem času se z náhodných pracovních setkání stala pravidelná spolupráce na dlouhodobé bázi (copywriting, obsahový marketing, on page atp.). Na Vojtovi si cením nejen velmi vysoké úrovně jeho práce, ale také jeho kamarádského přístupu a 100% plnění svých závazků (kvalita, termíny atd.). S Vojtou je zkrátka vždy radost spolupracovat. Pokud sháníte někoho na copywriting (všeho druhu) a chcete odborníka se 100% profesionálním přístupem, tak s Vojtou nelze šlápnout vedle.

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Na spolupráci s Vojtou mě fakt baví, jak uvažuje a moc se mi líbí jeho cenné postřehy i zaměření na detail. Vidí i to, co já ne. A všechno mi pak dokáže hezky vysvětlit, takže rozumím tomu, proč co navrhuje, i proč mají jeho úpravy tak dobré výsledky. Ze spolupráce jsem nadšená!

Zuzana Douchová

psycholog, kouč a nutriční poradce
www.zuzanadouchova.cz ~ zuzana.douchova@gmail.com
Vojta pro nás upravoval nejrůznější texty a psal články na blog. Oceňuji hlavně rychlost, s jakou texty píše a také kvalitu, která onou rychlostí rozhodně nestrádá. Ačkoliv jde o texty s technickou tematikou, tak jsou originální, čtivé a zábavné. Za mě jasný palec nahoru!

Jan Nykl

Product Architect, Umotional
www.urbancyclers.com ~ jan.nykl@umotional.com
V marketingu se pohybuji již delší dobu, prošel jsem si nejrůznějšími školeními copywritingu a píšu si slušné texty. Při tvorbě nové aplikace jsem ale zjistil, že potřebuji služby skutečného profíka. A tím Vojta rozhodně je. Mé myšlenky zkrátil, zefektivnil a dal jim potřebnou hloubku. Stručné, výstižné, srozumitelné a úderné texty připravil nejen pro mobilní appku, ale i na web a nejrůznější propagační materiály. Spolupracovat s ním je radost. Neztrácejte čas a kontaktujte ho.

Zdeněk Tůma

zakladatel projektu Ratingo
www.ratingo.io ~ zdenek@animacka.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS