Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Hulinský — © Koktající copywriter


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 44 doporučení

Vojta je s námi od prvního dne, kdy jsme začali tvořit komunikaci. Našli jsme v něm někoho, kdo nám dokázal obdivuhodně porozumět. Rychle z nás dostal veškeré informace, které potřeboval, aby svými texty oslovil naši cílovou skupinu. Způsob, kterým to udělal, nám 100% sedl. Jeho reakce byly okamžité, věcné a všechny podněty srozumitelné i nám, naprostým laikům. Vždy nám ochotně vysvětlil, proč napsal zrovna to či ono, takže už i přesně víme, proč jsou výsledky spolupráce takové, jaké jsou. Skvělé.

Petra Nyklová
zakladatelka projektu Zdravé štístko
www.zdravestistko.cz petra@zdravestistko.cz

Vojtu jsme oslovili krátce po dokončení nového webu, kterým se chceme odlišit jak po designové, tak i obsahové stránce. Věděli jsme, co od něj můžeme očekávat, ale výsledek jednoznačně předčil už tak vysoká očekávání. Okamžitě pochopil, co chceme sdělit a svým osobitým způsobem vytvořil úderné, vtipné a důmyslné texty, které pomohly zdvojnásobit prodeje. Fungovat každá spolupráce jako ta s Vojtou, tak se nám všem žije o hodně lépe.

Jolyon Mungenga
majitel společnosti, AMJ Finance & Sport
www.amj.cz mungenga@amj.cz

Vojtěch je mistr slova. Hned na několika klientech jsme s ním nejenže konzultovali text, ale spolupracovali přímo na jeho tvorbě. Kreativně si hraje se slovy, velmi jednoduše dokáže nacítit klienta a trefit se přímo do jeho byznys modelu. To, co oceňuji nejvíc je, že netvoří jen, aby se to líbilo, ale především, aby se prodávalo a myslí na to v každé větě. Uživatele motivuje a dokáže zasáhnout skutečné emoce, vedoucí právě k nákupu. Zároveň, na kreativce nezvykle, sám si dodržuje deadlines a nemá problém s časovým pressem. Je vstřícný a do každého textu přidává kus svého know-how. Já osobně bych Vojtěchovi svěřila i svůj epitaf.

Sabina Erbanová
Head of Social Media, Czech News Center
www.cncenter.cz

Spolupráce s Vojtou nás doslova nadchla! Komunikace byla naprosto parádní, na všechny dotazy odpovídal velice rychle a vždy k věci. A samotný výsledek práce byl opravdu skvělý! Parádně nacítil námi požadovaný styl komunikace a s neskutečnou rychlostí posílal skvělé nápady plné kreativity. Dříve jsme si veškeré texty dělali interně, protože jsme si říkali, že na tom člověk může ušetřit. Opak je ale pravdou, strávili jsme s tím spoustu času a výsledek byl průměrný. Investovat do skvělých textů a využít Vojtovy služby se rozhodně vyplatí!

Martin Pech
jednatel společnosti, Tip Top Lingua, s.r.o.
www.ablado.cz office@ablado.cz

Na spolupráci s Vojtou mě fakt baví, jak uvažuje a moc se mi líbí jeho cenné postřehy i zaměření na detail. Vidí i to, co já ne. A všechno mi pak dokáže hezky vysvětlit, takže rozumím tomu, proč co navrhuje, i proč mají jeho úpravy tak dobré výsledky. Ze spolupráce jsem nadšená!

Zuzana Douchová
psycholog, kouč a nutriční poradce
www.zuzanadouchova.cz zuzana.douchova@gmail.com

Vojta pro nás upravoval nejrůznější texty a psal články na blog. Oceňuji hlavně rychlost, s jakou texty píše a také kvalitu, která onou rychlostí rozhodně nestrádá. Ačkoliv jde o texty s technickou tematikou, tak jsou originální, čtivé a zábavné. Za mě jasný palec nahoru!

Jan Nykl
Product Architect, Umotional
www.urbancyclers.com jan.nykl@umotional.com

V marketingu se pohybuji již delší dobu, prošel jsem si nejrůznějšími školeními copywritingu a píšu si slušné texty. Při tvorbě nové aplikace jsem ale zjistil, že potřebuji služby skutečného profíka. A tím Vojta rozhodně je. Mé myšlenky zkrátil, zefektivnil a dal jim potřebnou hloubku. Stručné, výstižné, srozumitelné a úderné texty připravil nejen pro mobilní appku, ale i na web a nejrůznější propagační materiály. Spolupracovat s ním je radost. Neztrácejte čas a kontaktujte ho.

Zdeněk Tůma
zakladatel projektu Ratingo
www.ratingo.io zdenek@animacka.cz

S panem Hulinským jsme v pracovním kontaktu zhruba půl roku. Spolupracujeme na projektu u klienta z odvětví fitness a posilování, kdy nám pomáhá s tvorbou článků pro nově vytvořený blog a zároveň pomáhá s vedením ostatních členů copy týmu. Do současné doby nemáme ke spolupráci jedinou výtku. Vše je splněno před deadlinem a v patřičné kvalitě. Není problém se domluvit na jakékoliv úpravě nebo si nechat dovysvětlit jakýkoliv prvek ve vytvořeném textu. Tato spolupráce má za nás rozhodně smysl.

Vojtěch Vazda
COO UPC Group a.s.
upcomers.com vazda@upcomers.com

Skvělá spolupráce! Moc se mi líbilo, že nejdřív člověk musel vyplnit celkem detailní dotazník, aby Vojta poznal, jakou tonalitu použít, čím argumentovat, na koho cílit apod. Poté si dokázal kreativně, ale zároveň úderně hrát se slovíčky a krásně vystihnout i zkombinovat 2 moje vášně – cestování a zlepšování. Well done! Navíc mi kromě přetextování webu pomohl i s UX a dal cenné tipy, jak výrazně zkrátit, zúdernit a zpřehlednit, který teď působí MNOHEM lépe.

Ivan Řehák
CI/LEAN konzultant
www.rehaki.cz ivan@rehaki.cz 601 130 679

Vojtěcha mohu rozhodně doporučit jako velmi kvalitního copywritera. V naší marketingové agentuře tvoří pravidelně texty blogových článků, popisků na weby, newslettery, ale hravě si poradí i s otextováním celého webu. Je spolehlivý, dodržuje termíny a v písemné komunikaci s klientem je jako ryba ve vodě. Na jeho texty máme pozitivní reakce.

Josef Řezníček
majitel agentury, Včeliště
www.vceliste.cz josef@vceliste.cz