Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Hulinský — © Koktající copywriter


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 44 doporučení

Připravovali jsme nový web a na základě doporučení se obrátili na Vojtu, aby nám ho pomohl otextovat. Stačilo mu jen rámcově sdělit naše představy, on se doptal na vše potřebné a pak hned přišel s úžasnými texty! Jsem nadšená z naprosto pohodové spolupráce a krásného webu přesně podle našich představ.

Hanka Pogány
majitelka společnosti, Cupcake s.r.o.
www.cakeland.cz info@cakeland.cz

Na našem blogu chceme nabízet zákazníkům obsah, který nikde jinde nenajdou. . Proto jsme si pro psaní článků vybrali Vojtu. Již několik měsíců pro nás píše články s různorodou tematikou. Tato spolupráce nám maximálně vyhovuje s ohledem na samostatnost, rychlost a kvalitu zpracování, komunikaci. Na základě stručného zadání z naší strany vždy vznikne článek, který sděluje vše, co jsme chtěli. Skvělá spolupráce!

Denisa Řezáčová
Head of Online & Marketing, VersaCo s.r.o.
www.versaco.cz drezacova@versaco.cz

Rozjížděl jsem nový projekt a potřeboval jsem, aby texty na webu byly zajímavé, poutavé a nešlo o sáhodlouhé nicneříkající romány, jak bych to určitě napsal já. Mé přání bylo jasné – mít na stránkách seriózní, ale přitom vtipný a neotřelý obsah. Vojta se jen kouknul na původní návrhy, během jednoho dvou emailů vše překopal a doladil k mé maximální spokojenosti. Jsem nadšený, jak jednoduše a pár slovy popsal to, nač já bych potřeboval alespoň dvě A4.

Jiří Svoboda
profesionální fotograf
www.jirisvobodaphoto.cz info@jirisvobodaphoto.cz

S Vojtou jsme se seznámili během společného působení v jednom e-shopu. Okamžitě jsme si sedli po lidské i profesní stránce a navázali spolupráci, která trvá už přes pět let. A po celou tu dobu funguje naprosto skvěle. Potvrzuje to i mnoho mých klientů, kterým svými texty zvýšil tržby. Kromě profesionality, odbornosti a kreativity na něm oceňuji spolehlivost. Co slíbí, to také splní. Pokaždé.

Tomáš Veits
majitel agentury, VEI.cz
www.vei.cz tomas.veits@vei.cz

Vojtu jsem sledoval delší dobu a chtěl jsem vyzkoušet jeho práci na vylepšení mého webu. Dostal jsem mnoho podnětů na zlepšení ve více variantách s vysvětlením a možným dopadem na chování návštěvníků, ať už posouzení úvodní stránky, textu článků, nabídek služeb a propojení s Facebookem + chování návštěvníků. Spolupráce byla rychlá, věcná a co je nejdůležitější – všechny úpravy fungují. Jednoznačně doporučuji.

Petr Kaštovský
zakladatel projektu Jak hospodařit s penězi
www.jakhospodaritspenezi.cz petr@jakhospodaritspenezi.cz

Vytvořil jsem několik aplikací, do kterých mi Vojta připravil texty. Stručné, jasné a příjemně odlehčené. Od uživatelů na ně mám velmi pozitivní zpětnou vazbu. Pravidelně mi také pomáhá s blogem, příspěvky na sítích a e-mailingem. Oceňuji, že o každém úkolu přemýšlí i nad rámec copywritingu a nemá problém vyjádřit nesouhlas a navrhnout jiné řešení, přičemž vždy přijde s relevantními argumenty.

Petr Nagy
zakladatel projektu Tasklog
www.tasklog.app petr@tasklog.app

S Vojtou jsme spolupracovali na několika projektech. Vojta je kreativní a zároveň zodpovědný, práci vždy odevzdává v termínu a pokaždé ve velmi vysoké kvalitě. Spolupráce s ním je nejen naprosto hladká, ale především milá a zábavná :).

Bára Hercíková
Creative/Art Director Welcome to the Jungle Česko
www.welcometothejungle.com bara@nordie.cz

S Vojtou je radost spolupracovat. Než se pustí do bezhlavého psaní, důkladně si nastuduje pozadí projektu, jazyk a styl značky. Svou práci dělá pořádně a se stejným zájmem, ať se jedná o cokoliv. Už mnohokrát nám vytrhl trn z paty tím, že dokázal velmi rychle dodat texty v nadstandardní kvalitě.

Jakub Širc
Social Media Manager, HUSTLE Production
www.hustle.cz jakub@hustle.cz

Vojta u nás začínal svou copywriterskou kariéru a více než půl roku působil jako firemní copywriter. Na starost měl především psaní článků na blog, kterých napsal několik desítek. A ačkoliv všechny byly o LED osvětlení, tak každý z nich byl originální, čtivý a splnil to, co měl – zvyšovat návštěvnost a prodeje.

Aleš Puškarčuk
Frontend Developer, Programmer & Data Analyst, LEDsviti.cz
www.ledsviti.cz puskarcuk@gmail.com 775 070 289

S Vojtou jsme konzultovali možnosti vylepšení naší písemné komunikace, aby byla zákaznicky co nejpříjemnější, uživatelsky co nejpřístupnější a zároveň si na všech úrovních držela jednotnou tonalitu. Jeho podněty byly k věci, argumenty podložené a účinné. Spolupráci hodnotím jako velmi úspěšnou a Vojtu doporučuji.

Adam Blecha
Chief customer support, Proconom
www.proconom.cz blecha@proconom.cz