Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Hulinský — © Koktající copywriter


Zobrazuji č. 41-44 z celkem 44 doporučení

Pana Hulinského jsem v časovém presu tak trošku náhodně oslovil přes portál Na volné noze. A musím říct, že jsem měl šťastnou ruku. Spolupráce byla rychlá, profesionální a kvalita výstupu na velmi vysoké úrovni. Vytvořený scénář pro rádiový spot hercům sednul na první dobrou a vznikla z něj nápaditá, vtipná a úderná reklama.

Filip Kříž
Executive manager, The Spot
www.the-spot.cz filip@the-spot.cz

S panem Hulinským jsme nadmíru spokojeni. Všechny námi požadované texty dodal vždy v předstihu a v perfektní kvalitě. Články na našem blogu jsou díky panu Hulinskému čtivé, poutavé a profesionální. Spolupráci s panem Hulinským můžeme jen vřele doporučit.

Marcel Balhar
jednatel společnosti, MBRE Investiční nemovitosti
www.mbreinvestice.cz

Vojta je nejen profesionální copywriter, ale také je skvělý mentor, který dokáže s obrovskou trpělivostí naslouchat a zároveň ukazovat cestu za poznáním tohoto krásného oboru. Když jde o zpětnou vazbu, tak je otevřený. Zároveň mě ale inspiruje, jak některé věci mohu udělat lépe, nebo jinak. Díky Vojtovi jsem zase o krok blíž svému cíli a jsem mu za jeho cenné rady moc vděčná!

Barbora Štěpánková
copywriterka
bastepankova@seznam.cz

Před spoluprací s Vojtou jsem vůbec netušil, jak velký rozdíl může udělat i pár slov. Má nejen skvělé texty, ale i nápady, takže nám hodně pomohl i s UX faktory na předělávaném webu. Vymyslel také originální a vtipné popisky pro naše samolepky či škrabky do auta, které na moto expu slavily obrovský úspěch. Je to skvělý profík, jehož texty dokážou oživit jakýkoliv produkt.

František Holada
majitel e-shopu pro motorkáře
www.motofanda.cz fanda@motofanda.cz