Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Hulinský — © Koktající copywriter


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 44 doporučení

Oslovila jsem Vojtěcha s prosbou, aby pro můj ambiciózní realitní projekt napsal PR článek v podobném stylu, jako jsou texty v magazínu Forbes. Výsledek je super.

Alexandra Krabcová
zakladatelka projektu Polna Carlsbad
www.polna.de

Oslovil jsem Vojtu s požadavkem připravit stručný e-mail, kterým bychom nabídli služby architektům a potenciálním obchodním partnerům ze soukromého sektoru. Stačilo mu lehce nastínil naše představy, on se doptal na vše potřebné a následně vytvořil skvělý text, který má hlavu a patu, spád i věcnost.

Adam Krbec
vedoucí stavební divize, REALM Group s.r.o.
www.realm-group.cz krbec@realm-group.cz

Vojta s naší agenturou spolupracuje už několik let. Je to velmi kreativní copywriter, který má rozhled a dokáže text dobře přizpůsobit cílové skupině, pro kterou je určen. Má velké zkušenosti i s PPC reklamou, díky čemuž dokáže tvořit i účinné reklamní texty s omezeným počtem znaků.

Vít Skála
jednatel společnosti, PTL, s.r.o.
www.ptl.cz skala@ptl.cz

Spolupráci hodnotím velmi kladně. Oceňuji profesionální přístup a snahu dozvědět se o mé firmě a cílových klientech co nejvíce. Také se mi líbila rychlost i kvalitní zpracování textů.

David Kocourek
majitel společnosti, Malíři Kocourek
www.maliri-kocourek.cz david@maliri-kocourek.cz

Na Vojtovi si cením, jak se dokáže poprat i s hodně technickými tématy a minimem podkladů. Jeho texty jsou přesto čtivé a baví mě.

Jakub Štefanec
Professional Business Coach / Brand Consultant
kuba.stefanec@gmail.com

S Vojtou spolupracuji zatím krátce, nicméně i za tu krátkou dobu mohu s jistotou ocenit jeho profesionální přístup a flexibilitu, se kterou umí dodržet i náročné termíny. Vojta je profík. Komunikace na jedničku – vždy věcná a svižná. Zatím veškeré výstupy přijaty klienty jen s kosmetickými úpravami, a ty jsou u náročných technických textů běžné. Poradí si jak s technickým českým, tak anglickým obsahem. Za mě jednoznačně palec nahoru. Za spolupráci chci tímto Vojtovi poděkovat a hodlám v ní pokračovat! Vojto, díky.

Zdeněk Prášilík
digitální marketér na volné noze
www.digitalnavolno.cz zdenek.prasilik@gmail.com 776 735 789

S Vojtou aktuálně spolupracuji na několika různě velkých projektech a jako copywritera ho velmi doporučuji. Výstupy jsou skvělé, dodržuje termíny a jeho přístup je maximálně profesionální.

Ondřej Pomykal
designér
www.ondrejpomykal.com pomykal@ondrejpomykal.cz 608 454 015

Pan Hulinský nám pomohl rozpohybovat a budovat kvalitní obsah na firemním blogu pro naše zákazníky. Bylo to pro nás poměrně nové. Rozhodně musím kladně ohodnotit jeho profesionální přípravu a přístup, což nám pomohlo vše dobře odstartovat. Zároveň měl dohled nad články ostatních copywriterů z hlediska kvality obsahu a SEO doporučení, což nám také ušetřilo spoustu práce a pomohlo v rozvoji.

Ing. Jan Janík
marketingový manažer
www.fitham.cz jan.janik@fitham.cz

Za mě i za celý náš tým S&L mohu Vojtu pouze doporučit. Pomohl nám s tvorbou obsahu na web i sociální sítě a pravidelně tvoří texty k nabídkám nemovitostí. Vždy se jedná o velmi kvalitní práci, na kterou máme od klientů pozitivní zpětnou vazbu. Takže ještě jednou – doporučujeme.

Jan Sokolowski
jednatel společnosti, S&L a partners s.r.o.
slpartners.cz jan.sokolowski@slpartners.cz

S Vojtou dlouhodobě spolupracuji na několika projektech. Pomáhá nám především s tvorbou článků na blog. Jeho texty jsou čtivé, pro čtenáře přínosné a z pohledu SEO úspěšné. Od zákazníků i vyhledávačů na ně máme velmi pozitivní zpětnou vazbu. Proto jeho služby doporučuji.

Petr Charousek
majitel společnosti, RINOR
www.rinor.cz