Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 2130 z celkem 41 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Pokud hledáte kvalitního webdesignéra za rozumnou cenu, je Zbyšek Nádeník správnou volbou. Je to člověk velice profesionální s osobním přístupem ke klientovi. Cením si především výborné komunikace a velice rychlého a vstřícného jednání. Web pro náš hotel splňuje veškerá očekávání jak z pohledu designu, struktury tak i celkového zpracování na klíč. Věřím, že právě náš nový web vytvořený Zbyškem přilákal spoustu nových klientů.

Petra Marincová

jednatelka společnosti Hotel U Hradu s. r. o.
www.uhradu.cz ~ petra.marincova@seznam.cz ~ 605 100 680
Se Zbyškem Nádeníkem se mi spolupracovalo velmi dobře. Cením si především jeho ochotného, aktivního přístupu ke spolupráci, spolehlivosti a kvality odvedené práce - kódování webových šablon a nasazení redakčního systému WordPress. Společně jsme, dle klientova přání a mého zadání, probrali možnosti řešení a Zbyšek mi pomohl vyřešit důležitá rozhodnutí v procesu návrhu a realizace projektu. Dohodnuté plány pak hladce a profesionálně splnil, což je předpoklad pro naši další spolupráci v budoucnu.

Petr Hřích

IT projektový manažer
www.itdesign.cz ~ phrich@itdesign.cz ~ 723 506 118
Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem vřele doporučuji. Design i struktura webových stránek byly nad moje očekávání. Rychlé jednání spolu s pružností úprav dle mých přání měly za výsledek skvělou prezentaci. Díky těmto stránkám se nám daří na akci zvát další kluby a zřejmě využijeme i nabídku od leteckých společností na vypravení vlastního Boeingu 737. Pokud chcete mít kvalitní web za rozumnou cenu a bez starostí, je Zbyšek Nádeník jasná volba.

Jiří Jakoubek

organizační ředitel Superfinále florbalu, trenér a podnikatel
www.zucastnise.cz ~ dugtrio.man@seznam.cz ~ 724 350 603
Pokud hledáte dobrého webdesignéra, s důvěrou se můžete obrátit na Zbyška Nádeníka. Je to profesionál, se kterým budete spokojeni. Kromě zmíněné profesionality nabízí výbornou komunikaci, osobní přístup, vstřícné a ochotné jednání. Tak lze charakterizovat v základních rysech to, co získáte, využijete-li služeb pana Nádeníka. Ze své zkušenosti musím ocenit také nejen pěkný grafický návrh, ale i celé provedení webových stránek jako aplikace na klíč a zařízení webhostingu.

Vladimír Panocha

osobní finanční poradce
www.fipas-sro.cz ~ info@fipas-sro.cz ~ 235 518 453
S radostí doporučuji vaší pozornosti tvůrce našich stránek MusaCatering.cz Zbyška Nádeníka. Svou vstřícností, otevřeností i odborností, jednoduše díky své profesionalitě a navíc za dobrou cenu, vytvořil ve vzájemné spolupráci s námi dílo, se kterým nejenže jsme spokojeni, ale navíc je také všeobecně oceňováno i našimi zákazníky.

Václav Veselý

hostinské služby Musa Catering
musacatering.cz ~ info@musacatering.cz ~ 777 649 124
Zbyšek Nádeník pro nás vytvořil již předešlé webové stránky a vzhledem ke spokojenosti s poskytnutou službou jsme u něj poptávali tvorbu webu i pro další projekt www.skolamedii.cz. Zbyšek Nádeník je nejen profesionálem ve svém oboru, ale zároveň umí klientovi poskytnout silné komunikační zázemí tak, aby maximálně splnil jeho požadavky a zároveň mu předal nejnutnější minimum pro správu webového redakčního systému. Služby Zbyška Nádeníka můžeme jen doporučit.

Monika Harčaříková

externí redaktorka RF Hobby
www.skolamedii.cz ~ harcarikova.m@seznam.cz ~ 775 556 508
Všichni, kdo potřebujete výborného grafika a hlavně někoho, kdo rozumí své práci, tak jste u Zbyška Nádeníka na správném místě a zvolili jste na výbornou. Potřebovala jsem webové stránky na úrovni a to jsem dostala. Funguje tady výborná komunikace, rychlost a vstřícnost. I když jste neznalí v oboru a budete chtít něco, co by nevypadalo zrovna nejlépe, Zbyšek poradí a vymyslí vše k oboustranné spokojenosti, protože mu na práci a zákaznících záleží. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Iveta Voborová

studio krásy
modelacezeny@seznam.cz ~ 602 625 258
Zbyšek byl pro náš projekt velkým přínosem. Při tvorbě webu pozorně naslouchal našim požadavkům, konzultoval s námi možné problematické oblasti. Naše připomínky rychle, kvalitně a velmi ochotně zapracoval. Byli jsme s jeho prací opravdu spokojeni.

Jan Částek

vedoucí projektu
milujurizeni.cz ~ jan.castek@hungrymobile.com
Pro svůj web jsem si pana Nádeníka vybral ze čtyřech nabídek. Bylo to proto, že od počátku mne pan Nádeník přesvědčil svými zkušenostmi v oblasti Wordpressu, sociálních médií a integrace různých webových služeb. Jsem velmi rád, že jsem tuto volbu udělal, neboť při práci jsem poznal vysokou serióznost a smysl pro dodržování termínů. Navíc mne pan Nádeník upozornil na několik nových nápadů, které si předem vyzkoušel a které dodaly mému webu „šťávu“. Z důvodů, které souvisí s jinými projekty, svůj web nyní nepoužívám, ale pana Nádeníka doporučuji dále svým známým. I od nich mám dobrý feedback.

Václav Vojtěch

marketingový poradce
vaclav.vojtech@gmail.com ~ 773 871 718
Pana Zbyška Nádeníka mohu jen doporučit. Spolupráce s ním je vždy příjemná po lidské a přínosná po profesní stránce. Je šikovný, ochotny, vstřícný, rychlý a spolehlivý. Vždy se mi s ním spolupracovalo a spolupracuje výborně. Reaguje rychle, přitom odborně a spolehlivě. Kéž by byla taková spolupráce s každým, koho člověk profesně i odborně v životě potřebuje.

Ing. Silvia Kuráková

celistvá péče o duši i o tělo
www.tantrahealing.cz ~ masaze@slunickovicka.cz ~ 773 655 872
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS