Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 2130 z celkem 38 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
S radostí doporučuji vaší pozornosti tvůrce našich stránek MusaCatering.cz Zbyška Nádeníka. Svou vstřícností, otevřeností i odborností, jednoduše díky své profesionalitě a navíc za dobrou cenu, vytvořil ve vzájemné spolupráci s námi dílo, se kterým nejenže jsme spokojeni, ale navíc je také všeobecně oceňováno i našimi zákazníky.

Václav Veselý

hostinské služby Musa Catering
musacatering.cz ~ info@musacatering.cz ~ 777 649 124
Zbyšek Nádeník pro nás vytvořil již předešlé webové stránky a vzhledem ke spokojenosti s poskytnutou službou jsme u něj poptávali tvorbu webu i pro další projekt www.skolamedii.cz. Zbyšek Nádeník je nejen profesionálem ve svém oboru, ale zároveň umí klientovi poskytnout silné komunikační zázemí tak, aby maximálně splnil jeho požadavky a zároveň mu předal nejnutnější minimum pro správu webového redakčního systému. Služby Zbyška Nádeníka můžeme jen doporučit.

Monika Harčaříková

externí redaktorka RF Hobby
www.skolamedii.cz ~ harcarikova.m@seznam.cz ~ 775 556 508
Všichni, kdo potřebujete výborného grafika a hlavně někoho, kdo rozumí své práci, tak jste u Zbyška Nádeníka na správném místě a zvolili jste na výbornou. Potřebovala jsem webové stránky na úrovni a to jsem dostala. Funguje tady výborná komunikace, rychlost a vstřícnost. I když jste neznalí v oboru a budete chtít něco, co by nevypadalo zrovna nejlépe, Zbyšek poradí a vymyslí vše k oboustranné spokojenosti, protože mu na práci a zákaznících záleží. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Iveta Voborová

studio krásy
modelacezeny@seznam.cz ~ 602 625 258
Zbyšek byl pro náš projekt velkým přínosem. Při tvorbě webu pozorně naslouchal našim požadavkům, konzultoval s námi možné problematické oblasti. Naše připomínky rychle, kvalitně a velmi ochotně zapracoval. Byli jsme s jeho prací opravdu spokojeni.

Jan Částek

vedoucí projektu
milujurizeni.cz ~ jan.castek@hungrymobile.com
Pro svůj web jsem si pana Nádeníka vybral ze čtyřech nabídek. Bylo to proto, že od počátku mne pan Nádeník přesvědčil svými zkušenostmi v oblasti Wordpressu, sociálních médií a integrace různých webových služeb. Jsem velmi rád, že jsem tuto volbu udělal, neboť při práci jsem poznal vysokou serióznost a smysl pro dodržování termínů. Navíc mne pan Nádeník upozornil na několik nových nápadů, které si předem vyzkoušel a které dodaly mému webu „šťávu“. Z důvodů, které souvisí s jinými projekty, svůj web nyní nepoužívám, ale pana Nádeníka doporučuji dále svým známým. I od nich mám dobrý feedback.

Václav Vojtěch

marketingový poradce
vaclav.vojtech@gmail.com ~ 773 871 718
Pana Zbyška Nádeníka mohu jen doporučit. Spolupráce s ním je vždy příjemná po lidské a přínosná po profesní stránce. Je šikovný, ochotny, vstřícný, rychlý a spolehlivý. Vždy se mi s ním spolupracovalo a spolupracuje výborně. Reaguje rychle, přitom odborně a spolehlivě. Kéž by byla taková spolupráce s každým, koho člověk profesně i odborně v životě potřebuje.

Ing. Silvia Kuráková

celistvá péče o duši i o tělo
www.tantrahealing.cz ~ masaze@slunickovicka.cz ~ 773 655 872
Jsem jedním z prvních (možná zcela první) zákazníků Zbyška a jsem velmi spokojen. Myslím, že jsem se pro něj rozhodl proto, že když jsem si před pár lety zadal do vyhledávače na Seznamu „tvorba webových stránek“, zobrazil se mi Zbyšek na prvním místě, a to bylo pro mě rozhodující, kdo jiný by to dělal lépe :) Je to velmi solidní člověk a svoji práci dělá na jedničku, opravdu doporučuji!

Marek Štědronský

restaurace Krokodýl
www.tatarak.cz ~ info@restaurant-krokodyl.cz ~ 777 248 650
Spolupráci se Zbyškem ráda doporučuji každému, kdo by rád tvorbu svých webových stránek svěřil do rukou kompetentnímu, kreativnímu, trpělivému a velmi efektivně komunikujícímu odborníkovi. Ze spolupráce se Zbyškem jsem si navíc, kromě designově čistých a velmi přehledných webovek, odnesla i zážitek skvělého lidského setkání.

MUDr. Michaela Bodnarová

psychoterapeut a kouč
pulsatila.cz ~ misabodnarova@gmail.com ~ 721 130 210
Se Zbyškem Nádeníkem jsme vytvářeli kompletní redesign webu Autopatie.cz. Spolupráce s ním byla bezproblémová. Na čem jsme se na začátku dohodli, to bylo splněno v daném čase a za daný rozpočet. Profesionální, velmi vstřícný přístup, kvalitně odvedená práce. Určitě se Zbyškem počítám i pro další své projekty.

Ing. Filip Čehovský

jednatel společnosti Alternativa s.r.o.
www.autopatie.cz ~ filip.cehovsky@alternativa.cz ~ 257 922 331
Velmi rád píšu Zbyškovi Nádeníkovi doporučení, protože jeho rady byly nedocenitelné. S jeho pomocí a díky radám od něj se podařilo vybudovat webové stránky určené pro návštevníky ze Spojených států. Zbyšek od začátku přesně věděl, co bude potřeba udělat, od fáze zřízení optimálního webhostingu až po zprostředkování dalších spolupracovníků. Z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního člověka se znalostí redakčního systému Wordpress.

Tomáš Kublák

tomas.kublak@centrum.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS