Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 2130 z celkem 42 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Po první schůzce, kdy jsme si upřesnili vzhled stránky, jsem odcházel velmi spokojen. Stránky byly během pár dní připraveny, stačilo jen doplnit texty. Zbyškova rychlost, vstřícnost, schopnost realizovat požadavky tak, jak si je klient představuje, spolu s vysokou kvalitou kódu, mě ujistily v tom, že jsme si vybrali mistra v oboru. Nyní můžeme naše kvalitní služby a produkty prezentovat na internetu profesionálně. To, že jsme obdrželi žádosti ke kontaktu Zbyška od našich zákazníků, mluví samo za sebe.

Martin Macht

jednatel společnosti Apexserv s.r.o.
777 119 905
Pokud hledáte kvalitního webdesignéra za rozumnou cenu, je Zbyšek Nádeník správnou volbou. Je to člověk velice profesionální s osobním přístupem ke klientovi. Cením si především výborné komunikace a velice rychlého a vstřícného jednání. Web pro náš hotel splňuje veškerá očekávání jak z pohledu designu, struktury tak i celkového zpracování na klíč. Věřím, že právě náš nový web vytvořený Zbyškem přilákal spoustu nových klientů.

Petra Marincová

jednatelka společnosti Hotel U Hradu s. r. o.
www.uhradu.cz ~ petra.marincova@seznam.cz ~ 605 100 680
Se Zbyškem Nádeníkem se mi spolupracovalo velmi dobře. Cením si především jeho ochotného, aktivního přístupu ke spolupráci, spolehlivosti a kvality odvedené práce - kódování webových šablon a nasazení redakčního systému WordPress. Společně jsme, dle klientova přání a mého zadání, probrali možnosti řešení a Zbyšek mi pomohl vyřešit důležitá rozhodnutí v procesu návrhu a realizace projektu. Dohodnuté plány pak hladce a profesionálně splnil, což je předpoklad pro naši další spolupráci v budoucnu.

Petr Hřích

IT projektový manažer
www.itdesign.cz ~ phrich@itdesign.cz ~ 723 506 118
Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem vřele doporučuji. Design i struktura webových stránek byly nad moje očekávání. Rychlé jednání spolu s pružností úprav dle mých přání měly za výsledek skvělou prezentaci. Díky těmto stránkám se nám daří na akci zvát další kluby a zřejmě využijeme i nabídku od leteckých společností na vypravení vlastního Boeingu 737. Pokud chcete mít kvalitní web za rozumnou cenu a bez starostí, je Zbyšek Nádeník jasná volba.

Jiří Jakoubek

organizační ředitel Superfinále florbalu, trenér a podnikatel
www.zucastnise.cz ~ dugtrio.man@seznam.cz ~ 724 350 603
Pokud hledáte dobrého webdesignéra, s důvěrou se můžete obrátit na Zbyška Nádeníka. Je to profesionál, se kterým budete spokojeni. Kromě zmíněné profesionality nabízí výbornou komunikaci, osobní přístup, vstřícné a ochotné jednání. Tak lze charakterizovat v základních rysech to, co získáte, využijete-li služeb pana Nádeníka. Ze své zkušenosti musím ocenit také nejen pěkný grafický návrh, ale i celé provedení webových stránek jako aplikace na klíč a zařízení webhostingu.

Vladimír Panocha

osobní finanční poradce
www.fipas-sro.cz ~ info@fipas-sro.cz ~ 235 518 453
S radostí doporučuji vaší pozornosti tvůrce našich stránek MusaCatering.cz Zbyška Nádeníka. Svou vstřícností, otevřeností i odborností, jednoduše díky své profesionalitě a navíc za dobrou cenu, vytvořil ve vzájemné spolupráci s námi dílo, se kterým nejenže jsme spokojeni, ale navíc je také všeobecně oceňováno i našimi zákazníky.

Václav Veselý

hostinské služby Musa Catering
musacatering.cz ~ info@musacatering.cz ~ 777 649 124
Zbyšek Nádeník pro nás vytvořil již předešlé webové stránky a vzhledem ke spokojenosti s poskytnutou službou jsme u něj poptávali tvorbu webu i pro další projekt www.skolamedii.cz. Zbyšek Nádeník je nejen profesionálem ve svém oboru, ale zároveň umí klientovi poskytnout silné komunikační zázemí tak, aby maximálně splnil jeho požadavky a zároveň mu předal nejnutnější minimum pro správu webového redakčního systému. Služby Zbyška Nádeníka můžeme jen doporučit.

Monika Harčaříková

externí redaktorka RF Hobby
www.skolamedii.cz ~ harcarikova.m@seznam.cz ~ 775 556 508
Všichni, kdo potřebujete výborného grafika a hlavně někoho, kdo rozumí své práci, tak jste u Zbyška Nádeníka na správném místě a zvolili jste na výbornou. Potřebovala jsem webové stránky na úrovni a to jsem dostala. Funguje tady výborná komunikace, rychlost a vstřícnost. I když jste neznalí v oboru a budete chtít něco, co by nevypadalo zrovna nejlépe, Zbyšek poradí a vymyslí vše k oboustranné spokojenosti, protože mu na práci a zákaznících záleží. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Iveta Voborová

studio krásy
modelacezeny@seznam.cz ~ 602 625 258
Zbyšek byl pro náš projekt velkým přínosem. Při tvorbě webu pozorně naslouchal našim požadavkům, konzultoval s námi možné problematické oblasti. Naše připomínky rychle, kvalitně a velmi ochotně zapracoval. Byli jsme s jeho prací opravdu spokojeni.

Jan Částek

vedoucí projektu
milujurizeni.cz ~ jan.castek@hungrymobile.com
Pro svůj web jsem si pana Nádeníka vybral ze čtyřech nabídek. Bylo to proto, že od počátku mne pan Nádeník přesvědčil svými zkušenostmi v oblasti Wordpressu, sociálních médií a integrace různých webových služeb. Jsem velmi rád, že jsem tuto volbu udělal, neboť při práci jsem poznal vysokou serióznost a smysl pro dodržování termínů. Navíc mne pan Nádeník upozornil na několik nových nápadů, které si předem vyzkoušel a které dodaly mému webu „šťávu“. Z důvodů, které souvisí s jinými projekty, svůj web nyní nepoužívám, ale pana Nádeníka doporučuji dále svým známým. I od nich mám dobrý feedback.

Václav Vojtěch

marketingový poradce
vaclav.vojtech@gmail.com ~ 773 871 718
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS