Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 110 z celkem 38 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Zbyška jsem si pro práci na projektu FotokurzyAngelo.cz vybral proto, že má vše promyšlené, zajímá se opravdu o potřeby klienta a zaměřuje se na detaily. Díky němu máme web promyšlený, nic v něm nechybí, ale zároveň nám vysvětlil, proč některé naše nápady byly nadbytečné. Na druhou stranu přinesl nové nápady, které webu ještě více prospěly. Protože plánujeme web dále rozšiřovat, zapracoval Zbyšek do příprav také možnosti přidávat další služby, jak budou postupně přibývat. A jak to probíhalo? Po osobní schůzce, kde jsme detailně probrali o co mám v projektu jde, přichystal promyšlenou strukturu webu, wireframe (užitečná věc, se kterou jsem se setkal poprvé a to už jsem pár webů zadával) a pracoval na jejich doladění. Po propojení s programátorem Josefem Prexlem dále web konzultujeme až do finální podoby. Spolupráce byla efektivní, což oběma stranám vyhovovalo. Zvláště pak byly úsporou času konzultace přes Skype a sdílení obrazovky. Už teď se těšíme na další spolupráci při rozšiřování webu.

Angelo Purgert

fotograf a lektor
www.fotoangelo.cz ~ fotoangelo@fotoangelo.cz
Po spuštění webu jsme na Zbyškův dotaz ohledně možných negativ spolupráce, nenalezli žádný záporný bod. Od začátku spolupráce jsme věděli, co a jak bude následovat. Dobrá a efektivní komunikace, vstřícnost a ochota naslouchat, to vše zdobí Zbyška. Díky empatii a odborné zdatnosti, má velice dobrý vhled do přemýšlení možných klientů a s tímto vědomím a znalostmi přistupuje k tvorbě webu. Zbyšek dokázal ocenit naše návrhy, ale taky velice dobře poskládal argumenty, aby nás případně navedl na lepší cestu než jsme předkládali. Celou spolupráci pokládáme za velice úspěšnou a jsme moc rádi, že jsme v tom velkém množství nabídek zvolili právě Zbyška.

Michal Vybíral

jednatel
www.evat.cz ~ office@evat.cz ~ 774 880 990
Martin Kavka
Zbyška jsem poprosil o pomoc s novou generací slovníku Čeština 2.0 (www.cestina20.cz). Původní web byl v téměř dezolátním stavu – po osmi letech provozu na něm téměř nic nefungovalo. Začali jsme tedy web stavět prakticky na zelené louce. A vše probíhalo tak, jak se patří. Zbyšek mě nejdříve důkladně vyzpovídal, aby pochopil principy, podle nichž slovník vznikl. Už na základě toho připravil spoustu zajímavých nápadů na vylepšení, ale přišel navíc i s dotazníkem pro čtenáře, který pro nás byl rovněž zdrojem cenných informací (a díky němu vznikl třeba i nový maskot webu). Věnoval pozornost všem zjištěním a přichystal promyšlenou strukturu webu, funkční wireframy a po jejich doladění také kompletní grafiku. Tím ale jeho práce na projektu neskončila – naopak ho pomohl ve spolupráci s programátorem Jakubem Kadeřávkem dotáhnout až do současné podoby. Jsem rád, že jsem si zvolil Zbyška a že jsem si na něj počkal čtyři měsíce, až se mu v nabitém programu uvolní ruce. Díky němu a jeho promyšlenému přístupu je nyní web konečně nejen plně funkční, ale také velmi přehledný (což bylo klíčové, neboť v době redesignu čítal slovník přes 6000 výrazů, z nichž většina slov prakticky nešla dohledat). Ocenil jsem, že celý projekt proběhl díky Zbyškově péči bez stresu a hladce – a navíc v naplánovaném termínu i rozpočtu. S ohledem na své zkušenosti mohu říci, že Zbyšek je špičkový profesionál, vždy velmi dobře připravený a perfektně komunikující. Když se za několikaměsíčním průběhem naší spolupráce ohlédnu, nenajdu nic, co bych mu mohl vytknout. Jsem rád, že jsem ho mohl díky práci na Češtině 2.0 poznat – a rád ho také doporučím všem, kteří potřebují přehledný, funkční web s grafikou na míru, a chtějí někoho, kdo se o to postará od A do Z.

Martin Kavka

copyeditor, copywriter a obsahový stratég
Se Zbyškem jsme se poprvé setkali v rámci našeho výběrového řízení na dodavatele zcela nového webu pro Talenticu. Díky svému profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu obstál i ve velké konkurenci jednotlivců a firem a během naší spolupráce se pouze potvrdilo, že jsme dobře vybrali. Zbyšek skvěle pochopil specifika naší společnosti, bral ohledy na naše představy a dokázal nás výborně usměrnit tak, aby výsledkem jeho práce byl skvělý web, který jsme si vysnili! Z designu i funkcionality webu jsme nadšeni nejen my v Talentice, ale máme již i pozitivní reakce od našich klientů a kandidátů. Pokud sháníte na webdesign zkušeného profesionála, který je dostatečně flexibilní a zahrne do projektu nejen technickou stránku věci a skvělý design, ale i duši společnosti, pak je to právě Zbyšek.

Darina Wiedermann Janíčková

zakladatelka a jednatelka Talentica s.r.o
www.talentica.cz ~ darina.janickova@talentica.cz
Spolupráce s panem Nádeníkem nejen naplnila, ale i předčila naše očekávání. Jeho trpělivost a vstřícné jednání zajistily příjemnou tvůrčí pohodu, profesionalita a zkušenosti pak vedly ke zrodu webových stránek, které jsou nám šité na míru, a které nás těší. Jsme rádi, že jsme při hledání webmastera narazili na někoho, kdo je nejen zdatným profesionálem, ale i zajímavou osobností.

Ing. Jiří Gavor, CSc

Partner a jednatel ENA s.r.o.
www.ena.cz ~ gavor@ena.cz ~ 602 546 703
Martin Matějka
Se Zbyškem spolupracujeme v průběhu pár let na několikátém projektu. Oceňuji zejména Zbyškovu schopnost vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu řešení, které mu skutečně pomůže. Není to jen dobrý grafik a zkušený návrhář webů, ale i skvělý projektový manažer a vedoucí. V projektech, kde se na něčem podílíme, je vždy pořádek, všichni vědí, co se s projektem děje a kdo má kdy co dělat. Vřele doporučuji!

Martin Matějka

SEO konzultant a lektor
Velmi rád dávám Zbyškovi doporučení, protože jsem byl vždy s jeho službami nadmíru spokojený. Spolupracovali jsme hned na několika projektech a vždy se nám podařilo dosáhnout předem naplánovaného cíle. Zbyšek byl velmi podporující a zapálený do práce, a z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního webdesignéra se znalostí redakčního systému Wordpress.

Václav Martin

marketing manažer, ZOOM International
vaclav.martin@zoomint.com ~ 608 661 387
Opravdu jsem velmi mile překvapen, že i bez doporučení je možné najít schopného, vstřícného a spolehlivého člověka. Pro předělání našeho webu jsem se rozhodl oslovit náhodně vybrané firmy na internetu, avšak intuice mě vedla k panu Nádeníkovi. Od počátku se jednalo o věcnou příjemnou komunikaci, z které byl na první pohled vidět jeho profesionální přístup. Ten jsme udrželi po celou dobu a i s pomocí grafika Tomáše Rajnocha jsme vytvořili web, který jsem si představoval. Výsledek je FINE. Já mohu Zbyška jen doporučit a rád s ním budu i nadále spolupracovat.

Petr Mach

jednatel společnosti FINETIME s.r.o.
www.finetime.cz ~ petr.mach@finetime.cz ~ 774 322 422
Se spoluprací se Zbyškem jsem byl opravdu spokojený. Nejvíce si cením jeho trpělivosti, ochoty, a pozitivního přístupu k novým návrhům a vylepšením stávajícího řešení, a dále vysoké kvality zpracování, dodržování termínů a flexibilní komunikace. Toto jsou atributy, kterých si u svých dodavatelů vážím a jsou pro mě důležité s ohledem na budování dlouhodobé spolupráce. S trochou nadsázky řečeno bych Zbyška doporučil i svojí tchýni, a to je pro něj víc než vyznamenání :-)

Jan Jirovský

ředitel nesoutěžního úseku ČFbU
www.wfc2013.cz ~ jirovsky@cfbu.cz ~ 777 002 160
Jakub Kadeřávek
Se Zbyškem spolupracuji přes rok na více projektech. Hodně si na něm cením spojení odborných znalostí s měkkými dovednostmi (soft skills). Spolupráce na projektu šla doslova sama – vše bylo dodáno v pořádku a včas včetně jasné a stručné komunikace. Radost mi dělá i Zbyškův upřímný zájem o projekt tak, aby klientovi přinesl maximum. Líbí se mi, že každá část projektu byla důmyslně připravená a zapadala do celkového konceptu a kontextu. Oceňuji také to, že na sobě Zbyšek neustále pracuje a zajímá ho zpětná vazba. Jako nejpřínosnější část projektu hodnotím konzultace a analýzu toho, co má web přinést, kdo je moje cílová skupina a jak toho dosáhneme. Zde byly hodně znát Zbyškovy zkušenosti z projektů, které už vytvořil.

Jakub Kadeřávek

webmaster a specialista na WordPress
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS