Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 47 doporučení

Lukáš Pítra

Výzkum chování a myšlení uživatelů jsem se se Zbyškem prošel na už třech projektech a pokaždé jsem byl hodně spokojený. Přidaná hodnota je v řadě věcí: pochopení jak reálně lidé smýšlí o našem segmentu namísto úvah „od stolu“, odblokování webu a marketingu prokazatelně a měřitelně správným směrem, konkrétní chyby k opravě a náměty k zapracování. Cením si stručné a srozumitelné prezentace, je skvělé vidět, že to jde i bez přebujelého agenturního bullshitu. Každý z klientů, komu jsem Zbyška doporučil, chce pokračovat ve spolupráci dál a to je asi nejlepší vizitka.

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing

Za celou dobu v marketingu jsem se nesetkal s tak samostatným UXákem, který má přesahy do dalších oborů a navíc je ještě tak svědomitý. Spolupráce se Zbyškem mi extrémně sedí, protože Zbyšek dokáže v podstatě celý projekt odřídit od začátku až do konce. Je velice proaktivní, myslí v podstatě za vás a výsledek je tak vždy nadstandardní. Moc děkuji Zbyšku, tvé práce si velice vážím.

Michal Krčmář
spolumajitel Energosolar.cz
energosolar.cz michal.krcmar@energosolar.cz

Při výběru UX designéra pro náš nový web mě nejvíce zaujal Zbyšek, a to kvůli jeho schopnosti stavět web nejen jako uživatelsky přívětivý, ale také aby dobře prodával. Od začátku se detailně zajímal o naši činnost a cílového zákazníka, a tomu přizpůsobil celý web. Následně nám ještě pomohl s lehkým redesignem našeho e-shopu. Velmi oceňuji Zbyškovu spolehlivost, pečlivost a iniciativu. Pro spolupráci ho rozhodně doporučuji.

Jan Kovanda
digitální potisk triček
toptrika.cz
Martin Kavka

Zbyška jsem poprosil o pomoc s novou generací slovníku Čeština 2.0 (www.cestina20.cz). Původní web byl v téměř dezolátním stavu – po osmi letech provozu na něm téměř nic nefungovalo. Začali jsme tedy web stavět prakticky na zelené louce. A vše probíhalo tak, jak se patří. Zbyšek mě nejdříve důkladně vyzpovídal, aby pochopil principy, podle nichž slovník vznikl. Už na základě toho připravil spoustu zajímavých nápadů na vylepšení, ale přišel navíc i s dotazníkem pro čtenáře, který pro nás byl rovněž zdrojem cenných informací (a díky němu vznikl třeba i nový maskot webu). Věnoval pozornost všem zjištěním a přichystal promyšlenou strukturu webu, funkční wireframy a po jejich doladění také kompletní grafiku. Tím ale jeho práce na projektu neskončila – naopak ho pomohl ve spolupráci s programátorem Jakubem Kadeřávkem dotáhnout až do současné podoby. Jsem rád, že jsem si zvolil Zbyška a že jsem si na něj počkal čtyři měsíce, až se mu v nabitém programu uvolní ruce. Díky němu a jeho promyšlenému přístupu je nyní web konečně nejen plně funkční, ale také velmi přehledný (což bylo klíčové, neboť v době redesignu čítal slovník přes 6000 výrazů, z nichž většina slov prakticky nešla dohledat). Ocenil jsem, že celý projekt proběhl díky Zbyškově péči bez stresu a hladce – a navíc v naplánovaném termínu i rozpočtu. S ohledem na své zkušenosti mohu říci, že Zbyšek je špičkový profesionál, vždy velmi dobře připravený a perfektně komunikující. Když se za několikaměsíčním průběhem naší spolupráce ohlédnu, nenajdu nic, co bych mu mohl vytknout. Jsem rád, že jsem ho mohl díky práci na Češtině 2.0 poznat – a rád ho také doporučím všem, kteří potřebují přehledný, funkční web s grafikou na míru, a chtějí někoho, kdo se o to postará od A do Z.

Martin Kavka
nadšený newsletterista, konzultant pro obsahové projekty a lektor interní firemní komunikace
Martin Matějka

Se Zbyškem spolupracujeme v průběhu pár let na několikátém projektu. Oceňuji zejména Zbyškovu schopnost vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu řešení, které mu skutečně pomůže. Není to jen dobrý grafik a zkušený návrhář webů, ale i skvělý projektový manažer a vedoucí. V projektech, kde se na něčem podílíme, je vždy pořádek, všichni vědí, co se s projektem děje a kdo má kdy co dělat. Vřele doporučuji!

Martin Matějka
SEO konzultant a online marketér

Zbyšek Nádeník dostal za úkol udělat redesign našeho webu www.bkpfinance.cz tak, aby nový web reflektoval změnu našeho podnikatelského zaměření a změnu cílové skupiny. Dostal na starosti celé projektové řízení webu. Oceňuji, že dokázal sehrát jak freelancery, které jsme chtěli ke spolupráci my, tak doporučit vlastní spolupracovníky. Celá spolupráce byla velmi profesionální a hladká. Velmi oceňuji úvodní schůzku, kde jsme si sedli a upřesnili cíle webu, to, že jsme skutečně nemuseli řešit kdy má co dodat grafik a co fotograf. Zbyšek aktivně řídil celý tým. Velmi pozitivně hodnotím Zbyškův přístup, když došlo k záseku na straně jednoho z dodavatelů. Zbyšek se neomlouval, nevymlouval, neřešil čí je to chyba a že za to nemůže a dokonce ani nečekal až s problémem přijdeme sami. Při prvních potížích zvedl telefon, zavolal a navrhl řešení. Takže problém byl vyřešen a web byl dokončen podle plánu. V Čechách je tradice hledat hlavně viníka a zbavovat se odpovědnosti. O to víc profesionálně na mě působí, když Zbyšek přišel okamžitě s řešením. Velmi pozitivně hodnotím také Zbyškovu ochotu na webu dále spolupracovat a provádět i drobné úpravy po předání webu.

Bc. Zuzana Bartůšková
daňový poradce, účetní specialista, lektor kurzů se zaměřením na účetnictví a daně
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz

Zbyškových služeb jsem vzhledem k našemu podobnému oborovému zaměření zatím nevyužil, ale měl jsem s ním možnost o webu několikrát diskutovat. Mohu potvrdit, že Zbyšek je v této oblasti naprostý profesionál, kterého nelze nedoporučit. Jako jeho nejsilnější vlastnosti vnímám velký smysl pro design, potřeby klienta a jasnou komunikaci.

Daniel Dimitrov
webový vývojář a konzultant se specializací na Ruby on Rails
www.danieldimitrov.cz dimitrov.dan@gmail.com 720 685 724
Jakub Kadeřávek

Se Zbyškem spolupracuji přes rok na více projektech. Hodně si na něm cením spojení odborných znalostí s měkkými dovednostmi (soft skills). Spolupráce na projektu šla doslova sama – vše bylo dodáno v pořádku a včas včetně jasné a stručné komunikace. Radost mi dělá i Zbyškův upřímný zájem o projekt tak, aby klientovi přinesl maximum. Líbí se mi, že každá část projektu byla důmyslně připravená a zapadala do celkového konceptu a kontextu. Oceňuji také to, že na sobě Zbyšek neustále pracuje a zajímá ho zpětná vazba. Jako nejpřínosnější část projektu hodnotím konzultace a analýzu toho, co má web přinést, kdo je moje cílová skupina a jak toho dosáhneme. Zde byly hodně znát Zbyškovy zkušenosti z projektů, které už vytvořil.

Jakub Kadeřávek
seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress

Zbyška jsem si pro práci na projektu FotokurzyAngelo.cz vybral proto, že má vše promyšlené, zajímá se opravdu o potřeby klienta a zaměřuje se na detaily. Díky němu máme web promyšlený, nic v něm nechybí, ale zároveň nám vysvětlil, proč některé naše nápady byly nadbytečné. Na druhou stranu přinesl nové nápady, které webu ještě více prospěly. Protože plánujeme web dále rozšiřovat, zapracoval Zbyšek do příprav také možnosti přidávat další služby, jak budou postupně přibývat. A jak to probíhalo? Po osobní schůzce, kde jsme detailně probrali o co mám v projektu jde, přichystal promyšlenou strukturu webu, wireframe (užitečná věc, se kterou jsem se setkal poprvé a to už jsem pár webů zadával) a pracoval na jejich doladění. Po propojení s programátorem Josefem Prexlem dále web konzultujeme až do finální podoby. Spolupráce byla efektivní, což oběma stranám vyhovovalo. Zvláště pak byly úsporou času konzultace přes Skype a sdílení obrazovky. Už teď se těšíme na další spolupráci při rozšiřování webu.

Angelo Purgert
fotograf a lektor
www.fotoangelo.cz fotoangelo@fotoangelo.cz
Margareta Vojtková

Zbyška Nádeníka jsem požádala o vylepšení mého vlastnoručně vyrobeného webu a také jsem se s ním radila ohledně webových prezentací dalších projektů. Technické i grafické úpravy mých webových stránek provedl velmi rychle, ochotně a profesionálně. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Na Zbyškovi si cením jeho flexibility, jasné komunikace, kreativity, trpělivosti a nutné dávky empatie. S důvěrou mu tedy brzy svěřím i přípravu zcela nového webu.

Margareta Vojtková
specialistka komunikace a PR, editorka podcastů a brain-based koučka