Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 3140 z celkem 40 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Spolupráci se Zbyškem ráda doporučuji každému, kdo by rád tvorbu svých webových stránek svěřil do rukou kompetentnímu, kreativnímu, trpělivému a velmi efektivně komunikujícímu odborníkovi. Ze spolupráce se Zbyškem jsem si navíc, kromě designově čistých a velmi přehledných webovek, odnesla i zážitek skvělého lidského setkání.

MUDr. Michaela Bodnarová

psychoterapeut a kouč
pulsatila.cz ~ misabodnarova@gmail.com ~ 721 130 210
Se Zbyškem Nádeníkem jsme vytvářeli kompletní redesign webu Autopatie.cz. Spolupráce s ním byla bezproblémová. Na čem jsme se na začátku dohodli, to bylo splněno v daném čase a za daný rozpočet. Profesionální, velmi vstřícný přístup, kvalitně odvedená práce. Určitě se Zbyškem počítám i pro další své projekty.

Ing. Filip Čehovský

jednatel společnosti Alternativa s.r.o.
www.autopatie.cz ~ filip.cehovsky@alternativa.cz ~ 257 922 331
Velmi rád píšu Zbyškovi Nádeníkovi doporučení, protože jeho rady byly nedocenitelné. S jeho pomocí a díky radám od něj se podařilo vybudovat webové stránky určené pro návštevníky ze Spojených států. Zbyšek od začátku přesně věděl, co bude potřeba udělat, od fáze zřízení optimálního webhostingu až po zprostředkování dalších spolupracovníků. Z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního člověka se znalostí redakčního systému Wordpress.

Tomáš Kublák

tomas.kublak@centrum.cz
Pro moji práci je klíčové být snadno dohledatelný na internetu a své služby nabízet přehledně a s důrazem na serióznost a profesionalitu. Kvalitní web úzce propojený se sociálními sítěmi je zde zcela nezbytný. Zbyškovi se podařilo tento cíl nejen splnit, ale i vytvořit stránky, jež vzbuzují v návštěvníkovi onen mírně tajemný dojem, se kterým si většina lidí Blízký východ a témata s ním související spojuje. Cit pro detail, barevné vyznění a celkovou atmosféru a kompozici webu spolu s hladkou komunikací a časovou flexibilitou mne ujistily, že volba Zbyška coby autora mého nového osobního webu byla sázkou na jistotu.

Jan Kužvart

analytik pro Blízký východ, nová média a bezpilotní prostředky
jan.kuzvart@gmail.com
Ve Zbyšku Nádeníkovi jsme konečně našli webdesignéra, který dokázal přesně pochopit a vystihnout naše náročné zadání. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni, protože dodržel smluvené termíny, pružně komunikoval, ale hlavně o realizaci webu opravdu přemýšlel a přicházel s výbornými tipy a nápady. Přestože jsme měli levnější nabídky na zhotovení webu, vůbec nelituji, že jsme se rozhodli pro Zbyška.

Martin Botoš

jednatel společnosti Breezy human s.r.o.
www.breezy-human.cz ~ botos@breezy-human.cz
Spolupráce se Zbyškem předčila mé očekávání. Požádala jsem jej o úpravu stávajícího webu a výsledkem jsou přehledné a designově čisté webové stránky, ze kterých mám velkou radost. Oceňuji Zbyškův profesionální přístup, maximální vstřícnost a skvělou komunikaci. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Ing. Kateřina Palátová

editorka a korektorka češtiny
www.katerinapalatova.cz ~ k.palatova@gmail.com ~ 603 294 244
Naše spolupráce se Zbyškem byla skvělá. Zbyšek je velice profesionální, organizovaný a komunikativní. Je schopný diskuze, umí klientovi naslouchat a jde mu o nejlepší možný výsledek webu jak po stránce funkční, tak i designové. Jeho komunikační dovednosti by mu mohl závidět leckterý zkušený manažer z korporací. S výsledkem naší spolupráce jsem velmi spokojen a Zbyška mohu jen doporučit!

Jan Rapala

majitel NEOOPS s.r.o.
neoops.com ~ jan.rapala@neoops.com ~ 602 585 309
Bylo nám velkým potěšení pracovat s panem Zbyškem Nádeníkem na tvorbě nových webových stránek naší společnosti. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Jeho komunikativnost, vstřícnost, rychlost a profesionalita v průběhu naší spolupráce byla nadstandardní. Jeho návrhy a nápady svědčí o velké zkušenosti. Děkujeme a doporučujeme jeho služby.

Mgr. Otakar Novotný

D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s.
d-plus.cz
Zbyšek je zkušený webový specialista a spolupráce s ním mi velmi pomohla uchopit část práce přesahující mé zaměření na plošnou grafiku. Jeho přístup pojetí celku a identifikace slabších míst, které mohou nastat, je mi blízký. Dokáže laikovi srozumitelně formulovat zákoutí tvorby webu a jeho nástaveb dostatečně konkrétně a bez přílišného zahlcení odbornými přístupy. Naše spolupráce měla velký význam a pomohla rozšířit mé služby. Děkuji.

Erika Dobešová

grafická designérka
erikagrafika.cz ~ erika@erikagrafika.cz ~ 604 350 369
Zbyšek Nádeník je pro mě v tvorbě internetových stránek inspirací. Jeho weby mají šmrnc, a přitom působí přehledně, sympaticky a důvěryhodně. Nikde nic nedrhne ani nevyčnívá. A podle všeho fungují podle přání klientů, kteří jsou navíc spokojení s průběhem spolupráce. Mohlo by se zdát, že Zbyšek má prostě talent nebo štěstí, že mu to tak pěkně jde. Protože ale čtu jeho profesní web, vím, že je za tím víc. Spousta práce na sobě, vzdělávání se v odborných věcech i soft skills. Spousta slepých uliček, které prošel během sbírání zkušeností. Jsem ráda, že jsem Zbyška potkala i osobně a že se se mnou právě o ty zkušenosti podělil při několika konzultacích. Bylo to moc fajn setkání.

Ivana Hlobilová

copywriter, ux desinger, web content specialist
www.linkedin.com/in/ivanahlobilova ~ ihlobilova@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS