Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 47 doporučení

Všichni, kdo potřebujete výborného grafika a hlavně někoho, kdo rozumí své práci, tak jste u Zbyška Nádeníka na správném místě a zvolili jste na výbornou. Potřebovala jsem webové stránky na úrovni a to jsem dostala. Funguje tady výborná komunikace, rychlost a vstřícnost. I když jste neznalí v oboru a budete chtít něco, co by nevypadalo zrovna nejlépe, Zbyšek poradí a vymyslí vše k oboustranné spokojenosti, protože mu na práci a zákaznících záleží. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Iveta Voborová
studio krásy
modelacezeny@seznam.cz 602 625 258

Zbyšek byl pro náš projekt velkým přínosem. Při tvorbě webu pozorně naslouchal našim požadavkům, konzultoval s námi možné problematické oblasti. Naše připomínky rychle, kvalitně a velmi ochotně zapracoval. Byli jsme s jeho prací opravdu spokojeni.

Jan Částek
vedoucí projektu
milujurizeni.cz jan.castek@hungrymobile.com

Pro svůj web jsem si pana Nádeníka vybral ze čtyřech nabídek. Bylo to proto, že od počátku mne pan Nádeník přesvědčil svými zkušenostmi v oblasti Wordpressu, sociálních médií a integrace různých webových služeb. Jsem velmi rád, že jsem tuto volbu udělal, neboť při práci jsem poznal vysokou serióznost a smysl pro dodržování termínů. Navíc mne pan Nádeník upozornil na několik nových nápadů, které si předem vyzkoušel a které dodaly mému webu „šťávu“. Z důvodů, které souvisí s jinými projekty, svůj web nyní nepoužívám, ale pana Nádeníka doporučuji dále svým známým. I od nich mám dobrý feedback.

Václav Vojtěch
marketingový poradce
vaclav.vojtech@gmail.com 773 871 718

Pana Zbyška Nádeníka mohu jen doporučit. Spolupráce s ním je vždy příjemná po lidské a přínosná po profesní stránce. Je šikovný, ochotny, vstřícný, rychlý a spolehlivý. Vždy se mi s ním spolupracovalo a spolupracuje výborně. Reaguje rychle, přitom odborně a spolehlivě. Kéž by byla taková spolupráce s každým, koho člověk profesně i odborně v životě potřebuje.

Ing. Silvia Kuráková
celistvá péče o duši i o tělo
www.tantrahealing.cz masaze@slunickovicka.cz 773 655 872

Jsem jedním z prvních (možná zcela první) zákazníků Zbyška a jsem velmi spokojen. Myslím, že jsem se pro něj rozhodl proto, že když jsem si před pár lety zadal do vyhledávače na Seznamu „tvorba webových stránek“, zobrazil se mi Zbyšek na prvním místě, a to bylo pro mě rozhodující, kdo jiný by to dělal lépe :) Je to velmi solidní člověk a svoji práci dělá na jedničku, opravdu doporučuji!

Marek Štědronský
restaurace Krokodýl
www.tatarak.cz info@restaurant-krokodyl.cz 777 248 650

Spolupráci se Zbyškem ráda doporučuji každému, kdo by rád tvorbu svých webových stránek svěřil do rukou kompetentnímu, kreativnímu, trpělivému a velmi efektivně komunikujícímu odborníkovi. Ze spolupráce se Zbyškem jsem si navíc, kromě designově čistých a velmi přehledných webovek, odnesla i zážitek skvělého lidského setkání.

MUDr. Michaela Bodnarová
psychoterapeut a kouč
pulsatila.cz misabodnarova@gmail.com 721 130 210

Se Zbyškem Nádeníkem jsme vytvářeli kompletní redesign webu Autopatie.cz. Spolupráce s ním byla bezproblémová. Na čem jsme se na začátku dohodli, to bylo splněno v daném čase a za daný rozpočet. Profesionální, velmi vstřícný přístup, kvalitně odvedená práce. Určitě se Zbyškem počítám i pro další své projekty.

Ing. Filip Čehovský
jednatel společnosti Alternativa s.r.o.
www.autopatie.cz filip.cehovsky@alternativa.cz 257 922 331

Velmi rád píšu Zbyškovi Nádeníkovi doporučení, protože jeho rady byly nedocenitelné. S jeho pomocí a díky radám od něj se podařilo vybudovat webové stránky určené pro návštevníky ze Spojených států. Zbyšek od začátku přesně věděl, co bude potřeba udělat, od fáze zřízení optimálního webhostingu až po zprostředkování dalších spolupracovníků. Z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního člověka se znalostí redakčního systému Wordpress.

Tomáš Kublák
tomas.kublak@centrum.cz

Pro moji práci je klíčové být snadno dohledatelný na internetu a své služby nabízet přehledně a s důrazem na serióznost a profesionalitu. Kvalitní web úzce propojený se sociálními sítěmi je zde zcela nezbytný. Zbyškovi se podařilo tento cíl nejen splnit, ale i vytvořit stránky, jež vzbuzují v návštěvníkovi onen mírně tajemný dojem, se kterým si většina lidí Blízký východ a témata s ním související spojuje. Cit pro detail, barevné vyznění a celkovou atmosféru a kompozici webu spolu s hladkou komunikací a časovou flexibilitou mne ujistily, že volba Zbyška coby autora mého nového osobního webu byla sázkou na jistotu.

Jan Kužvart
analytik pro Blízký východ, nová média a bezpilotní prostředky
jan.kuzvart@gmail.com

Ve Zbyšku Nádeníkovi jsme konečně našli webdesignéra, který dokázal přesně pochopit a vystihnout naše náročné zadání. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni, protože dodržel smluvené termíny, pružně komunikoval, ale hlavně o realizaci webu opravdu přemýšlel a přicházel s výbornými tipy a nápady. Přestože jsme měli levnější nabídky na zhotovení webu, vůbec nelituji, že jsme se rozhodli pro Zbyška.

Martin Botoš
jednatel společnosti Breezy human s.r.o.
www.breezy-human.cz botos@breezy-human.cz