Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 3140 z celkem 44 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Zbyšek byl pro náš projekt velkým přínosem. Při tvorbě webu pozorně naslouchal našim požadavkům, konzultoval s námi možné problematické oblasti. Naše připomínky rychle, kvalitně a velmi ochotně zapracoval. Byli jsme s jeho prací opravdu spokojeni.

Jan Částek

vedoucí projektu
milujurizeni.cz ~ jan.castek@hungrymobile.com
Pro svůj web jsem si pana Nádeníka vybral ze čtyřech nabídek. Bylo to proto, že od počátku mne pan Nádeník přesvědčil svými zkušenostmi v oblasti Wordpressu, sociálních médií a integrace různých webových služeb. Jsem velmi rád, že jsem tuto volbu udělal, neboť při práci jsem poznal vysokou serióznost a smysl pro dodržování termínů. Navíc mne pan Nádeník upozornil na několik nových nápadů, které si předem vyzkoušel a které dodaly mému webu „šťávu“. Z důvodů, které souvisí s jinými projekty, svůj web nyní nepoužívám, ale pana Nádeníka doporučuji dále svým známým. I od nich mám dobrý feedback.

Václav Vojtěch

marketingový poradce
vaclav.vojtech@gmail.com ~ 773 871 718
Pana Zbyška Nádeníka mohu jen doporučit. Spolupráce s ním je vždy příjemná po lidské a přínosná po profesní stránce. Je šikovný, ochotny, vstřícný, rychlý a spolehlivý. Vždy se mi s ním spolupracovalo a spolupracuje výborně. Reaguje rychle, přitom odborně a spolehlivě. Kéž by byla taková spolupráce s každým, koho člověk profesně i odborně v životě potřebuje.

Ing. Silvia Kuráková

celistvá péče o duši i o tělo
www.tantrahealing.cz ~ masaze@slunickovicka.cz ~ 773 655 872
Jsem jedním z prvních (možná zcela první) zákazníků Zbyška a jsem velmi spokojen. Myslím, že jsem se pro něj rozhodl proto, že když jsem si před pár lety zadal do vyhledávače na Seznamu „tvorba webových stránek“, zobrazil se mi Zbyšek na prvním místě, a to bylo pro mě rozhodující, kdo jiný by to dělal lépe :) Je to velmi solidní člověk a svoji práci dělá na jedničku, opravdu doporučuji!

Marek Štědronský

restaurace Krokodýl
www.tatarak.cz ~ info@restaurant-krokodyl.cz ~ 777 248 650
Spolupráci se Zbyškem ráda doporučuji každému, kdo by rád tvorbu svých webových stránek svěřil do rukou kompetentnímu, kreativnímu, trpělivému a velmi efektivně komunikujícímu odborníkovi. Ze spolupráce se Zbyškem jsem si navíc, kromě designově čistých a velmi přehledných webovek, odnesla i zážitek skvělého lidského setkání.

MUDr. Michaela Bodnarová

psychoterapeut a kouč
pulsatila.cz ~ misabodnarova@gmail.com ~ 721 130 210
Se Zbyškem Nádeníkem jsme vytvářeli kompletní redesign webu Autopatie.cz. Spolupráce s ním byla bezproblémová. Na čem jsme se na začátku dohodli, to bylo splněno v daném čase a za daný rozpočet. Profesionální, velmi vstřícný přístup, kvalitně odvedená práce. Určitě se Zbyškem počítám i pro další své projekty.

Ing. Filip Čehovský

jednatel společnosti Alternativa s.r.o.
www.autopatie.cz ~ filip.cehovsky@alternativa.cz ~ 257 922 331
Velmi rád píšu Zbyškovi Nádeníkovi doporučení, protože jeho rady byly nedocenitelné. S jeho pomocí a díky radám od něj se podařilo vybudovat webové stránky určené pro návštevníky ze Spojených států. Zbyšek od začátku přesně věděl, co bude potřeba udělat, od fáze zřízení optimálního webhostingu až po zprostředkování dalších spolupracovníků. Z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního člověka se znalostí redakčního systému Wordpress.

Tomáš Kublák

tomas.kublak@centrum.cz
Pro moji práci je klíčové být snadno dohledatelný na internetu a své služby nabízet přehledně a s důrazem na serióznost a profesionalitu. Kvalitní web úzce propojený se sociálními sítěmi je zde zcela nezbytný. Zbyškovi se podařilo tento cíl nejen splnit, ale i vytvořit stránky, jež vzbuzují v návštěvníkovi onen mírně tajemný dojem, se kterým si většina lidí Blízký východ a témata s ním související spojuje. Cit pro detail, barevné vyznění a celkovou atmosféru a kompozici webu spolu s hladkou komunikací a časovou flexibilitou mne ujistily, že volba Zbyška coby autora mého nového osobního webu byla sázkou na jistotu.

Jan Kužvart

analytik pro Blízký východ, nová média a bezpilotní prostředky
jan.kuzvart@gmail.com
Ve Zbyšku Nádeníkovi jsme konečně našli webdesignéra, který dokázal přesně pochopit a vystihnout naše náročné zadání. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni, protože dodržel smluvené termíny, pružně komunikoval, ale hlavně o realizaci webu opravdu přemýšlel a přicházel s výbornými tipy a nápady. Přestože jsme měli levnější nabídky na zhotovení webu, vůbec nelituji, že jsme se rozhodli pro Zbyška.

Martin Botoš

jednatel společnosti Breezy human s.r.o.
www.breezy-human.cz ~ botos@breezy-human.cz
Spolupráce se Zbyškem předčila mé očekávání. Požádala jsem jej o úpravu stávajícího webu a výsledkem jsou přehledné a designově čisté webové stránky, ze kterých mám velkou radost. Oceňuji Zbyškův profesionální přístup, maximální vstřícnost a skvělou komunikaci. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Ing. Kateřina Palátová

editorka a korektorka češtiny
www.katerinapalatova.cz ~ k.palatova@gmail.com ~ 603 294 244
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS