Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů


Zobrazuji č. 41-47 z celkem 47 doporučení

Spolupráce se Zbyškem předčila mé očekávání. Požádala jsem jej o úpravu stávajícího webu a výsledkem jsou přehledné a designově čisté webové stránky, ze kterých mám velkou radost. Oceňuji Zbyškův profesionální přístup, maximální vstřícnost a skvělou komunikaci. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Ing. Kateřina Palátová
editorka a korektorka češtiny
www.katerinapalatova.cz k.palatova@gmail.com 603 294 244

Naše spolupráce se Zbyškem byla skvělá. Zbyšek je velice profesionální, organizovaný a komunikativní. Je schopný diskuze, umí klientovi naslouchat a jde mu o nejlepší možný výsledek webu jak po stránce funkční, tak i designové. Jeho komunikační dovednosti by mu mohl závidět leckterý zkušený manažer z korporací. S výsledkem naší spolupráce jsem velmi spokojen a Zbyška mohu jen doporučit!

Jan Rapala
majitel NEOOPS s.r.o.
neoops.com jan.rapala@neoops.com 602 585 309

Bylo nám velkým potěšení pracovat s panem Zbyškem Nádeníkem na tvorbě nových webových stránek naší společnosti. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Jeho komunikativnost, vstřícnost, rychlost a profesionalita v průběhu naší spolupráce byla nadstandardní. Jeho návrhy a nápady svědčí o velké zkušenosti. Děkujeme a doporučujeme jeho služby.

Mgr. Otakar Novotný
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s.
d-plus.cz

Zbyšek je zkušený webový specialista a spolupráce s ním mi velmi pomohla uchopit část práce přesahující mé zaměření na plošnou grafiku. Jeho přístup pojetí celku a identifikace slabších míst, které mohou nastat, je mi blízký. Dokáže laikovi srozumitelně formulovat zákoutí tvorby webu a jeho nástaveb dostatečně konkrétně a bez přílišného zahlcení odbornými přístupy. Naše spolupráce měla velký význam a pomohla rozšířit mé služby. Děkuji.

Erika Dobešová
grafická designérka
604 350 369

Zbyšek Nádeník je pro mě v tvorbě internetových stránek inspirací. Jeho weby mají šmrnc, a přitom působí přehledně, sympaticky a důvěryhodně. Nikde nic nedrhne ani nevyčnívá. A podle všeho fungují podle přání klientů, kteří jsou navíc spokojení s průběhem spolupráce. Mohlo by se zdát, že Zbyšek má prostě talent nebo štěstí, že mu to tak pěkně jde. Protože ale čtu jeho profesní web, vím, že je za tím víc. Spousta práce na sobě, vzdělávání se v odborných věcech i soft skills. Spousta slepých uliček, které prošel během sbírání zkušeností. Jsem ráda, že jsem Zbyška potkala i osobně a že se se mnou právě o ty zkušenosti podělil při několika konzultacích. Bylo to moc fajn setkání.

Ivana Hlobilová
copywriter, ux desinger, web content specialist
www.linkedin.com/in/ivanahlobilova ihlobilova@gmail.com

Se Zbyškem jsme spolupracovali na dílčích změnách v logice nabídky vzdělávání, publikací a dalších osvětových služeb Cesty domů. Na jeho přístupu nejvíce oceňuji svědomitost, organizovanost a dodržení domluvených postupů a termínů. Zároveň také jeho vstřícnost a snahu proniknout pod povrch, ačkoli v našem případě se rozhodně nejednalo o běžný produkt a jednoduše zaměřený web.

Lenka Váňová
vedoucí komunikace a marketingu
www.cestadomu.cz

Naše spolupráce se Zbyškem trvala 3 roky, kdy jsme společnými silami budovali edukativní videoportál ČT edu a naše spolupráce zahrnovala komplexní UX (včetně několika zásadních změn), A/B testy, příprava, určení a ověřování hypotéz a jejich nasazení a vyhodnocení, heatmapy atd. Zbyšek v průběhu let připravil několik výzkumů, kde jsme si ověřovali, že ČT edu jde správným směrem a klíčová cílová skupina se umí dobře na webu orientovat. Z výzkumu jsme získali velmi cenný feedback, jež uceleně a logicky Zbyšek zpracoval a představil, a který přinesl významné benefity nejen v orientaci, ale i ve zvýšení návštěvnosti. Zbyšek je velmi příjemným a spolupracujícím kolegou, kterého je radost mít v týmu. Vše vždy odevzdá včas a v nadstandardní kvalitě. Při debatách skvěle argumentuje a svou expertizou je významnou posilou při tvorbě či při změně webových aplikací.

Andrea Poborská
manažerka produktu ČT edu
andrea.poborska@ceskatelevize.cz