Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 1120 z celkem 44 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Josef Prexl
Se Zbyškem spolupracuji jako webmaster na volné noze druhým rokem. Během této spolupráce jsme společně dotáhli k úspěšné realizaci víc než desítku webů. Na Zbyškovi oceňuji především jeho dlouholeté zkušenosti, spolehlivost, srozumitelnost, korektnost. Je schopný v krátkém čase podchytit o co na webu jde, navrhnout funkční přehledné řešení a během vytváření webu efektivně koordinovat všechny zainteresované strany. Oceňuji, ve srovnání s korporátním prostředím a mnohými agenturami, že nabízí klientům řešení, která opravdu fungují a přináší jim to, co od webu očekávají. Na mnohá úskalí a slepé uličky dokáže na základě svých zkušeností upozornit klienty dopředu a ušetřit jim tak hromadu času i prostředků. Aby toho nebylo málo, spolupráce se Zbyškem se nese v pohodovém a konstruktivním duchu a to i ve chvílích, kdy se objeví zádrhele nebo nečekané události. Spolupráci se Zbyškem určitě doporučuji.

Josef Prexl

webdesignér
Ing. František Rajtmajer
Zbyška jsem požádal o UX kontrolu webu rajtmajer.cz. Cílem bylo získat doporučení pro zvýšení konverzního potenciálu webu z nestranného pohledu. A to Zbyšek beze zbytku naplnil. Teď už zbývá jen těch 44 změn zapracovat. Cením si jasné komunikace, srozumitelné nabídky a dodržení termínu.

Ing. František Rajtmajer

webový analytik a PPC specialista
Se Zbyškem jsme se poprvé setkali v rámci našeho výběrového řízení na dodavatele zcela nového webu pro Talenticu. Díky svému profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu obstál i ve velké konkurenci jednotlivců a firem a během naší spolupráce se pouze potvrdilo, že jsme dobře vybrali. Zbyšek skvěle pochopil specifika naší společnosti, bral ohledy na naše představy a dokázal nás výborně usměrnit tak, aby výsledkem jeho práce byl skvělý web, který jsme si vysnili! Z designu i funkcionality webu jsme nadšeni nejen my v Talentice, ale máme již i pozitivní reakce od našich klientů a kandidátů. Pokud sháníte na webdesign zkušeného profesionála, který je dostatečně flexibilní a zahrne do projektu nejen technickou stránku věci a skvělý design, ale i duši společnosti, pak je to právě Zbyšek.

Darina Wiedermann Janíčková

zakladatelka a jednatelka Talentica s.r.o
www.talentica.cz ~ darina.janickova@talentica.cz
Po spuštění webu jsme na Zbyškův dotaz ohledně možných negativ spolupráce, nenalezli žádný záporný bod. Od začátku spolupráce jsme věděli, co a jak bude následovat. Dobrá a efektivní komunikace, vstřícnost a ochota naslouchat, to vše zdobí Zbyška. Díky empatii a odborné zdatnosti, má velice dobrý vhled do přemýšlení možných klientů a s tímto vědomím a znalostmi přistupuje k tvorbě webu. Zbyšek dokázal ocenit naše návrhy, ale taky velice dobře poskládal argumenty, aby nás případně navedl na lepší cestu než jsme předkládali. Celou spolupráci pokládáme za velice úspěšnou a jsme moc rádi, že jsme v tom velkém množství nabídek zvolili právě Zbyška.

Michal Vybíral

jednatel
www.evat.cz ~ office@evat.cz ~ 774 880 990
Spolupráce s panem Nádeníkem nejen naplnila, ale i předčila naše očekávání. Jeho trpělivost a vstřícné jednání zajistily příjemnou tvůrčí pohodu, profesionalita a zkušenosti pak vedly ke zrodu webových stránek, které jsou nám šité na míru, a které nás těší. Jsme rádi, že jsme při hledání webmastera narazili na někoho, kdo je nejen zdatným profesionálem, ale i zajímavou osobností.

Ing. Jiří Gavor, CSc

Partner a jednatel ENA s.r.o.
www.ena.cz ~ gavor@ena.cz ~ 602 546 703
Velmi rád dávám Zbyškovi doporučení, protože jsem byl vždy s jeho službami nadmíru spokojený. Spolupracovali jsme hned na několika projektech a vždy se nám podařilo dosáhnout předem naplánovaného cíle. Zbyšek byl velmi podporující a zapálený do práce, a z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního webdesignéra se znalostí redakčního systému Wordpress.

Václav Martin

marketing manažer, ZOOM International
vaclav.martin@zoomint.com ~ 608 661 387
Opravdu jsem velmi mile překvapen, že i bez doporučení je možné najít schopného, vstřícného a spolehlivého člověka. Pro předělání našeho webu jsem se rozhodl oslovit náhodně vybrané firmy na internetu, avšak intuice mě vedla k panu Nádeníkovi. Od počátku se jednalo o věcnou příjemnou komunikaci, z které byl na první pohled vidět jeho profesionální přístup. Ten jsme udrželi po celou dobu a i s pomocí grafika Tomáše Rajnocha jsme vytvořili web, který jsem si představoval. Výsledek je FINE. Já mohu Zbyška jen doporučit a rád s ním budu i nadále spolupracovat.

Petr Mach

jednatel společnosti FINETIME s.r.o.
www.finetime.cz ~ petr.mach@finetime.cz ~ 774 322 422
Se spoluprací se Zbyškem jsem byl opravdu spokojený. Nejvíce si cením jeho trpělivosti, ochoty, a pozitivního přístupu k novým návrhům a vylepšením stávajícího řešení, a dále vysoké kvality zpracování, dodržování termínů a flexibilní komunikace. Toto jsou atributy, kterých si u svých dodavatelů vážím a jsou pro mě důležité s ohledem na budování dlouhodobé spolupráce. S trochou nadsázky řečeno bych Zbyška doporučil i svojí tchýni, a to je pro něj víc než vyznamenání :-)

Jan Jirovský

ředitel nesoutěžního úseku ČFbU
www.wfc2013.cz ~ jirovsky@cfbu.cz ~ 777 002 160
Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem nelze jinak než pochválit. Je to profesionál, který své práci rozumí, a na výsledku je to znát. S tvorbou webových stránek jsme byli velice spokojeni – jsou přehledné, věcné a designově čisté. Byli jsme taktéž potěšeni vstřícným přístupem, jenž zahrnoval flexibilitu a přizpůsobení se našim přáním. Pokud tedy váháte a nevíte komu tvorbu webových stránek svěřit, můžeme Zbyška Nádeníka vřele doporučit. Aktualizace: Od spuštění našich webových stránek uplynulo 8 měsíců a já se nebojím říci, že hlavně díky skvělému designu a přehlednosti (jimiž se Zbyškovy projekty vyznačují) nám přibývají stále noví a noví zákazníci. Služeb Zbyška Nádeníka v žádném případě nelitujeme, jelikož se s ním velmi dobře spolupracuje a navíc se díky novým zákazníkům cena za tvorbu webových stránek již po půl roce minimálně 5 krát zaplatila.

Pavel Kořínek a Hana Klimešová

jednatelé společnosti
pkotviraceoken.cz ~ info@pkotviraceoken.cz ~ 734 259 259
Naše spolupráce se Zbyškem probíhá bezproblémově již několik let. Byli jsme velmi spokojeni s kompletním vytvořením webových stránek Zimmer MedizinSysteme, nápaditým designem a užitečnými radami, které jsme od Zbyška dostali. Nové webové stránky velmi pochválila i naše centrála v Německu.

MUDr. Martina Kaznowská

prodej přístrojů pro fyzikální terapii v rehabilitaci
i-zimmer.cz ~ info@i-zimmer.cz ~ 311 671 115
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS