Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 1120 z celkem 38 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem nelze jinak než pochválit. Je to profesionál, který své práci rozumí, a na výsledku je to znát. S tvorbou webových stránek jsme byli velice spokojeni – jsou přehledné, věcné a designově čisté. Byli jsme taktéž potěšeni vstřícným přístupem, jenž zahrnoval flexibilitu a přizpůsobení se našim přáním. Pokud tedy váháte a nevíte komu tvorbu webových stránek svěřit, můžeme Zbyška Nádeníka vřele doporučit. Aktualizace: Od spuštění našich webových stránek uplynulo 8 měsíců a já se nebojím říci, že hlavně díky skvělému designu a přehlednosti (jimiž se Zbyškovy projekty vyznačují) nám přibývají stále noví a noví zákazníci. Služeb Zbyška Nádeníka v žádném případě nelitujeme, jelikož se s ním velmi dobře spolupracuje a navíc se díky novým zákazníkům cena za tvorbu webových stránek již po půl roce minimálně 5 krát zaplatila.

Pavel Kořínek a Hana Klimešová

jednatelé společnosti
pkotviraceoken.cz ~ info@pkotviraceoken.cz ~ 734 259 259
Naše spolupráce se Zbyškem probíhá bezproblémově již několik let. Byli jsme velmi spokojeni s kompletním vytvořením webových stránek Zimmer MedizinSysteme, nápaditým designem a užitečnými radami, které jsme od Zbyška dostali. Nové webové stránky velmi pochválila i naše centrála v Německu.

MUDr. Martina Kaznowská

prodej přístrojů pro fyzikální terapii v rehabilitaci
i-zimmer.cz ~ info@i-zimmer.cz ~ 311 671 115
Věděli jsme, že chceme moderní web pro desktopy i pro mobilní telefony na WordPress platformě z důvodu jednoduché možnosti měnit a doplňovat obsah stránek. Zároveň jsme chtěli profesionální, příjemný a přehledný web, který nám pomůže přilákat nové klienty a informovat je o naší nabídce. Všechno toto a ještě více nám dodal Zbyšek Nádeník. Zbyšek je nejen velmi rychlý, ale také má cit pro design a funkčnost stránek. Považuji ho za špičkového odborníka na webdesign, WordPress platformu, moderní pojetí webu a další webové aspekty. Pomohl nám proměnit vizi ve skutečný web a přidal mnoho praktických rad. Navíc za příjemnou cenu. Z výsledku mám velkou radost a spolupráci se Zbyškem s naprostou jistotou doporučuji - je to profík, který to umí!

Michal Kyselica

zakladatel společnosti Webovia
webovia.com ~ michal.kyselica@webovia.com ~ 606 642 624
Daniel Dimitrov
Zbyškových služeb jsem vzhledem k našemu podobnému oborovému zaměření zatím nevyužil, ale měl jsem s ním možnost o webu několikrát diskutovat. Mohu potvrdit, že Zbyšek je v této oblasti naprostý profesionál, kterého nelze nedoporučit. Jako jeho nejsilnější vlastnosti vnímám velký smysl pro design, potřeby klienta a jasnou komunikaci.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Zbyšek nám vytvořil web, který nám ostatní chválí. Jako profesionál s kreativním přístupem doporučil strukturu webu a hlavně je vždy k dispozici, když mám s redakčním systémem třeba sebemenší problém. Je pro mě důležité vědět, že se na něho mohu kdykoliv obrátit o radu.

Kateřina Fidrhelová

ředitelka Pedagogické poradny Prahy 6
fidrhelova@ppp6.cz ~ 737 258 328
Po první schůzce, kdy jsme si upřesnili vzhled stránky, jsem odcházel velmi spokojen. Stránky byly během pár dní připraveny, stačilo jen doplnit texty. Zbyškova rychlost, vstřícnost, schopnost realizovat požadavky tak, jak si je klient představuje, spolu s vysokou kvalitou kódu, mě ujistily v tom, že jsme si vybrali mistra v oboru. Nyní můžeme naše kvalitní služby a produkty prezentovat na internetu profesionálně. To, že jsme obdrželi žádosti ke kontaktu Zbyška od našich zákazníků, mluví samo za sebe.

Martin Macht

jednatel společnosti Apexserv s.r.o.
777 119 905
Pokud hledáte kvalitního webdesignéra za rozumnou cenu, je Zbyšek Nádeník správnou volbou. Je to člověk velice profesionální s osobním přístupem ke klientovi. Cením si především výborné komunikace a velice rychlého a vstřícného jednání. Web pro náš hotel splňuje veškerá očekávání jak z pohledu designu, struktury tak i celkového zpracování na klíč. Věřím, že právě náš nový web vytvořený Zbyškem přilákal spoustu nových klientů.

Petra Marincová

jednatelka společnosti Hotel U Hradu s. r. o.
www.uhradu.cz ~ petra.marincova@seznam.cz ~ 605 100 680
Se Zbyškem Nádeníkem se mi spolupracovalo velmi dobře. Cením si především jeho ochotného, aktivního přístupu ke spolupráci, spolehlivosti a kvality odvedené práce - kódování webových šablon a nasazení redakčního systému WordPress. Společně jsme, dle klientova přání a mého zadání, probrali možnosti řešení a Zbyšek mi pomohl vyřešit důležitá rozhodnutí v procesu návrhu a realizace projektu. Dohodnuté plány pak hladce a profesionálně splnil, což je předpoklad pro naši další spolupráci v budoucnu.

Petr Hřích

IT projektový manažer
www.itdesign.cz ~ phrich@itdesign.cz ~ 723 506 118
Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem vřele doporučuji. Design i struktura webových stránek byly nad moje očekávání. Rychlé jednání spolu s pružností úprav dle mých přání měly za výsledek skvělou prezentaci. Díky těmto stránkám se nám daří na akci zvát další kluby a zřejmě využijeme i nabídku od leteckých společností na vypravení vlastního Boeingu 737. Pokud chcete mít kvalitní web za rozumnou cenu a bez starostí, je Zbyšek Nádeník jasná volba.

Jiří Jakoubek

organizační ředitel Superfinále florbalu, trenér a podnikatel
www.zucastnise.cz ~ dugtrio.man@seznam.cz ~ 724 350 603
Pokud hledáte dobrého webdesignéra, s důvěrou se můžete obrátit na Zbyška Nádeníka. Je to profesionál, se kterým budete spokojeni. Kromě zmíněné profesionality nabízí výbornou komunikaci, osobní přístup, vstřícné a ochotné jednání. Tak lze charakterizovat v základních rysech to, co získáte, využijete-li služeb pana Nádeníka. Ze své zkušenosti musím ocenit také nejen pěkný grafický návrh, ale i celé provedení webových stránek jako aplikace na klíč a zařízení webhostingu.

Vladimír Panocha

osobní finanční poradce
www.fipas-sro.cz ~ info@fipas-sro.cz ~ 235 518 453
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS