Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 47 doporučení

Se Zbyškem se skvěle spolupracuje! V roli webového grafika pro něho připravuji grafické návrhy webů pro jeho klienty. Jako profesionál mým grafickým návrhům oponuje a dává zpětnou vazbu na zlepšení. Na základě analýz a průzkumů má kvalitně připravené zadání a samozřejmostí je i výborně zpracovaný wireframe. Komunikace je rychlá a pohodová. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji!

Ing. Radek Januš
webový grafik s přesahem do UX a UI designu
www.radekjanus.cz janus@radekjanus.cz 605 950 768
Josef Prexl

Se Zbyškem spolupracuji jako webmaster na volné noze druhým rokem. Během této spolupráce jsme společně dotáhli k úspěšné realizaci víc než desítku webů. Na Zbyškovi oceňuji především jeho dlouholeté zkušenosti, spolehlivost, srozumitelnost, korektnost. Je schopný v krátkém čase podchytit o co na webu jde, navrhnout funkční přehledné řešení a během vytváření webu efektivně koordinovat všechny zainteresované strany. Oceňuji, ve srovnání s korporátním prostředím a mnohými agenturami, že nabízí klientům řešení, která opravdu fungují a přináší jim to, co od webu očekávají. Na mnohá úskalí a slepé uličky dokáže na základě svých zkušeností upozornit klienty dopředu a ušetřit jim tak hromadu času i prostředků. Aby toho nebylo málo, spolupráce se Zbyškem se nese v pohodovém a konstruktivním duchu a to i ve chvílích, kdy se objeví zádrhele nebo nečekané události. Spolupráci se Zbyškem určitě doporučuji.

Josef Prexl
webdesignér

Zbyška jsem požádal o UX kontrolu webu rajtmajer.cz. Cílem bylo získat doporučení pro zvýšení konverzního potenciálu webu z nestranného pohledu. A to Zbyšek beze zbytku naplnil. Teď už zbývá jen těch 44 změn zapracovat. Cením si jasné komunikace, srozumitelné nabídky a dodržení termínu.

Ing. František Rajtmajer
webový analytik
www.rajtmajer.cz frantisek@rajtmajer.cz 732 757 452

Se Zbyškem jsme se poprvé setkali v rámci našeho výběrového řízení na dodavatele zcela nového webu pro Talenticu. Díky svému profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu obstál i ve velké konkurenci jednotlivců a firem a během naší spolupráce se pouze potvrdilo, že jsme dobře vybrali. Zbyšek skvěle pochopil specifika naší společnosti, bral ohledy na naše představy a dokázal nás výborně usměrnit tak, aby výsledkem jeho práce byl skvělý web, který jsme si vysnili! Z designu i funkcionality webu jsme nadšeni nejen my v Talentice, ale máme již i pozitivní reakce od našich klientů a kandidátů. Pokud sháníte na webdesign zkušeného profesionála, který je dostatečně flexibilní a zahrne do projektu nejen technickou stránku věci a skvělý design, ale i duši společnosti, pak je to právě Zbyšek.

Darina Wiedermann Janíčková
zakladatelka a jednatelka Talentica s.r.o
www.talentica.cz darina.janickova@talentica.cz

Po spuštění webu jsme na Zbyškův dotaz ohledně možných negativ spolupráce, nenalezli žádný záporný bod. Od začátku spolupráce jsme věděli, co a jak bude následovat. Dobrá a efektivní komunikace, vstřícnost a ochota naslouchat, to vše zdobí Zbyška. Díky empatii a odborné zdatnosti, má velice dobrý vhled do přemýšlení možných klientů a s tímto vědomím a znalostmi přistupuje k tvorbě webu. Zbyšek dokázal ocenit naše návrhy, ale taky velice dobře poskládal argumenty, aby nás případně navedl na lepší cestu než jsme předkládali. Celou spolupráci pokládáme za velice úspěšnou a jsme moc rádi, že jsme v tom velkém množství nabídek zvolili právě Zbyška.

Michal Vybíral
jednatel
www.evat.cz office@evat.cz 774 880 990

Spolupráce s panem Nádeníkem nejen naplnila, ale i předčila naše očekávání. Jeho trpělivost a vstřícné jednání zajistily příjemnou tvůrčí pohodu, profesionalita a zkušenosti pak vedly ke zrodu webových stránek, které jsou nám šité na míru, a které nás těší. Jsme rádi, že jsme při hledání webmastera narazili na někoho, kdo je nejen zdatným profesionálem, ale i zajímavou osobností.

Ing. Jiří Gavor, CSc
Partner a jednatel ENA s.r.o.
www.ena.cz gavor@ena.cz 602 546 703

Velmi rád dávám Zbyškovi doporučení, protože jsem byl vždy s jeho službami nadmíru spokojený. Spolupracovali jsme hned na několika projektech a vždy se nám podařilo dosáhnout předem naplánovaného cíle. Zbyšek byl velmi podporující a zapálený do práce, a z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního webdesignéra se znalostí redakčního systému Wordpress.

Václav Martin
marketing manažer, ZOOM International
vaclav.martin@zoomint.com 608 661 387

Opravdu jsem velmi mile překvapen, že i bez doporučení je možné najít schopného, vstřícného a spolehlivého člověka. Pro předělání našeho webu jsem se rozhodl oslovit náhodně vybrané firmy na internetu, avšak intuice mě vedla k panu Nádeníkovi. Od počátku se jednalo o věcnou příjemnou komunikaci, z které byl na první pohled vidět jeho profesionální přístup. Ten jsme udrželi po celou dobu a i s pomocí grafika Tomáše Rajnocha jsme vytvořili web, který jsem si představoval. Výsledek je FINE. Já mohu Zbyška jen doporučit a rád s ním budu i nadále spolupracovat.

Petr Mach
jednatel společnosti FINETIME s.r.o.
www.finetime.cz petr.mach@finetime.cz 774 322 422

Se spoluprací se Zbyškem jsem byl opravdu spokojený. Nejvíce si cením jeho trpělivosti, ochoty, a pozitivního přístupu k novým návrhům a vylepšením stávajícího řešení, a dále vysoké kvality zpracování, dodržování termínů a flexibilní komunikace. Toto jsou atributy, kterých si u svých dodavatelů vážím a jsou pro mě důležité s ohledem na budování dlouhodobé spolupráce. S trochou nadsázky řečeno bych Zbyška doporučil i svojí tchýni, a to je pro něj víc než vyznamenání :-)

Jan Jirovský
ředitel nesoutěžního úseku ČFbU
www.wfc2013.cz jirovsky@cfbu.cz 777 002 160

Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem nelze jinak než pochválit. Je to profesionál, který své práci rozumí, a na výsledku je to znát. S tvorbou webových stránek jsme byli velice spokojeni – jsou přehledné, věcné a designově čisté. Byli jsme taktéž potěšeni vstřícným přístupem, jenž zahrnoval flexibilitu a přizpůsobení se našim přáním. Pokud tedy váháte a nevíte komu tvorbu webových stránek svěřit, můžeme Zbyška Nádeníka vřele doporučit. Aktualizace: Od spuštění našich webových stránek uplynulo 8 měsíců a já se nebojím říci, že hlavně díky skvělému designu a přehlednosti (jimiž se Zbyškovy projekty vyznačují) nám přibývají stále noví a noví zákazníci. Služeb Zbyška Nádeníka v žádném případě nelitujeme, jelikož se s ním velmi dobře spolupracuje a navíc se díky novým zákazníkům cena za tvorbu webových stránek již po půl roce minimálně 5 krát zaplatila.

Pavel Kořínek a Hana Klimešová
jednatelé společnosti
pkotviraceoken.cz info@pkotviraceoken.cz 734 259 259