Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — návrhář a konzultant webů

Zobrazuji č. 1120 z celkem 40 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Spolupráce s panem Nádeníkem nejen naplnila, ale i předčila naše očekávání. Jeho trpělivost a vstřícné jednání zajistily příjemnou tvůrčí pohodu, profesionalita a zkušenosti pak vedly ke zrodu webových stránek, které jsou nám šité na míru, a které nás těší. Jsme rádi, že jsme při hledání webmastera narazili na někoho, kdo je nejen zdatným profesionálem, ale i zajímavou osobností.

Ing. Jiří Gavor, CSc

Partner a jednatel ENA s.r.o.
www.ena.cz ~ gavor@ena.cz ~ 602 546 703
Velmi rád dávám Zbyškovi doporučení, protože jsem byl vždy s jeho službami nadmíru spokojený. Spolupracovali jsme hned na několika projektech a vždy se nám podařilo dosáhnout předem naplánovaného cíle. Zbyšek byl velmi podporující a zapálený do práce, a z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního webdesignéra se znalostí redakčního systému Wordpress.

Václav Martin

marketing manažer, ZOOM International
vaclav.martin@zoomint.com ~ 608 661 387
Opravdu jsem velmi mile překvapen, že i bez doporučení je možné najít schopného, vstřícného a spolehlivého člověka. Pro předělání našeho webu jsem se rozhodl oslovit náhodně vybrané firmy na internetu, avšak intuice mě vedla k panu Nádeníkovi. Od počátku se jednalo o věcnou příjemnou komunikaci, z které byl na první pohled vidět jeho profesionální přístup. Ten jsme udrželi po celou dobu a i s pomocí grafika Tomáše Rajnocha jsme vytvořili web, který jsem si představoval. Výsledek je FINE. Já mohu Zbyška jen doporučit a rád s ním budu i nadále spolupracovat.

Petr Mach

jednatel společnosti FINETIME s.r.o.
www.finetime.cz ~ petr.mach@finetime.cz ~ 774 322 422
Se spoluprací se Zbyškem jsem byl opravdu spokojený. Nejvíce si cením jeho trpělivosti, ochoty, a pozitivního přístupu k novým návrhům a vylepšením stávajícího řešení, a dále vysoké kvality zpracování, dodržování termínů a flexibilní komunikace. Toto jsou atributy, kterých si u svých dodavatelů vážím a jsou pro mě důležité s ohledem na budování dlouhodobé spolupráce. S trochou nadsázky řečeno bych Zbyška doporučil i svojí tchýni, a to je pro něj víc než vyznamenání :-)

Jan Jirovský

ředitel nesoutěžního úseku ČFbU
www.wfc2013.cz ~ jirovsky@cfbu.cz ~ 777 002 160
Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem nelze jinak než pochválit. Je to profesionál, který své práci rozumí, a na výsledku je to znát. S tvorbou webových stránek jsme byli velice spokojeni – jsou přehledné, věcné a designově čisté. Byli jsme taktéž potěšeni vstřícným přístupem, jenž zahrnoval flexibilitu a přizpůsobení se našim přáním. Pokud tedy váháte a nevíte komu tvorbu webových stránek svěřit, můžeme Zbyška Nádeníka vřele doporučit. Aktualizace: Od spuštění našich webových stránek uplynulo 8 měsíců a já se nebojím říci, že hlavně díky skvělému designu a přehlednosti (jimiž se Zbyškovy projekty vyznačují) nám přibývají stále noví a noví zákazníci. Služeb Zbyška Nádeníka v žádném případě nelitujeme, jelikož se s ním velmi dobře spolupracuje a navíc se díky novým zákazníkům cena za tvorbu webových stránek již po půl roce minimálně 5 krát zaplatila.

Pavel Kořínek a Hana Klimešová

jednatelé společnosti
pkotviraceoken.cz ~ info@pkotviraceoken.cz ~ 734 259 259
Naše spolupráce se Zbyškem probíhá bezproblémově již několik let. Byli jsme velmi spokojeni s kompletním vytvořením webových stránek Zimmer MedizinSysteme, nápaditým designem a užitečnými radami, které jsme od Zbyška dostali. Nové webové stránky velmi pochválila i naše centrála v Německu.

MUDr. Martina Kaznowská

prodej přístrojů pro fyzikální terapii v rehabilitaci
i-zimmer.cz ~ info@i-zimmer.cz ~ 311 671 115
Věděli jsme, že chceme moderní web pro desktopy i pro mobilní telefony na WordPress platformě z důvodu jednoduché možnosti měnit a doplňovat obsah stránek. Zároveň jsme chtěli profesionální, příjemný a přehledný web, který nám pomůže přilákat nové klienty a informovat je o naší nabídce. Všechno toto a ještě více nám dodal Zbyšek Nádeník. Zbyšek je nejen velmi rychlý, ale také má cit pro design a funkčnost stránek. Považuji ho za špičkového odborníka na webdesign, WordPress platformu, moderní pojetí webu a další webové aspekty. Pomohl nám proměnit vizi ve skutečný web a přidal mnoho praktických rad. Navíc za příjemnou cenu. Z výsledku mám velkou radost a spolupráci se Zbyškem s naprostou jistotou doporučuji - je to profík, který to umí!

Michal Kyselica

zakladatel společnosti Webovia
webovia.com ~ michal.kyselica@webovia.com ~ 606 642 624
Zbyšek nám vytvořil web, který nám ostatní chválí. Jako profesionál s kreativním přístupem doporučil strukturu webu a hlavně je vždy k dispozici, když mám s redakčním systémem třeba sebemenší problém. Je pro mě důležité vědět, že se na něho mohu kdykoliv obrátit o radu.

Kateřina Fidrhelová

ředitelka Pedagogické poradny Prahy 6
fidrhelova@ppp6.cz ~ 737 258 328
Po první schůzce, kdy jsme si upřesnili vzhled stránky, jsem odcházel velmi spokojen. Stránky byly během pár dní připraveny, stačilo jen doplnit texty. Zbyškova rychlost, vstřícnost, schopnost realizovat požadavky tak, jak si je klient představuje, spolu s vysokou kvalitou kódu, mě ujistily v tom, že jsme si vybrali mistra v oboru. Nyní můžeme naše kvalitní služby a produkty prezentovat na internetu profesionálně. To, že jsme obdrželi žádosti ke kontaktu Zbyška od našich zákazníků, mluví samo za sebe.

Martin Macht

jednatel společnosti Apexserv s.r.o.
777 119 905
Pokud hledáte kvalitního webdesignéra za rozumnou cenu, je Zbyšek Nádeník správnou volbou. Je to člověk velice profesionální s osobním přístupem ke klientovi. Cením si především výborné komunikace a velice rychlého a vstřícného jednání. Web pro náš hotel splňuje veškerá očekávání jak z pohledu designu, struktury tak i celkového zpracování na klíč. Věřím, že právě náš nový web vytvořený Zbyškem přilákal spoustu nových klientů.

Petra Marincová

jednatelka společnosti Hotel U Hradu s. r. o.
www.uhradu.cz ~ petra.marincova@seznam.cz ~ 605 100 680
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS