Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zdeněk Hašek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Zdeněk Hašek — marketingový konzultant a školitel

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Zdeněk Hašek:
Zdeněk Hašek přinesl kulturu marketingového profesionála velmi dobře vnímajícího zákaznickou orientaci počínaje strategickým zastřešením až po konkrétní aktivity. Zdeněk je velmi dobře strukturovaný a přináší pohledy i z jiných oblastí než zdravotnictví, což je velmi přínosné.

Vladimír Finsterle

výkonný ředitel a majitel Pears Health Cyber (Lékárna.cz), s.r.o.
Zdeněk Hašek je pro naše květinářství „technologickou sílou“. Velmi mě inspiroval v praktickém využívání IT technologií a kouzlu „online světa“ ještě dříve, než jsme všichni zjistili, jak je pro naše podnikání velmi důležitý.

Jana Vyhnalová

majitelka Belles Fleurs, s.r.o.
S panem Haškem je vynikající spolupráce a komunikace. Je vidět, že ve svém oboru je profesionál, a dokáže přicházet s funkčním řešením. Zároveň dokáže vše organizačně skvěle zvládnout.

Jiří Huňa

majitel Fanatic Games, s.r.o.
S panem Zdeňkem Haškem jsme spolupracovali na marketingovém průzkumu trhu a společně jsme hledali vhodné marketingové řešení pro společnost Johann Malle. Pan Hašek byl pro naši společnost opravdovým přínosem. Přinesl tolik důležitý pohled zvenčí, na který díky provozní slepotě tak často zapomínáme. Přitom je pohled zákazníka tím nejdůležitějším. Za společnost Johann Malle bych rád panu Haškovi tímto poděkoval za skvělou spolupráci a přínos a doporučil jeho zkušenosti a znalosti dalším zájemcům o jeho služby.

Pavel Smítal

jednatel Johann Malle Production, s.r.o.
Pan Hašek nám pomáhal s rozjezdem marketingu v naší logistické společnosti TPL Czech a také se získáváním nových zákazníků. Konkrétně se postaral o aktualizaci webu, tiskovou inzerci, prodejní prezentaci, reklamní předměty, eventy a sociální sítě. S jeho prací jsme byli spokojení jak po odborné, tak i lidské stránce.

Jaroslav Baumann

výkonný ředitel TPL Czech, s.r.o.
Velmi oceňuji spolupráci se Zdeňkem, jeho konzultace byly vždy velmi dobře strukturované. Pomohl mi zorientovat se v dané problematice a nacházet vhodná řešení. Lidsky i profesně to velmi dobře ladilo a společná spolupráce přinesla rychle progres.

Eva Nohejlová

marketingová manažerka JPS, s.r.o.
Se Zdeňkem Haškem spolupracuji už delší dobu, jednak jako s porotcem soutěže FLEMA, která hodnotí kreativitu v médiích, tak i v rámci mediální konference. Tam pan Hašek vystupoval jako jeden z prezentujících expertů (a jeho vstup o měření efektivity marketingu byl účastníky hodnocený jako nejlepší) a poslední ročník dokonce sám moderoval. Oceňuji jeho bohaté zkušenosti, přehled o marketingu, snahu se stále vzdělávat a také rychlost, s jakou se dokáže adaptovat na danou situaci.

Hynek Cimoradský

Managing partner FLEMEDIA s.r.o.
Zdeněk Hašek nám pomohl s posunem ve vnímání role marketingu a důležitosti práce s marketingovou strategií. Se Zdeňkem jsme pracovali na zákaznickém průzkumu zaměřeném na vnímání značek elektrokol a segmentace trhu a následně pak na marketingových strategiích našich značek. Na Zdeňkovi si cením jeho marketingových znalostí a zkušeností z různých oborů, systematičnosti a odpovědného přístupu ke spolupráci.

Lukáš Bárta

výkonný ředitel BP Lumen s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS