Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MDDr. Zdeněk Řehoř > Doporučení

Doporučení z první ruky

MDDr. Zdeněk Řehoř — zubní lékař a lektor kurzu Zdravé zuby

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace MDDr. Zdeněk Řehoř:
Kristýna Moravec Sataryová
Absolvováním kurzu u Zdeňka Řehoře mi začala nová éra. Od té doby si zuby čistím skutečně tak, aby byly čisté. Už totiž vím, co to znamená a jak na to. Díky přednášce nabité informacemi mi došly souvislosti a motivace čistit si zuby správně a pořádně přišla úplně přirozeně. A to přestože to chce o něco více času než to mé klasické čištění. V praktické části jsem během nácviku získala potřebné dovednosti díky tomu, že jsme si jen nepovídali, ale vše vyzkoušeli. A chtěla bych vyzdvihnout Zdeňkovu úžasnou trpělivost při odpovídání na mé všemožné všetečné otázky. Kurz doporučuji úplně každému, kdo chce mít zdravé zuby do pozdního věku.

Kristýna Moravec Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Jeden z nejlepších kurzů, na kterých jsem byl. Atmosférou, lektorem, obsahem, prostě jsem odcházel nadšený… a navíc mám asi 2 A4 poznámek, které hodlám využít :)

Ing. Lukáš Cypra

inspirátor, konzultant v oblasti řízení a rozvoje obchodu, interim sales manager
www.lukascypra.cz ~ osobne@lukascypra.cz ~ 604 296 296
Kurz je o zubech a o tom, jak se o ně starat, aby nám dlouho zůstaly zdravé. Velkou roli zde hraje samozřejmě pravidelné a správně prováděné čištění, kterému je věnován kus teoretické a pak hlavně praktická část. Důraz je kladen i na motivaci a tipy, jak si zvyk správné péče o dutinu ústní vypracovat a udržet.

Radomír Novotný

Kurz výborně drží pohromadě součinností teorie a praxe. Teoretické znalosti dají možnost účastníkům porozumět tomu, proč a jak praktické nácviky fungují. A taky nám dají větší svobodu si vybrat způsob péče o zuby a vlastně i životní styl. Díky praktické části a dárečkům v podobě správných nástrojů je to ale kurz velmi praktický a dobře usazený na zem.

Mgr. Natálie Berglowcová

www.berglowcova.cz ~ berglowcova.natalie@gmail.com ~ 723 701 420
Kurz byl super, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí, které vám v zubní ordinace neřeknou, protože na to nemají čas. Kromě teoretických informací o zubech a čištění zubů si zažijete nácvik čištění zubů – mimochodem, už vám někdo jiný čistil zuby? :)

Martin Pavlas

Teorie i praxe je podávána srozumitelnou formou. Dozvíte se, jak a proč se o zuby starat, vše si vyzkoušíte a díky získaným informacím dokážete lépe vyhodnotit, jak pečlivého a schopného zubaře máte. Je to skvělý kurz, který se vyplatí určitě navštívit.

Michaela Nováková

Zajímavý a přínosný kurz. Doporučuji naprosto každému, kdo má své zuby alespoň trochu rád :)

Lenka Hřebejková

Kurz byl super. Zjistila jsem to, pro co jsem si přišla. Celý kurz probíhal v přátelské atmosféře. Naprostá spokojenost, můžu jen doporučit :-)

Natálie Podešvová

Kurz byl přínosný, zejména pak praktická část, kdy skutečně každý odcházel s jistotou, že ví, jak si zuby čistit a zejména jak správně používat mezizubní kartáčky :-) Doporučuji všem, kteří chtějí udělat něco pro sebe a své zdraví.

Renata Škovroňová

Pro mě osobně byl kurz velmi přínosný, nabyté vědomosti z praktické části navíc člověk může využívat až do konce života, takže u mě naprostá spokojenost.

Aneta Novotná

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS