Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodkyně a koučka se zaměřením na kariérní rozvoj a podporu podnikání

Zobrazuji č. 1120 z celkem 40 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Děkuji za čas s Vámi strávený, paní Dudková. Kurz „Kreativní techniky v práci“ hodnotím jako velmi podnětný, dal mi to, co jsem momentálně potřebovala, bylo to s Vámi super! Techniky jsem obratem začala používat ve své práci.

Jitka Talašová

BELIDIS interiéry s.r.o.
3d@interiery-belidis.cz
Somatické koučování vychází z toho, jak přirozeně reaguje tělo. Je to jako návrat k sobě. Technika, jak si skutečně naslouchat. „Dance first, think later“, řekl prý Samuel Beckett. Ať už to řekl či ne, je v tom velká pravda a je to důvod, proč mi somatické koučování dává smysl.

MgA. Štěpánka Bláhovcová

grafická designérka
blahovcova.cz
Moc děkuji, v době plné „rad“ pro mě bylo koučování velkým prozřením. Děkuji za objektivní, empatický, pohotový a profesionální přístup.

Soňa Dvořáková

majitelka Lucky's Vege Bistra
http://www.luckys.cz/vege
Se Zuzkou jsem se seznámila na veřejném workshopu Sebekoučování pro podnikatele. Téma workshopu mě v jejím podání zaujalo natolik, že jsem si následně vyzkoušela i individuální koučování. Zuzka je zkušená koučka a skvělá lektorka :-). Doporučuji vyzkoušet všem, kteří hledají odpovědi na své otázky.

Dagmara Málková

diyagmara.cz
Zuzka mi přinesla nový rozměr na nahlížení mé profesní situace. Dokonale propojila prostředí pláže do zakotvení silného pocitu vyřešení. Koučování probíhalo na pláži a celý proces se mi nesmírně líbil. Velké plus dávám empatickému přístupu Zuzky, pocitu, že jsem vnímána, chápána a podpořena. Odnesla jsem si skutečnou podobu řešení a denně z ní čerpám. To, co mne dřív zatěžovalo najednou vítám, protože se vždy usměju nad koučovací hodinkou a vybaví se mi příjemná emoce a prostředí. Na závěr jsme hrály hru s mořem a líbí se mi, že se mi tato hra propojila s krizovými situacemi a vnesla mi příjemný nadhled. Krizové situace vlastně už nejsou krizové. Jsou zkrátka a dobře součástí úspěšného byznysu. Srdečně doporučuji Zuzčiny služby a ráda si je opět dopřeji.

Darina Ellingerová

aromaterapeutka
www.allori.cz
Při „Koučování za pochodu“ se Zuzkou v přírodě jsem se cítila hned od začátku příjemně a uvolněně. Zuzka mi pomohla, abych se podívala na svoje témata z jiného úhlu, citlivě mě upozornila na možnosti, které jsem přehlížela nebo nechtěla vidět. Po cestě mě následovala a ukazovala, že všude kolem se nabízí řešení a pomohla je odkrýt. Sedí mi pohyb venku, dynamičnost a styl Zuzky. Nechala mě, abych si na řešení přišla vlastně sama.

Michaela Marková

markovamichali@gmail.com
Absolvovala jsem sebekoučovací workshop se Zuzkou a velmi se mi to líbilo :) Rozhodně mě to posunulo směrem, kterým potřebuji. A taky mě to nakoplo navázat spolupráci se Zuzkou, po čemž už pokukuji delší dobu.

Radka Krejčová

www.rozvazkatrebic.cz
Zuzanu doporučuji každému, kdo se potřebuje nasměrovat a nebo i ujasnit životní a pracovní priority. Opravdu je to dobrá investice do sebe.

Lenka Klímová

obchodní zástupce
len.klimova@seznam.cz
Koučování se Zuzkou Dudkovou vřele doporučuji. Absolvovala jsem s ní společně s kamarádkou skupinový koučink v přírodě. Vzájemně jsme poslouchaly svoje příběhy a pozorovaly jsme okolní přírodu. Zrovna jsme například řešily téma spolupráce s jistým člověkem, když se před námi objevily kopřivy a mravenci. Nebylo možno projít. Zastavila jsem se a přemýšlela jsem, co to pro mě znamená. Pak jsem našla jinou cestu. Bylo nesmírně zajímavé sledovat, jak je okolní příroda v synchronicitě s tím, o čem si povídáme. Důležité také bylo, že mi Zuzka nevkládala své názory, řídila jsem si to sama. Byla jsem to já, kdo odpovídal na otázky, kdo si nastavoval procesy a kdo se rozhodoval, jak co budu dělat.

Zuzana Žatečková

majitelka personální agentury
novystart.com
Koučování se Zuzkou jsem zažila opakovaně, ale vždy jedinečně, přičemž bych chtěla ocenit tvořivý přístup koučky, který je mi vlastní. Jako koučovaná jsem skutečně zažívala formu podpory v provázení mými tématy, otevírání nových úhlů pohledu na má témata skrze tělesné prožívání a vizualizace. Koučka mne vedla procesem setkání tak, abych si sama hledala odpovědi na své otázky, neradila mi, zvládala profesionálně roli nestranného kouče, který věří v potenciál koučovaného. Následně po koučovacích setkáních jsem zažívala určité „doznívání“ procesu koučování. S odstupem několika týdnů, možná i měsíců, mi v životě začaly přicházet situace a události v kontextu koučovaných témat. Koučování se Zuzkou přispělo pozitivně k mé profesní změně.

Mgr. Iva Macková

lektorka a supervizorka
www.koucinkakademie.cz/coachDetail.yhtml…
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS