Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodce profesní cestou

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Spolupráce se Zuzanou nespočívala jen ve znovu probírání se problémy, vedeno-koučováno bylo vždy konkrétním směrem – už to, že si musíte to, co je pro vás nejzásadnější, vygenerovat sami, mě posunulo. Pomohlo mi to ve změně myšlení, ve změně přístupu k problémům. Ukázaly se mi cesty, které by mě samotnou nenapadly. I když teď aktuálně zrovna nechodím na sezení, pořád z těch, co mám za sebou, čerpám, a je velmi příjemné vědět, že máte někoho, kdo vám objektivně pomůže nahlédnout na to, co vás trápí a zároveň vám neříká, co a jak máte dělat. Nechá vás, abyste si to našli a rozhodli se sami, a přitom vám kryje záda.

Ing. Slávka Konečná

obchodní zástupkyně
Na koučinku se mi líbí to postupné dotlačování mysli k určitému posunu v pohledu na problém. Uvědomila jsem si své hodnoty, za které mi stojí za to se bít. Dokázala jsem lépe pojmenovat své slabiny. Přitom jsem ke všemu vlastně dokoučovala vlastními myšlenkovými postupy, kdy jsem nedostávala „rady“ jako u psychoterapeutky, při jednoduché hře s věcmi – polštáři, které hrály role abstraktních pojmů. Tento druh terapie – mohu-li vůbec takto koučink pojmenovat, se mi líbí – je to jako hra dospělých lidí se svými představami o životě, strachu, úspěchu a jejich rolích v našich myslích. Rozhodně mohu o koučinku říct, že pomáhá změnit úhel pohledu.

Soňa Hlaváčková

fyzioterapeutka
Somatické koučování vychází z toho, jak přirozeně reaguje tělo. Je to jako návrat k sobě. Technika, jak si skutečně naslouchat. „Dance first, think later“, řekl prý Samuel Beckett. Ať už to řekl či ne, je v tom velká pravda a je to důvod, proč mi somatické koučování dává smysl.

MgA. Štěpánka Bláhovcová

grafická designérka
Hodinka se Zuzanou v rámci „Kávy s koučem“ pro mě byla velmi příjemná a povznášející. Došlo mi, že pokud si něco přeji a zároveň tomu nevěřím, tak se to s největší pravděpodobností nesplní. Dostala jsi ze mě informace, které bych si sama sobě nahlas nikdy neřekla. Celkově jsem se teď začala sama sobě více věnovat, takže to všechno bylo takovým zapadajícím střípkem k tomu, abych si našla nějaký směr a vydala se jím. Pracuji na tom a další schůzku bych určitě uvítala. Hodinka byla málo :-)

Eva Neumanová

technolog potravinářské výroby
Setkání s koučem mi pomohlo odrazit se a start další práce přímo na sobě. Snažím se lépe zvládat stresy, v rámci dalšího rozvoje jsem se přihlásila do terapeutické skupiny, která se věnuje mým problémům v dětství, učím se ovládat své emoce a tím dávat ostatním najevo, kam je pustím a kam už ne. Snažím se si svůj volný čas plánovat tak, aby v něm byl čas i na mě. S výsledkem sezení jsem velmi spokojená.

Markéta Hloušková

Jsem velice ráda, že jsem dostala možnost účastnit se sezení se Zuzanou Dudkovou. Spolupráce s ní pro mě byla přínosem. Pomohla mi uvědomit si co je pro mě důležité a ujasnit si priority. Získala jsem nadhled a věci jsem začala vidět z jiné strany. Je výborné, když si můžete promluvit s někým nestranným, s někým, kdo umí naslouchat a podněcovat vaše myšlenky tak, abyste sami došli ke správným rozhodnutím. Veliké díky!

Martina Brabcová

Po příchodu jsem netušila co mě na Kávě s koučem čeká, ale po pár minutách bezprostředního rozhovoru jsem se opravdu nadchla. Bylo to nenucené a příjemné posezení. Při rozhovoru si člověk uvědomí spoustu věcí, které chce ve svém životě změnit nebo alespoň na nich zapracovat. Z kavárny jsem odcházela s jasným cílem a dobrou náladou jak bych chtěla, aby se můj život dále ubíral. Za to paní Dudkové moc děkuji, je člověkem na svém místě.

Ivana Tvrdá

Se Zuzanou jsem se setkala na ochutnávkovém koučování na akci Káva s koučem. Velmi mile mne překvapila její přirozenost spojená s profesionalitou, se kterou mne provedla koučovací hodinou. Za tento čas jsme udělaly velký kus práce, podívaly se na důležitost tématu, se kterým jsem přišla. Díky jejím otázkám jsem se velmi rychle zorientovala v tom, co je pro mne nejdůležitější a na tom jsme po zbývající čas pracovaly. Zuzana používala rozmanité metody, díky kterým jsem přicházela na nápady a způsoby řešení mé situace. Sama jsem byla na konci hodiny velice spokojená a odcházela jsem s jasným a srozumitelným akčním plánem, na jehož realizaci jsem se těšila. Zuzanu můžu jedině doporučit.

Jana Škarková

Paní Dudková mi poskytla hodinku koučinku v rámci akce Káva s koučem. I během tak krátké doby mi pomohla uvědomit si několik důležitých věcí a dosáhnout cíle, který jsme si na začátku stanovily. Při sezení jsem se cítila uvolněně a bezpečně, a také mi velmi vyhovovalo, že koučink měl jasnou strukturu. Paní Dudková na mě působila velmi příjemným a profesionálním dojmem.

Alena Konečná

studentka
Setkání s koučkou paní Mgr. Dudkovou bylo pro mne velmi inspirativní, i když se jednalo o pouhou „ochutnávku“ v rámci akce Káva s koučem. V uvolněné atmosféře a při popíjení výborného čaje jsem si pod jejím nenápadným (přesto velmi účinným) vedením a směrováním vlastně sama dokázala srovnat své momentální priority a také pojmenovat co, kdy a jak musím pro jejich naplnění učinit. Důležité pro mne bylo, že jsem vše musela vyslovit nahlas a nemohla jsem tak zůstat jen u povšechných, často ani nedokončených myšlenek… Ano, přesvědčila jsem se, že to opravdu funguje a jsem ráda, že to vím. Až bude třeba, tak už vím, kde hledat někoho, kdo mě nejen vyslechne, ale také mě dokáže posunout dál.

Ivana Vyvážilová

odborná konzultantka a mediátorka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS