Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zuzana Sopuchová Šimíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zuzana Sopuchová Šimíková — copywriterka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Zuzana Sopuchová Šimíková:
Rychlost, spolehlivost a kvalitní výstup. Jsem spokojen a budu se na Zuzanu obracet opakovaně. Doporučuji!

Marek Vančura

grafický designér
maravan.cz ~ mara.vancura@gmail.com ~ 730 675 049
Poměrně dlouho jsme hledali spolehlivého a pracovitého člověka, který by přinesl do psaní textů pro SEO optimalizace potřebnou kvalitu. V paní Šimíkové jsme ho našli, a proto ji jistě budeme využívat i nadále, naskytne-li se příležitost. V minulosti jsme s paní Šimíkovou realizovali copywriting pro projekty společností Auto Adler, LINK CZ, Medas Plus a jiných. Proto paní Šimíkovou jako copywriterku bez výhrad doporučuji i ostatním.

Roman Pěšala

projektový manažer, RAYNET s.r.o.
pesala@raynet.cz
Zuzana Šimíková psala přibližně rok články pro magazín Zdravě.cz (Miton.cz). Spolupráce s ní byla příjemná a bezproblémová. Vždy reagovala rychle, když bylo potřeba dodat text dříve než v dohodnuté době, její články nebylo třeba nijak upravovat. Mohu jenom doporučit.

Dominika Škamlová

editorka magazínů Zdravě.cz, Svatba.cz (Miton.cz)
www.zdrave.cz ~ dominikask@seznam.cz ~ 602 605 259
Zkoušel jsem několik copywriterů, ale až texty paní Sopuchové splnily mé požadavky. Texty už není potřeba kontrolovat nebo upravovat. Mohu jen doporučit.

Ivo Žinčovský

NC Net s.r.o.
www.naostrovy.cz
Zuzka je opravdu profesionál a spolupráce s ní byla úžasná. Vytvořila mi slogan, který je přesně tím, co jsem hledala, a to za pouhé dva dny. Moc doporučuji.

Eva Hufová

www.porozumimautismu.cz ~ 730 302 015
Po předchozí spolupráci na sloganu jsem požádala paní Zuzku i na spolupráci s tvorbou letáku. Nedělejte tyto věci sami a nechte to na profesionálech, kterým paní Zuzka je. S její prací jsem velmi spokojená. Přesně vystihla a dokázala pojmenovat to, co děláme a vše to vložila do jednoho letáku – přehledně, minimalisticky a s důrazem na to důležité. Vřele doporučuji!

Eva Hufová

www.porozumimautismu.cz ~ info@porozumimautismu.cz ~ 730 302 015
Zuzana Sopuchová je spolehlivá copywriterka. Za sebe mohu doporučit.

Jaromír Stiborek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS