Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Slezáčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Slezáčková — lektorka a překladatelka angličtiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Slezáčková:
Mohu jen doporučit. Rychlé jednání i přijatelná cena. S paní komunikuji už podruhé a pokaždé mi pomohla a za velmi krátkou dobu. Děkuji a mohu jen doporučit.

Barbora Hrbáčková

Zuzana Slezáčková je velice milá a sympatická paní, která má výuku v domácím prostředí, kde se člověk cítí příjemně :-)

Pavla Mušálková

Paní Mgr. Slezáčkovou bych touto cestou ráda doporučila, jako jsem to udělala osobně již několikrát předtím, když někdo v okruhu mých přátel hledal doučování AJ pro své děti. Syna doučovala a připravovala na přijímací zkoušky na gymnázium. Paní Slezáčková dokáže vysvětlit látku klidnou a důslednou formou a doučit tak potřebné informace, které děti ze školy postrádají. Syn byl spokojený.

Martina Koňáková

S paní Slezáčkovou jsem byla velice spokojená. S vyučováním má mnohaleté zkušenosti, které uplatňuje při soukromé výuce. Výuka probíhá v příjemném pohodlí domova. Pracuje se s knihou Angličtina pro samouky, ale pokud někdo potřebuje více konverzovat, tak není problém. Na všem se dá domluvit. Za mě rozhodně doporučuji.

Jana Holcrová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS