Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 7180 z celkem 141 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Matouš Borák
Přestože jsem portál Na volné noze nikdy nezamýšlel jako hlavní zdroj svých zakázek, projektu fandím hned od seznámení a rád jsem se stal členem této komunity nezávislých profesionálů. První nabídka přišla jen pár dní po registraci, což jsem tehdy opravdu nečekal. Během příštího půl roku se pak sešly další dvě desítky nabídek, z čehož jednu jsme pak s klientem k oboustranné spokojenosti realizovali. Portál je též nezanedbatelným zdrojem návštěv na mém webu - čtvrtina lidí přichází právě odtud, což je fajn. Krátce řečeno, jsem rád že jsem tady!

Matouš Borák

programátor webových aplikací
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Na začátku jsem moc nevěřila tomu, že by mi placená inzerce, navíc na internetovém portále, mohla něco přinést. Portál Na volné noze ale opravdu funguje. A to nejen jako zdroj zakázek (přišlo mi jich už několik, což ve svém oboru považuji za úspěch), ale také dodavatelů, kolegů na společné projekty a vůbec zajímavých lidí, kterých v nezávislém podnikání není nikdy dost...

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na psychologii podnikání a marketingovou strategii
(přijato rok po datu registrace)
Ing. František Meduna
Na volné noze jsem pracoval již před registrací na Vašem portále. Mé aktivity však měly výkyvy, což vyvolávalo nejistotu. Ta mne vlastně dovedla k hledání dalších možností na internetu. K mé velké radosti se nová překladatelská agentura (dosud již pro dvě pracuji) s celosvětovou působností ohlásila do 24 hodin po zveřejnění mé prezentace na Vašem portále a teď už záleží jen na mé profesionalitě, jak jsem zvládl úvodní testy. Přitom vzápětí přišly další neméně atraktivní nabídky a zejména zakázky. S tím jsem snad ani nepočítal. Takže svého rozhodnutí v žádném případě nelituji.

Ing. František Meduna

překladatel a tlumočník německého, anglického a ruského jazyka
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Bc. Zuzana Bartůšková
Díky prezentaci na portále Na volné noze se mi podařilo nejen zaujmout nové klienty, kteří hledají profesionální služby v oblasti účetnictví, ale i další obchodní partnery, se kterými jsme navázali spolupráci, např. v oblasti poskytování lektorských služeb. Zároveň jsem se seznámila s dalšími profesionály, jejichž služeb možná v budoucnosti využiji. Portál Na volné noze mohu doporučit všem profesionálům, kteří si zakládají na dobře odvedené práci, ať už jsou na volné noze dlouho nebo teprve začínají.

Bc. Zuzana Bartůšková

daňový poradce, účetní specialista, lektor kurzů se zaměřením na účetnictví a daně
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Bc. Vláďa Novotný
Registrace na portále Na volné noze rozhodně nelituji, protože mi přinesla spoustu kvalitních nabídek a jsem pevně přesvědčen, že tomu tak bude i nadále. Také si cením zajímavých článků autora a provozovatele portálu, který mimo jiné vyniká velmi profesionálním a lidským přístupem. Těžko byste na internetu hledali podobnou, stejně kvalitní službu.

Bc. Vláďa Novotný

webdesignér a PHP programátor
(přijato rok po datu registrace)
Alena Goldová
Chtěla bych Vám napsat několik slov ohledně svého názoru na Vámi provozovaný portál. Především se mi líbí už jeho základní myšlenka, a sice propagace svobodného podnikání, což se týká profesí všeho druhu, založených na určitých lidských dovednostech a schopnostech. Rovněž jsem velmi spokojena se způsobem provedení reklamy z Vaší strany.

Alena Goldová

překladatelka německého jazyka
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Ivo Strakoš
Díky portálu Na volné noze jsem získal mnoho nových klientů a ozvaly se mi dokonce i velké firmy, jejichž poptávka dalece přesahovala možnosti mého současného vozového parku. Na své prezentaci oceňuji zejména přehlednost a jednoduchost, která plně vyhovuje mým potřebám.

Ivo Strakoš

autodopravce a specialista na zemní práce
(přijato rok a půl po datu registrace)
Martina Novotná
Na portál Na volné noze jsem se zaregistrovala před několika měsíci. Moc jsem tomu zpočátku nevěřila, ale mohu říci, že mi kromě nových klientů přináší hodně velmi zajímavých nabídek na práci a spolupráci na různých projektech. Také se mi líbí lidský, vstřícný a profesionální přístup týmu a děkuji za cenné rady, které jsou pro mne začátečníka v podnikání k nezaplacení.

Martina Novotná

léčitelka, terapeutka a průvodkyně vnitřní transformací
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Zuzana Langpaulová
Na portále Na volné noze nejste pouhým jménem v dlouhém seznamu, kdy vám registraci připomene pouze jednou za rok složenka ve schránce. Pro tým, v čele s Robertem Vlachem, je každý jedinečným zákazníkem, který za své peníze dostává obrovskou protihodnotu. Velmi příjemná osobní atmosféra, rychlá reakce na veškeré dotazy či požadavky, zajímavé a inspirující články o podnikání na volné noze. A o co jde především, téměř každý telefonický hovor zahajuje nově volající zákazník slovy: Dobrý den, našel jsem si vás na internetu…

Zuzana Langpaulová

soudní překladatelka a tlumočnice německého jazyka
(přijato 3 roky a 2 měsíce po datu registrace)
Ing. Vladimír Macek
Záhy po zveřejnění mé prezentace na portále Na volné noze mne začali více kontaktovat potenciální zákazníci. Nedlouho před registrací zmíněné prezentace jsem vytvořil i svou vlastní webovou prezentaci mimo tento portál. Mohu tedy porovnat účinnost a prohlásit, že využití služeb zavedeného kontaktního portálu tohoto typu je efektivnější než vlastní snaha o propagaci (a ta byla navíc pracnější). Jsem také velmi spokojen s obsahem a formou prezentace, který pro mne byl vytvořen na základě mnou dodaných podkladů.

Ing. Vladimír Macek

všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS