Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 9. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 8190 z celkem 149 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Zita Mudráková
Být na volné noze je fajn. Být Na volné noze je ještě mnohem lepší. Krátce po registraci se objevili noví zákazníci, ovšem tenkrát mě nenapadlo ptát se jich, jak na mě přišli. Není to totiž jediný zdroj, kde lze najít kontakt na překladatele. Jenomže pak jsem dodatečně pátrala, a ukázalo se, že to byl právě portál Na volné noze, který zájemci navštěvují. A tak se teď u každého nového případu informuji ihned, a ono se to potvrzuje. Kromě přínosu v podobě nových zákazníků však zároveň nemohu obejít další milou okolnost – a tou je osoba našeho „patrona“ Roberta. Takových kdyby bylo na tuny, určitě by byl ten náš svět veselejší.

Zita Mudráková

překladatelka slovenštiny a češtiny
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Alena Přichystalová
Musím se přidat a také pět chválu na portál Na volné noze. Prezentace mi tu běží cca měsíc a jsem moc spokojená. Začali se mi ozývat i noví klienti, což jsem za tak krátkou dobu ani moc nečekala. Rozhodně budu doporučovat dál, protože tyto stránky mají fakt smysl :-)

Mgr. Alena Přichystalová

lektorka a překladatelka francouzského jazyka
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Bc. Renáta Plouharová
..hm, portál Na volné noze mi byl čert dlužen, neb mě zničehonic dostal do pozice člověka, který nestíhá odmítat stále nové a nové nabídky, a fakt mi to nedělá dobře :-) ..ale musím uznat, že jsem za tuhle ďábelskou příležitost, která mi ve správný čas vstoupila do cesty, nesmírně vděčná, neb bych se bez ní sama nikam do ničeho nepustila. Velké díky provozovateli portálu za jeho podporu nejen v oblasti profesního, ale i lidského rozvoje a svobody, jež sebou podnikání na volné noze člověku přináší.

Bc. Renáta Plouharová

tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Ondřej Baar
Osobní prezentace na portále Na volné noze mi již po tak krátké chvíli přinesla několik zajímavých zakázek a to i přes to, že na portále je v mém oboru dost kvalitní konkurence, které jsem se zprvu obával. Jak se ukázalo, mé obavy byly naprosto liché a registraci na portále považuji za jedno z nejpřínosnějších podnikatelských rozhodnutí, které jsem zatím udělal.

Ondřej Baar

konzultant a copywriter se zaměřením na SEO a internetový marketing
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. Hana Rolincová
S portálem Na volné noze jsem se setkala díky jejich vtipné a skvěle napsané kartičce již v roce 2007. Díky vyslovené myšlence se můj záměr o podnikání začal pomalu naplňovat. Co mi nejvíce pomohlo? Byl to vstupní seminář od Roberta Vlacha. V příjemném prostředí Valtic jsem se dozvěděla vše potřebné o podnikání. Byly nám předány praktické rady. Robert neopomněl nováčkům zdůraznit základní stavební kámen tj. promyšlený podnikatelský záměr. S vytvořenou vizitkou na volné noze jsem získala obrovskou podporu - jak zviditelněni na internetu, ta doporučení a cenné rady mnoha profesionálů na volné noze. Díky této službě se mé podnikání rozvíjí a jsem úspěšná. Děkuji Roberte.

Ing. Hana Rolincová

marketingová manažerka
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Lukáš Jelínek
Peníze vložené do služeb portálu Na volné noze byly moje zatím nejlépe využité „reklamní“ peníze. Za hlavní výhodu oproti běžné reklamě považuji to, že zatímco obyčejná reklama se snaží přesvědčovat někoho, kdo o něco nemá zájem, prezentace na portále Na volné noze si naopak prohlížejí lidé, kteří vědí, co chtějí nebo potřebují.

Ing. Lukáš Jelínek

IT specialista, vývojář, poradce, lektor a publicista
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. Olga Rochowanská
Registraci na portále Na volné noze doporučuji všem, kteří se rozhodli podnikat na volné noze. Mně prezentace velmi pomohla v období, kdy jsem ještě neměla hotové webové stránky. Byla jsem a stále jsem velmi mile překvapená, jak vás dokáží dostat na první stránky vyhledávačů. Vždy jsem se setkala s velmi profesionálním přístupem ve všech oblastech spolupráce.

Ing. Olga Rochowanská

stylistka a poradkyně s odíváním
(přijato 2 roky po datu registrace)
Mgr. Petr Loučka
Na portále Na volné noze mne příjemně překvapila zejména permanentní, pohotová a vždy velmi vstřícná podpora ze strany jeho správců. Jako úplný nováček rovněž oceňuji profesionální zázemí, jež tým Na volné noze svými školeními, setkáními, články a dalšími aktivitami vytváří. Podporuje tím další růst nás freelancerů a potažmo nezávislého podnikání v Česku celkově. Registrace na portále nelituji a rozhodně ji doporučuji všem váhajícím zájemcům.

Mgr. Petr Loučka

copywriter a korektor
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Antonín Pátek
Portál Na volné noze jsem znal mnohem dříve, než jsem se do vlastního podnikání pustil. Rozhodnutí přidat se bylo jednoznačně správné. Ukázalo se, že portál je mezi lidmi známý, a to mi přivedlo několik zákazníků. Děkuji tedy za tuto službu, která opravdu funguje.

Antonín Pátek

grafik a DTP specialista
(přijato rok po datu registrace)
Martin Kušpál, BSBA
Portál Na volné noze můžu vřele doporučit každému profesionálovi, který chce prezentovat sebe a svou práci v Česku nebo na Slovensku. Přístup portálu je profesionální a funguje výborně.

Martin Kušpál, BSBA

kreativní grafik a webdesignér
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS