Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Martiník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Adam Martiník — osobní kouč

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Adam Martiník:
Ing. Ondřej Nový
Hodina koučování s Adamem pro mě byla velmi užitečná a dost věcí jsem si uvědomil. Pokud ve svém životě řešíte něco, s čím si nevíte rady, vřele doporučuji.

Ing. Ondřej Nový

vývojář aplikací pro Android
Zajímavé povídání, které umožní nový vhled do problematiky, kterou si sami zvolíte.

Karin S.

Promluvit si s člověkem, který se umí správně ptát, respektuje, naslouchá, nenutí své názory, je vzácné. Vede to k tomu, že se člověk díky otázkám, které by si nikdy sám nepoložil, protože by jej ani nenapadly, zamyslí nad situací jinak, než běžně dělá, a může tak objevit nečekaná řešení své situace. A tohle jsem zakusil zde, při setkání s Adamem. Díky za tu možnost :-)

Ondřej K.

Koučování s Adamem jsem si užila. Odnesla jsem si pár zajímavých poznatků o sobě. Opravdu moc oceňuju poznámky, které jsem po kurzu dostala. Nemusela jsem ztrácet čas během koučování s tím, že bych si něco chtěla zapsat, abych to nezapomněla, protože to za mě udělal Adam.

Lenka K.

Kurz byl velice přínosný. I přestože jsem měl naprosto nelehké téma, hodně těžko se dá mé téma klasifikovat a řešit, odpovědi jsem se dočkal a kurz tedy splnil svůj význam. Děkuji.

Petr N.

On-line setkání s Adamem předčila moje očekávání. Je bezprostřední, otevřený, naslouchající… Umí navodit příjemnou bezpečnou atmosféru a pomocí několika otázek nebo technik vás přimět si uvědomit přesně to, co si uvědomit potřebujete. Zjištění z kurzu: Jeho kouzla a čáry fungují! :)

Blanka K.

Příjemně a pozitivně vedený koučink. Přesně tak, jak by měl vypadat.

Adéla K.

Velice zajímavý způsob, jak si uvědomit veškeré aspekty problému či důsledků svého chování. Hloubková analýza sebe sama.

Jana V.

Náš videohovor probíhal velmi přirozeně, čas uplynul rychle. Adam vás navede do hloubky svého nitra a pomůže vám uvědomit si, co chcete, co vám překáží na cestě do cíle a jak tyto překážky překonat a do cíle se dostat. Nakonec si sami stanovíte krok, který začnete provádět a který vám pomůže něco změnit. Určitě koučovací rozhovor s Adamem doporučuji a sama si ho brzy ráda zopakuji.

Darja S.

Děkuji Adamovi za nakopnutí do změn, na které jsem se cítila připravená, ale nenacházela na ně dostatek usebrání, sebevědomí, cílevědomosti. Po letech se mi znovu otevřelo v životě stejné téma a dostala jsem se do stejné situace a cítila jsem nepojmenovanou potřebu usebrání, k hledání řešení a uvědomění si bludného kruhu, do kterého si člověk stále nabíhá zatím neprokouknutými mechanismy vlastního jednání. Děkuji za dechovou vizualizační techniku přípravy na příchozí a práci s ideálem. Rozhodně tento koučink doporučuji, po předchozích zkušenostech s jinými kouči.

Michaela Š.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS