Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aleksandra Stojanovik > Doporučení

Doporučení z první ruky

Aleksandra Stojanovik — lektorka angličtiny

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Aleksandra Stojanovik:
Eliška Svobodová
Výborná lektorka angličtiny, má trpělivost i s méně jazykově zdatnými žáky. Ráda si při hodinách konverzace promluví o čemkoliv a ráda se učí nové věci. Dokáže vás připravit na zkoušky i na prezentaci do práce. Alex vždy doporučuji svým přátelům, když hledají lektora angličtiny.

Eliška Svobodová

konzultantka online marketingu se zaměřením na SEO
Jako úplný začátečník jsem se prostřednictvím Aleks seznamoval se základy anglického jazyka. Aleks je velice citlivá a vnímavá lektorka. Dokáže správně odhadnout schopnosti svého žáka a přizpůsobit jim tempo výuky. Nikdy se nezlobí, nekřičí a nemá špatnou náladu. Naopak. I při drobných nezdarech dokáže správně povzbudit a motivovat k dalšímu opakování. Změna termínu výuky? Pro Aleks to není žádný problém. Vždy se vám bude snažit maximálně přizpůsobit. Na hodiny s Aleks jsem se vždy těšil a výuku angličtiny nevnímal jako učení, ale jako příležitost ke společenské konverzaci v cizím jazyce. Aleks je velice milý člověk, který vás na 100 % naučí anglicky – co víc si přát než milou a hodnou učitelku angličtiny. Slovy klasika – Aleks je správná volba :-)

Honza Rybár

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS