Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Aleš Drobek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Aleš Drobek — překladatel anglického jazyka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Aleš Drobek:
Robert Vlach
Aleš Drobek je nejen špičkový angličtinář, ale také mimořádně inspirativní, vyrovnaný a vzdělaný člověk, jehož vědomosti pokrývají pestrou škálu oborů. Jeho knižní překlady mají velmi vysokou literární úroveň a příjemně se čtou. Aleš je také stálým členem projektového týmu portálu nezávislých profesionálů Na volné noze, který provozuji. Zatímco dříve se staral o přímou podporu zákazníků, poslední dobou mi poskytuje zejména důležitý informační servis — tipy na zajímavé články, videa, knihy a zprávy související s podnikáním na volné noze. Portál Na volné noze je týmový projekt a Alešův podíl na našem společném úspěchu je značný. Spolupráci s ním mohu všem vřele doporučit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Mira Vlach
Kromě toho, že jsem měl možnost číst některé Alešem přeložené knihy, tak jsem jednou využil jeho překladatelské služby pro anglický odborný text, abych ulehčil klíčovým lidem v probíhajícím projektu. Překlad jsme dostali včas, bez chyb v češtině a hlavně na vynikající úrovni překladu, což si troufám jako pokročilý angličtinář sám posoudit. Pokud bude mít volné kapacity, tak jej jako překladatele jednoznačně doporučuji.

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS