Doporučení z první ruky

MgA. Andrea Malášková — ilustrátorka, grafička, motion designérka a 2D animátorka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Andrea Malášková s námi spolupracuje již od roku 2010, kdy jsme začali tvořit vlastní učební materiály pro výuku angličtiny zaměřené na děti předškolního věku. Jako grafik a animátor se podílela na veškeré tvorbě pracovních listů, webových stránek, plakátů apod. Přestože celá spolupráce po celou dobu probíhala a probíhá na dálku elektronickou formou, nemůžeme si ji vynachválit. Vstřícnost, rychlé pochopení zadání, samostatnost, komunikativnost, kreativita, vlastní nápady, rychlost a dochvilnost při dodržování termínů – jedním slovem PROFESIONALITA. Andrejku mohu všem doporučit, budete určitě spokojeni :).

René Oulehla
ředitel ZuZu English Education z.s.
anglictina-zuzu.cz

Andrea vytvořila ilustrace pro naše webovky a pomohla dotvořit finální vzhled našeho loga. Je kreativní, spolehlivá, dobře se s ní spolupracuje a bylo nám potěšením s ní pracovat. Těšíme se na další budoucí spolupráci.

Carol Sun-Schuster
Myelopathy.org
myelopathy.org

Pracoval jsem s Andreou na různých projektech: webdesign, návrh bannerů, příprava vzorků textilií… Tyto projekty vyžadovaly nejen výbornou znalost Adobe Suite, ale také schopnost řešit problémy a proaktivní přístup. Andrea je kreativec, který je nejen flexibilní, ale je s ní i radost pracovat. Práce a splnění projektu jsou pro ni prvořadé.

Richard Hunter
Hunter Collections