Doporučení z první ruky

Aneta Mikšeová — lektorka českého a anglického jazyka, překladatelka z/do angličtiny, korektorka českých textů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Chodím na individuální lekce a jsem velmi rád, že mám Anetu jako učitelku. Na lekce je vždy organizovaná a připravená a také ráda zodpoví veškeré mé náhodné dotazy. Mohu ji vřele doporučit!

George Hochsmann

Výborně! Děkuji za spolupráci a velmi rád Anetu Mikšeovou doporučuji.

Vladimir Grin

Nastoupila jsem dvakrát týdně do 13:30 ranní on-line hodiny s Anetou. I když jsem se letos učila celý rok (francouzštinu) online a nemyslela jsem si, že bych mohla přistoupit k relaci Zoom bez vyrážky, během mých prázdnin Aneta udělala z online zážitku živý zážitek a nikdy jsem neměla pocit, že jsem on-line. Aneta mi umožnila upevnit si znalosti; je trpělivá a důkladná. Její hodiny jsou velmi dobře organizované a jsem za tuto zkušenost velmi vděčná. Můj nejhlubší dík.

Sabine O.

Již 6 měsíců navštěvuji online kurzy Anety. Moje čeština se docela zlepšila a cítím se jistější mluvit česky. Lekce jsou vždy interaktivní a zábavné. Jsem maximálně spokojená a každou lekci se učím víc a víc. Kurzy češtiny vřele doporučuji všem, kteří hledají odbornou pomoc při výuce češtiny.

Özlem Liška

Úžasné, praktické a zábavné hodiny češtiny se skvělými zkušenostmi z výuky od Anety.

Pushpraj Chouhan

S přítelem (oba Italové) už pár měsíců chodíme na individuální lekce s Anetou a jsme opravdu překvapeni, jak moc se naše čeština za tak krátkou dobu zlepšila. Aneta je skvělá učitelka, je vždy připravená a trpělivá, lekce ušije přímo na míru nám a našim potřebám a věnuje čas řešení našich pochybností. Navíc je opravdu milá a zábavná, což je základní vlastnost učitele, protože když vás to baví, učíte se mnohem rychleji!

Denise Foglini

Z Anetiných týdenních lekcí češtiny jsem se za posledních 6 měsíců hodně naučil a moje přítelkyně je ohromena vývojem :) Určitě ji doporučuji :)

Bruno Ferreira

Aneta je skvělá učitelka. Je trpělivá, milá a vstřícná. Žiji v USA, takže nemám moc příležitostí mluvit s rodilými mluvčími. Tato třída byla velmi užitečná.

Sue Lundgreen

Týdenní sezení s Anetou mě baví. Je to skvělý způsob, jak zvýšit znalosti českého jazyka a dělat si to svým vlastním tempem. Jedinou nevýhodou jsou časové rozdíly; protože sídlím v Austrálii. Kdybych byla zpět v Praze, určitě bych docházela na lekce, abych získala více personalizované doučování (a budu ve stejném časovém pásmu). Pro zahraničního studenta je to zdaleka nejlepší způsob, jak se naučit česky.

Charlene Veverka

Svoji učitelku češtiny vřele doporučuji každému, kdo se chce naučit česky! Učí mě už půl roku a jsem nadšený jejími učitelskými dovednostmi, schopností odpovědět na všechny mé otázky a poskytnout mi skvělé zdroje pro procvičování. Její hodiny jsou vždy poutavé – zaznamenal jsem výrazný pokrok ve své schopnosti mluvit, číst a rozumět česky. Děkuji za její práci a obětavost.

Ömer Faruk Ak
Software Developer