Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Anna Almáši > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Anna Almáši — překladatelka angličtiny a polštiny

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Anna Almáši:
Mgr. Ivana Hrubá
S Aničkou dlouhodobě spolupracuji, její překlady jsou vždy precizní. Nedávno jsme spolu pracovaly na překladech pracovní smlouvy a dalších dokumentů souvisejících s pracovněprávními vztahy – překlad byl dokonalý. Na Aničku je vždy spoleh – jak po stránce dodržení termínů, tak po stránce kvality odevzdávaných překladu. Rozhodně ji doporučuji.

Mgr. Ivana Hrubá

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka španělštiny a angličtiny
Paní Almáši pro nás překládala několik projektů, šlo o texty na web. Překlady vždy dodala včas, kvalitní přístup. Doporučuji.

Danfil Jewellery

Tereza Fantová
www.danfil.cz
S Annou naše společnost spolupracuje již delší dobu v oblasti překladů do a z anglického a polského jazyka. Překlady se týkají oblasti ekonomické (výsledovky, hodnocení společnosti, ukazatele společnosti, aj.), právní (smlouvy, dodatky ke smlouvám, notářské zprávy, oznámení a ověření, aj.), dále dokumentů z oblasti marketingu a obchodu. Překlady byly vždy dodány v dohodnutém termínu, někdy i s časovým předstihem, vyhotoveny v patřičné kvalitě s použitím vhodně zvolené terminologie, kdy překladatelka byla ochotná splnit i specifické požadavky překladu (np. terminologický slovník k překladu či zvláštní grafická úprava). Oceňujeme také velmi profesionální a zodpovědný přistup. S Annou máme velmi dobré zkušenosti a z výše uvedených důvodu ji proto mohu vřele doporučit.

Lenka Gazurová

Manažer překladatelského oddělení
www.infinitycentrum.cz ~ 608 225 338
Skvělá spolupráce, kterou lze jedině doporučit. Anna je velmi zodpovědná, rychlá, komunikativní, vlídná a ochotná. Překlady, které pro Charitu ČR dělala, naprosto odpovídaly požadavkům.

Zuzana Hrnčířová

specialista pro komunikaci, Charita ČR
www.charita.cz
Anna je velmi talentovaná a motivovaná profesionálka s bohatými zkušenostmi v mnoha oblastech. Má perfektní psaný i mluvený projev v angličtině, češtině i polštině a je příjemné s Annou spolupracovat a mít tak spolehlivou kolegyni v týmu.

Jaroslav Matějovic

investor
Paní Almáši pro nás překládala smlouvy a různé oficiální dokumenty. Její překlady byly zcela bezchybné a hlavně byla velmi flexibilní a rychlá, což pro nás bylo velmi důležité. Určitě bych paní Almáši doporučil!

Jan Vlček

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS