Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Arina Starastsina > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Arina Starastsina — UX designérka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Arina Starastsina:
S Arinou jsem měla možnost spolupracovat v době, kdy navrhovala uživatelské rozhraní a dělala revizí jíž stávajících wireframů pro společnost Ki-Wi Digital. Arina je velice schopná, pracovitá, kreativní a dochvilná. Vždy dokázala velmi rychle proniknout do hloubky zadání a také rychle, ale přesto pečlivě ho zpracovat. Její výstupy i přesto, že potřebovaly korekturu od grafika, byly vizuálně příjemné, inovativní, srozumitelné a čitelné. Komunikace většinou probíhala elektronicky doplněná osobními schůzkami. Pokud hledáte nadšence do UX, pak práci s Arinou určitě doporučuji – ona dokáže v rozhraních dělat pořádek.

Ilnara Dudash

bývalý Project manager ve společnosti Ki-Wi Digital
Arina je velmi spolehlivá, spolupráce s ní je super a přitom na profesionální úrovni. Pro naši společnost dělala UX, prototypování, aj. Veškeré její výstupy byly přesně takové, jaké jsme očekávali my i naši klienti, propracované a promyšlené. Arinu můžeme tedy jen doporučit.

Jana Kapounová

www.monit.cz
Má nápady, je rychlá, graficky zdatná. Přesvědčí vás od prvního setkání, že UX design umí a baví ji. Doporučuji všem, kdo hledá výjimečné řešení. PS: Je autorkou našeho firemní motta: Žijte hravě/Live some fun, za což jsme rádi. :)

Aleš Konečný

obchod a marketing
www.miktoys.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS