Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Perglová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bára Perglová — tvůrkyně vizuálního a textového obsahu

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Bára Perglová:
Myslím, že největším Bářiným darem je schopnost lidi inspirovat. Je upřímná, citlivá a přesto… odvážná. Tahle originální kombinace ji činí velmi lidskou a sympatickou a také schopnou dosahovat vynikajících výsledků. Spolupracoval jsem s Bárou v naší neziskové organizaci a musím říci, že mi bylo potěšením. Bára dokázala svůj umělecký talent využít k vytvoření jasného textu a obsahu. Je také velmi spolehlivá. Oceňuji i její dokonalé oko pro detail a smysl pro kompozici.

Radek Vaniš

zakladatel Business Heroes
Bára je opravdu nadšená tím, co dělá, extrémně kreativní, má jasnou vizi a skvělý smysl pro design. Pracovali jsme společně na řadě fotografií jednoho z jejích produktů a bylo pro mě velkou radostí s ní spolupracovat.

Ondřej Svoboda

nezávislý fotograf & senior platform manager ve společnosti Avast Software
Bára je velmi kreativní a cílevědomá osoba, má skvělé vyjednávací schopnosti a je velmi dobrá v plánování a řízení. Je duší svého vlastního projektu, autorkou nápadů, kreativním mozkem a vizionářem. Měl jsem možnost pracovat s Bárou déle než rok a mohu ji jen doporučit. Vždy byla schopná udělat to, co bylo nezbytné pro dosažení úspěchu, od hledání zaměstnanců, přes navrhování produktů až po cestování a vyjednávání s obchodními partnery.

Václav Hodek

spoluzakladatel LWi s.r.o. a Effortix
S Bárou jsme spolupracovali na několika projektech focení produktových fotografií pro společnost Dreambeds. Při každé práci byla velmi přátelská, ale zároveň profesionální atmosféra. S jejími fotografiemi jsem vždy spokojena, jsou velmi kvalitní a používáme je stále při našich projektech. Její přístup hodnotím velmi pozitivně, nebojí se neznámého prostředí a vždy dokáže odborně poradit. Bára má velký talent a nebojí se ani velkých výzev a to – produktového focení postelí. Ráda se na ni kdykoliv do budoucna znovu obrátím. Vřele doporučuji její služby využít.

Tereza Patschová

Marketing Manager Dreambeds
Spolupráce s Bárou byla skvělá. Fotila mi produktové fotografie kabelek. Jen jsem jí předala produkty a nechala to na ní. Výsledek předčil má očekávání. Set design vyladěný dokonale. Má skvělé vizuální cítění.

Lucie Michalcová

zakladatelka značky Mumray
www.mumray.cz
Práce s Bárou je vždy příjemná, rychlá a bezproblémová. S výsledkem jsem byla vždy spokojená, nebála jsem se jí dát volnou ruku, protože její vidění věcí a vizuální pojetí je mi blízké. Je kreativní, komunikativní, vnímá, co jí člověk říká a je schopná s tím pracovat dál a rozvíjet to. Do práce dává vždycky kus sebe a tím je schopná posouvat i práci ostatních dál. Díky!

Lucie Kutálková

módní návrhářka, majitelka oděvní značky Leeda
leeda.cz
Bára nám vytrhla trn z paty, když jsme na poslední chvíli potřebovali nafotit náš nový showroom. Byla ochotná se toho ujmout v šibeničním termínu, přesto nic neuspěchala a dala si na tom hodně záležet a vkládala do práce i vlastní nápady. Ocenili jsme hlavně její samostatnost, která nám umožnila věnovat se posledním přípravám před otevřením. Když jsme viděli, že je schopná si celý prostor i sama nastylizovat, nechali jsme jí volnou ruku a byli s výsledkem opravdu moc spokojení. Spolupráce s ní je vždycky příjemná a přátelská a dobře nám sedla, nejspíš i proto, že sdílíme stejné hodnoty a ctíme kvalitní řemeslo.

Petr Černý

výrobce anglických kuchyní na zakázku & majitel studia Annie Edward
www.annieedward.cz
Měla jsem příležitost spolupracovat s Bárou na několika projektech včetně focení pro časopis Soffa a dalších zakázkách a mohu ji jen doporučit. Bára je velmi kreativní, stále usměvavá a je radost s ní spolupracovat. Má také vynikající organizační schopnosti. Pokud hledáte kreativní duši s mnoha dovednostmi, je Bára skvělou volbou.

Adéla Lipár Kudrnová

zakladatelka magazínu Soffa
S Bárou spolupracuji skoro 5 let a vždy jsem byla spokojená s výsledkem i celým procesem. Ať už šlo o produktové fotografie nebo pomoc se stylizací interiéru našeho hračkářství. Bára vždy vidí o krok napřed a to je dar. Má skvělý cit pro detail a všemu dává maximální péči. Je spolehlivá a rychlá a dodržuje termíny.

Adéla Kantůrková

majitelka hračkářství Hugo chodí bos
www.hugochodibos.cz
Bára je profík a na její práci je znát, že ji dělá ráda. Bára pro mě připravovala kompletní nové texty na web a spolupráce s ní byla čirá radost. Vše dodala v termínech, na kterých jsme se dohodly a v kvalitě, která předčila má očekávání. Děkuji za úžasné, originální a hravé texty.

Markéta Brázdová

zakladatelka značky Kotoloč
www.kotoloc.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS