Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D. > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D. — fyzioterapeutka a lektorka seminářů zaměřených na prožitek pohybu

Zobrazuji č. 1120 z celkem 49 doporučení prezentace Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.:
Dnešní doba má ráda extrémy, všechno nebo nic, východ nebo západ. Paní doktorka Moc Králová je pro mě však jedna z mála těch, kteří pochopili, že je potřeba vydat se jinou cestou. Být otevřený, umět pátrat a vybrat si z každého to dobré a osvědčené. Jít takovou cestou není nic jednoduchého, chce to mnohem víc úsilí a zpočátku to může být i matoucí, ale výsledek stojí za to a paní doktorka je toho živým důkazem. Být jejím studentem bylo inspirativní.

Tomáš Boček

student fyzioterapie
Zúčastnila jsem se workshopu s názvem PROŽIJ-VNÍMEJ-ZPOMAL zaměřeného na trup a horní končetiny. Dojem, který ve mně zkušenost z tohoto kurzu vyvolala, jsem vstřebávala několik dní. Mohu však říci, že byl pro mě velice přínosný. Jak již sama paní Moc Králová zmiňuje, žijeme v uspěchané době a mnohdy máme sami na sebe velké nároky. Tento kurz mě donutil zpomalit, zastavit, zamyslet se a prožít prostřednictvím klidu a důvěry. Workshop byl skvěle veden, panovalo příjemné a důvěrné prostředí, které mi připomnělo, že není kam spěchat. Občas stačí malý podnět, který nás naťukne a zbytek je v naší režii. Já se díky této zkušenosti dívám na svět zase trochu jinak. Děkuji za pozitivní, zklidňující a inspirativní náhled na život.

Vendula Tomanová

studentka 3. ročníku fyzioterapie
tomanovaa.v@gmail.com ~ 733 538 663
Dagmar Moc Králová je osobou inspirující. Pohlíží na lidské tělo s respektem a veškeré problémy dává do souvislostí s psychikou. Její práce je jemná a pracuje se s detaily. Kdo není tomuto stylu otevřen, nemusí se však technika, kterou paní doktorka propaguje, setkat s úspěchem. Mně osobně se však její workshop velice líbil a poznamenal mě. Je to to, co jsem hledala na studiu fyzioterapie. Propojení duše, myšlenky a těla je tématem, které se dostává pomalými krůčky do popředí a jsem velice ráda, že paní doktorka ukazuje jak studentům, tak svým klientům cestu, která je schopná vyřešit jejich chronické obtíže.

Michaela Hlavoňová

studentka fyzioterapie
misa.hlavonova@seznam.cz ~ 606 084 016
Chtěla bych touto cestou poděkovat Mgr. Dagmar Moc Králové, Ph. D. za velmi příjemný a obohacující workshop, který bych komukoliv doporučila. Je těžké v této uspěchané době se zastavit a vnímat sebe, uvědomit si, že to co děláme nám nijak neprospívá. Prožij pohyb – vnímej se – vzpomeň si… tím by se měl každý řídit. Tento workshop vám dá návod jak s tím naložit. Neváhejte ani minutu a udělejte něco pro sebe. Tato sympatická lektorka vám pomůže najít cestu. Má očekávání byla naplněny a moc jsem si workshop užila. Domů jsem odcházela s příjemným pocitem.

Veronika Šnellyová

v.snellyova@seznam.cz
Mám tu čest se s paní doktorkou Dagmar Moc Královou díky studiu setkávat již čtvrtým rokem. Kromě formálnější školní výuky jsem se zúčastnila i workshopu Prožij-vnímej-zpomal zaměřeného na horní končetiny a trup. Veškeré zkušenosti mě obohatily nejen po stránce profesní, ale hlavně osobní… V dnešní době plné chaosu a spěchu je prožívání podceňováno. Workshop s velice příjemnou atmosférou mi dovolil oprostit se od neustálého koloběhu problémů a stresu a chvíli prostě jen být – tady a teď. Paní doktorka je pro mě velikým vzorem, inspirací a motivací vzdělávat se a být celkově lepším člověkem. Velmi si vážím jejího lidského přístupu, empatie a schopnosti hledat v terapii kompromisy. Děkuji za obohacující zkušenosti!

Lucie Chytilová

studentka fyzioterapie
luca.chytilova@gmail.com ~ 721 710 840
Život přináší různě nelehké situace, se kterými se člověk musí potýkat. Pokud má dobré zázemí v rodině či přátelé, potýkání je o něco snazší. Pokud má člověk takové štěstí, že potká osobu, která je schopna pomoci v problematice širokého významu od pohybového aparátu, psychické složky jedince, až po jeho duši, je to výhra. Neznám orientovanější osobu v této spojitosti jakou je paní doktorka Moc Králová. Jsem velmi vděčná, že mám tu čest ji znát a čerpat její názory.

Ivana Ť.

i.tupova@seznam.cz
Fyzioterapie je velice rozsáhlý obor se spoustou možností pro konkrétní léčbu pacienta. Ve většině zdravotních zařízení však na správně indikovanou léčbu není čas, a tak se fyzioterapeuté uchylují ke stereotypním způsobům terapie, kterou stále dokola opakují na pacientech bez ohledu na jejich konkrétní problémy. Pokud chcete zažít opravdovou léčbu a hledáte někoho, kdo vám bude naslouchat a podle toho s vámi i patřičně zacházet, jste na správném místě.

Petr Pliska

peter.pliska@gmail.com ~ 603 554 422
Najděte si čas pro sebe a věnujte chvíli tak zásadní věci v životě, jako je např. dýchání. Odprezentované zkusíte hned v praxi. Paní má zkušenosti.

Jana Vaškovičová

jvaskovicova.cz@gmail.com ~ 607 575 812
Kdo hledá rychlá řešení a není ochoten jít do skutečné podstaty vlastních problémů, měl by zřejmě hledat jinde. Pro toho, kdo je otevřený novým prožitkům a přístupům k vlastnímu tělu a vědomí, je doktorka Moc Králová osobou, jež by neměl dozajista minout. Její workshop zaměřený na procítění pohybu mi pomohl plně si uvědomit úzkou provázanost lidského těla a vědomí/duše (říkejme tomu jakkoliv) a že jedině skrze precizní péči o obě oblasti se můžeme přiblížit k tomu ideálu jménem „zdraví“. Mnohokrát děkuji.

Matyáš Turna

student fyzioterapie
m.turnik@gmail.com ~ 731 963 232
Paní Králové bych chtěla moc poděkovat za její workshop Prožij pohyb se zaměřením na lopatky. Jsem velmi specifický člověk na jakoukoli fyzioterapii, protože jsem po operaci zad a jejich část je nepohyblivá. Jsem moc ráda za pozitivní přístup a speciální rady během workshopu přímo pro mě. Workshop celkově byl velice příjemný, žádný tlak, žádné „děláš to špatně“. Celková uvolněnost přispěla k tomu, že se mi stav (bolesti zad) výrazně zlepšil. K paní Králové budu (s trochou štěstí) chodit i na soukromé lekce, na což se velmi těším. Kdyby to bylo o bodech, dala bych 10 z 10. Opravdu velká spokojenost. Děkuji.

Lucie Jarolímová

studentka a tanečnice
lucinecka.jaro@seznam.cz ~ 723 793 091
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS