Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D. > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D. — fyzioterapeutka a lektorka seminářů zaměřených na prožitek pohybu

Zobrazuji č. 2130 z celkem 49 doporučení prezentace Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.:
K Dáše jsem se dostala čtvrt roku po operaci a nestačila jsem se divit, co svýma rukama z mého těla vyčetla. Dáša je velmi vnímavý člověk, který se opravdu zajímá o mé zdraví, styl života, prostě o mě jako komplexní bytost. Jsem moc ráda, že jsem se dostala do její péče. Zodpovědně mohu říci, že jestliže hledáte vnímavého člověka s otevřeným přístupem, který se zajímá nejen o jeden určitý problém, ale věnuje se svým způsobem celé vaší osobě, tak Dášu ráda doporučím.

Mgr. Eva Hofírková, DiS.

sociální pedagog
e-hofirkova@seznam.cz ~ 720 305 317
Paní doktorka Moc Králová mi v rámci studia fyzioterapie na VŠ a workshopu Prožij pohyb ukázala jiný pohled na sebe samu, své okolí, ale hlavně na život. Až zpětně jsem si uvědomila, jak moc jsem se od prvního ročníku studia změnila. Začala jsem se na sebe dívat úplně jinak, s láskou a pokorou. Začala jsem se více vnímat a hlavně milovat. Začala jsem od sebe chtít méně a důvěřovat. Velkou zásluhu na tom má právě paní doktorka. Touto cestou bych jí chtěla za všechno poděkovat. Myslím, že ani netuší, jak moc mi pomohla na mé cestě životem. DĚKUJI :-) Jakýkoliv workshop, seminář či terapii proto doporučuji každému. Ať už je to vystresovaný workoholik nebo unavená uklízečka. Pokud o tom uvažujete, neváhejte a rychle se přihlaste. Místa jdou na odbyt velmi rychle.

Soňa Vnenčáková

studentka fyzioterapie, sportovkyně pro radost
sona.vnencakova@gmail.com ~ 607 897 330
Dnešní setkání zaměřené na nohy a trup jsem si velmi užila. Je vidět, že umět si prožít pohyb není tak samozřejmé, jak si to v mnoha případech myslíme. Dáša nás velmi citlivě provedla poznáním, jak na sobě a se sebou umět pracovat tak, aby jakýkoliv pohyb byl přirozený a náš. Je to náročná vědomá práce. Pod vedením takové odbornice jak je Dáša to jde mnohem snadněji. Velmi její seminář doporučuji.

Michaela Drábková

www.cloudless-life.com ~ zivotbezmracku@cloudless-life.com
Dáši, na workshopu jsem byla už podruhé a to nemluvím o výuce. V té jsi nás obohatila o svůj komplexní přístup, i když dívat se na člověka (pacienta) Tvýma očima je někdy obtížné, protože TY vidíš souvislosti. Na workshopu týkající se propojení mysli, trupu a dolní končetiny jsem si opět náramně odpočinula. Ve víru událostí, které se kolem nás dějí a ať už jsme jejich součástí či nikoli, utíkám se na Tvé workshopy hlavně uklidnit a rozpomenout, že můžeme zpomalit. Navíc je každý workshop jiný, možná i lepší. Ten výše zmiňovaný měl rychlejší spád, ale nebylo to na škodu, v utahaném odpoledni bychom dříve či později všechny usnuly. Všem ostatním proto tuto osůbku, která na mě v poslední době působí jako víla a zpívá jako kosatky (i to můžete na workshopu zažít), doporučuji ZAŽÍT :)

Michaela Hlavoňová

studentka fyzioterapie
misa.hlavonova@gmail.com ~ 606 084 016
24.6. jsme se společně s kamarádkou zúčastnily v Brně workshopu paní Dagmar Moc Králové. Seminář byl zaměřen na prožití a vnímání vlastního těla, především tedy pohybu a chůze. Moc jsem ze začátku netušila, co od workshopu čekat, ale hned v úvodu jsem byla mile překvapená. V sále vládla příjemná, zklidněná atmosféra, což byl vyloženě med na mé unavené tělo a rozlítané myšlenky. Osobně mám raději méně teorie a více praxe, což seminář paní Dagmar naprosto splňoval. Bylo nám umožněno být sami se sebou, prožít si tu chvíli. Paní Dagmar nás vším instruovala, ale v podstatě jsme měli volnost v provedení, což mělo za následek to, že jsme se všichni cítili příjemně. V budoucnosti se velice ráda zúčastním jakéhokoliv semináře vedeného pod taktovkou paní Dagmar, neboť nepochybuji, že se bude jednat o seminář kvalitní a přínosný. Tímto děkuji za možnost krásně strávené neděle a tak nějak jiného náhledu do života a k sobě samé.

Michaela Bačová

studentka
mbacova1994@seznam.cz ~ 734 423 248
Paní Dagmar Moc Králová je opravdový profesionál, který svoji práci umí, má pro ni cit a nadání. Je až nepochopitelné, co dokáže s tělem pár doteky udělat. Tam kde selže „klasická“ rehabilitace, tam Dáši stačí pár doteků. Snaží se vnímat člověka, nenutí ho do věcí, které nemá rád a přesto mu dokáže pomoci.

Radka Adámková

rada@email.cz
Pokud chcete jít do hloubky a najít i odstranit příčinu problémů a bolestí, nejen klouzat po povrchu a stále dokola pouze potlačovat vnější projevy, Dáša vám dokáže nabídnout citlivou a empatickou pomocnou ruku. Nic nevnucuje, ale ukazuje možnou cestu a krok za krokem ji s každým trpělivě projde. Má to zkrátka nejen „v malíčku“, ale ve všech svých zlatých prstech.

Jana Vašinová

jazyková editorka
janavasinova24@gmail.com
Je neuvěřitelné, jak významně vnímám tělo, jeho změny, při tomto způsobu (ne)cvičení. Systém Prožij pohyb je vynikající, objevný a hluboký. Dnes jsem byla na 4hodinovém semináři na téma trup a paže a jsem nadšená. Já si užila nejen své, ale i lehké a přitom uzemněné tělo, sebepéči a klid, který se rozhostí v hlavě. Jako v jiném světě. Doporučuji všem!

Hana Hledíková

hana.hledikova@volny.cz
Absolvovala jsem seminář přípravy k porodu a musím říct, že jsem byla moc příjemně překvapena, jak s průběhem semináře, tak množstvím nabitých informací, které jsou pro prvorodičku velmi důležité a užitečné. Veškeré informace byly předány příjemnou srozumitelnou a zážitkovou formou, doplněné vlastními zkušenostmi. Tento seminář bych určitě doporučila každé nastávající mamince, která se chce aktivně připravit na porod a prožít jej bez zbytečných obav. Lektorčin profesionální a velmi empatický přístup mne oslovil natolik, že se ráda zúčastním dalších seminářů, zaměřených i na jiná témata.

Petra Pohnerová

nastávající maminka
sindelkovap@gmail.com
Včerejší seminář pro mě byl příjemným zážitkem, který mi umožnil v této hektické době v klidu procítit své tělo. Lektorka byla velmi milá a dovedla mě nenásilnou formou k zamyšlení nad mým způsobem života a jeho prožívání.

Lenka Zemanová

lenkaneze@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS