Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dan Heuer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Dan Heuer — expert na firemní udržitelnost a společenskou odpovědnost

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Dan Heuer:
Moc a moc děkuji za prezentaci. Váš kurz byl moc fajn, s kolegyní jsme si jej moc užili a načerpali spoustu podnětů.

Ing. Kateřina Bayerová

Státní zemědělský intervenční fond
S Fair Venture jsme uskutečnili úspěšný výzkum CSR reportingu v automobilovém průmyslu. Na základě výborných zkušeností jsme se rozhodli zařadit odborné přednášky na téma udržitelnosti nejen pro české studenty, ale i pro naše mezinárodní kurzy s velmi pozitivním ohlasem u studentů. Veškeré jejich aktivity jsou vysoce profesionální. Tématu rozumí i z akademického pohledu a z jejich nadšení pro věc je zřejmé, že udržitelnost je revoluční změna ve způsobu řízení firem a ne pouze marketingový tah nebo optimalizace dílčích činností v rámci řízení firem. Veškerá dosavadní spolupráce byla velmi příjemná a hlavně udržitelná a rozhodně tedy nebyla poslední.

Ing. David Holman, Ph.D.

ŠKODA AUTO Vysoká škola
Společnost Fair Venture jsme oslovili na základě jejich účasti na vybraných akcích AMSP ČR. Vzhledem k tomu, že téma udržitelnosti se pomalu dostává do popředí zájmu i menších firem a podnikatelů, které sdružujeme, chtěli jsme sami jít příkladem. Proto jsme kolegy z Fair Venture požádali o spolupráci při tvorbě Strategie udržitelnosti AMSP ČR tak, abychom si utřídili zaměření jednak vzhledem k zájmu našich členů a jednak zprofesionalizovali naši práci i vůči velkým korporacím, které jsou partnery řady našich projektů. Komunikace byla rychlá, produktivní a profesionální. Upřímně si vážíme citlivého vedení, doporučení, rad a tipů obou zástupců Fair Venture, kteří nás přivedli ke správnému cíli. Spolupráci můžeme rozhodně doporučit i dalším případným zájemcům o toto téma.

Eva Svobodová, MBA

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS