Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Sláma > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Sláma — grafický designér

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Daniel Sláma:
Šikovný člověk, který připravil web rychle a na klíč podle představ, které jsme si předem řekli. Profesionálně odvedená práce hodna doporučení budoucím klientům.

Markus Krug

Onemanshow.cz
onemanshow.cz ~ markus@onemanshow.cz
Pan Daniel Sláma byl praktikantem v naší společnosti v roce 2018. Je to klidný člověk s hlubokou vášní pro učení a sdílení svých zkušeností a dovedností, bylo nám potěšením ho ve společnosti mít. Byl pilný a dokončil všechny úkoly. Daniel je velmi inteligentní a má dobré analytické schopnosti. Je disciplinovaný a pracovitý, má příjemnou osobnost. Mimo to je extrémně organizovaný, spolehlivý a počítačově gramotný. Umí pracovat samostatně, je flexibilní a ochotný pracovat na jakémkoli projektu, který mu je přidělen. Není nic, co by zpochybňovalo jeho integritu nebo poctivost; celý jeho postoj je čestný a chvályhodný, skutečný příklad pro svou generaci. Daniel bude obrovskou výhodou pro každou společnost a má moje nejvyšší doporučení.

Sayed Naeem Habib

ředitel Gorilla Tech
https://bit.ly/2zf1kam
Je vzácné, když narazíte na tak vynikající talent, jaký má Daniel. Měl jsem to potěšení, že připravoval ve Photoshopu produkty pro můj web. Především jsem byl ohromen Danielovou schopností jednat a rychle se učit. Dan by byl jistě přínosem pro každou práci s Photoshopem nebo webem, upřímně ho jako grafika doporučuji.

Hugo Mortel

ředitel Axocomu
https://bit.ly/2HmFO8a
Výborná spolupráce. Návrh webu a jeho dodání proběhlo bez problému.

Ondřej John

731 905 395
Dan je mladý a perspektivní, nebrání se novým technologiím a nápadům. Pružnost a spolehlivost na výborné úrovni. S takovým člověkem rád spolupracuji a rád jej budu nadále doporučovat dalším zájemcům o grafiku a kódování šablon pro weby.

Jan Čech

CZECHGROUP, digitální agentura
www.czechgroup.cz ~ honza.cech@czechgroup.cz ~ 774 201 483
Profesionální jednání, kreativita a rychlost dodání produktu jsou klíčovými vlastnostmi v tomto oboru. Daniel mi nejednou dokázal, že jimi disponuje a k tomu přidává vlastní důvtip.

Daniel Brož

Web Developer, Front-end Engineer
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS