Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Višňák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Višňák — lektor online kurzu Eshoprestart.cz a konzultant pro provozovatele e-shopů

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Daniel Višňák:
Měl jsem možnost poznat e-shopáře, co si programem prošli. Slyšel jsem od nich příběhy před a po absolvování Eshoprestartu. Ty příběhy byly super! Jejich povědomí o věcech, které jsou klíčové pro fungování e-shopu je nesrovnatelně jiné než u těch, se kterými jsem se například setkal na školeních nebo různých konferencích.

Mário Roženský

Supportbox.cz, Affilbox.cz
Program Eshoprestart.cz je pro toho, kdo chce vyjít z řady a vylepšit svůj e-shop nad rámec konkurence. Je to program od člověka, který sám vybudoval úspěšný e-shop. Sám si tedy zažil věci, o kterých mluví, což v dnešní době není samozřejmost. Eshoprestart je založený na praxi.

Josef Řezníček

Včeliště.cz
Eshoprestart.cz mi dal informace, které jsem 5 let marně hledal. Všichni mi říkali, že dělám něco špatně, ale nikdo mi neřekl, jak to mám dělat správně. Tohle mi přinesl až eshoprestart a v tom je opravdu unikátní. Program bych určitě doporučil všem, co chtějí svůj e-shop dělat jinak, ale i těm, kteří se snaží pořád něco vylepšovat, ale ve výsledku se v tom pouze plácají. Zde najdou konečně návod, jak si věci mohou udělat sami a hlavně správně tak, aby to fungovalo.

Martin Malý

majitel e-shopu Antena.cz
www.antena.cz
Pro eshoprestart.cz jsme se rozhodli proto, že jsme hledali způsob, jak zvednout náš obchod, který nám moc nešlapal. Informace, které jsme v programu našli, byly přesně ty, které jsme hledali. Eshoprestart.cz nám přinesl úplně nový pohled na to, jak věci dělat. Rozhodně bych eshoprestart.cz doporučil všem, kteří vůbec netuší, jaké nástroje používat při komunikaci, jak dobře dělat popisky, jak strukturovat vlastní e-shop atd. Eshoprestart bude skvělý i pro toho, kdo tápe a vůbec neví co a jak dělat, protože tady se to dozví a bude moct svůj e-shop nastartovat.

Petr Schejbal

majitel e-shopu Azmedicashop.cz
www.azmedicashop.cz
Eshoprestart nám neuvěřitelně otevřel oči, protože jsme se na internetové podnikání začali dívat úplně jinak. To, co nám pomohlo hodně, byly informace v podobě tvorby vlastních fotografií. Zaměřili jsme se na to a výborně to funguje. Dneska, když si lidé zadají názvy našich výrobků do Google, tak vyjíždíme na prvních místech. Další věcí, na které jsme zapracovali a kterou Dan v eshoprestartu doporučuje, je obsahový marketing. Přiznám se, že jsme se toho báli, spouštěli jsme nový e-shop a po půl roce máme perfektní dohledatelnost všech našich věcí, vyjíždíme na prvních místech, má to skvělé výsledky. Eshoprestart můžu pouze a jen doporučit.

Ondřej Vrabec

majitel e-shopu www.zahradnizabava.cz
www.zahradnizabava.cz
Eshoprestart.cz mi potvrdil myšlenky, které jsem měla v hlavě a nebyla jsem si jistá, jestli jsou správné. Bez Eshoprestartu bych se neodvážila prezentovat náš brand tak, jako to dělám teď, a lidem se to moc líbí. Co se týče doby před a po Eshoprestartu, tak píšeme zejména poctivě popisky a přináší to výsledky. Vyjíždíme nahoře ve vyhledávačích, lidé se méně ptají na dotazy kolem produktů, protože je máme popsané správně, a hlavně nám popisky lépe konvertují. Máme ještě spoustu věcí, co bychom měli a mohli, protože v Eshoprestartu je hromada informací na vylepšení. Pracujeme dál ;)

Eva Stroupková

majitelka e-shopu Promaledobrodruhy.cz
www.promaledobrodruhy.cz
Eshoprestart.cz mi pomohl hlavně vytvořit si směr, kterým se svým e-shopem půjdu. Dal mi spoustu tipů a rad, co konkrétně mám dělat, jakým způsobem mám e-shop vyladit, a přináší to výsledky. Třeba v tom, že mám velmi pozitivní zpětnou vazbu od potenciálních dodavatelů, ale i od zákazníků. Na Heuréce se nám začala hromadit spousta kladných hodnocení. Co mě taky hodně těší, je to, že mě v poslední době začali vyhledávat i sami dodavatelé s tím, že chtějí na našem e-shopu prodávat. Tohle beru jako známku toho, že jdeme dobrým směrem. Těm, kdo váhá, jestli si má pořídit Eshoprestart.cz, nebo ne, bych poradil jediné: pokud to s vaším e-shopem myslíte opravdu vážně, tak Eshoprestart je vynikající investice a určitě si ho kupte. Náklady na jeho pořízení se vám vrátí prakticky okamžitě. Stačí jen věci, které se v programu dozvíte, uvést do praxe.

Zbyněk Glos

majitel e-shopu Dobrykram.cz
www.dobrykram.cz
Eshoprestart.cz mi přinesl už ve 3 prvních videích informace, díky kterým jsem měl 70% nárůst objednávek. Utvrdil mě v myšlenkách, které jsem měl již dříve a neměl jsem je s kým konzultovat. Byl pro mě opravdu záchranou. Věc, kterou jsem kompletně přehodnotil, byla třeba komunikace se zákazníkem. A přineslo to neskutečné výsledky! Dále jsem začal pracovat s texty, obsahem na webu, začal jsem lépe pracovat na Google+ a hned začaly přicházet výsledky. Před Eshoprestartem jsem dával šílené peníze do placené reklamy a najednou jsem dokázal prodávat bez ní. Ukázkou jsou třeba karimatky. Na základě rad z Eshoprestart.cz jsem u nich změnil popisky, dal jsem kvalitní fotografie a udělal další úpravy. A víte, kolik jsem jich prodal? 930! E-shopy, které provozujeme, jsme díky radám z Eshoprestartu dokázali velmi rychle posunout dopředu. Program bych určitě doporučil všem, protože nám to neskutečně pomohlo a nastartovalo to naše e-shopy úplně někam jinam.

Daniel Šulc

majitel e-shopu Swixshop.cz
www.swixshop.cz
Pro Eshoprestart.cz jsem se rozhodl, protože jsem cítil, že potřebuji na mém e-shopu něco změnit. Program mi přinesl správný náboj a hlavně odhodlání tyto změny zrealizovat. Eshoprestart je progresivní program, umí nakopnout a rozhodně má přidanou hodnotu v tom, že je to program z praxe. Když věci, které se v něm dozvíte, zavedete, tak vám přinesou výsledky. Není to žádná suchá teorie, ale je to něco, co se ukázalo, že funguje. Eshoprestart.cz bych doporučil všem e-shopářům, kteří tápou a nejsou si jistí, jestli jsou na té správné cestě.

Martin Čermák

majitel e-shopu Rybyrybkyrybicky.cz
www.rybyrybkyrybicky.cz
Pro Eshoprestart.cz jsem se rozhodla, protože jsem si řekla, že je na čase něco změnit. Doba jde rychle dopředu, všechno kolem e-shopů se mění strašně rychle a člověk nesmí zaspat. Je potřeba hledat nové věci, hledat, co funguje, co přestává fungovat atd. Když člověk v dnešní době zaspí, tak přestane prodávat. Program splnil maximálně moje očekávání. Pokud chcete „restartnout“ svůj e-shop, jděte do toho, protože když uděláte změny, o kterých se v programu mluví a které se doporučují, tak to určitě váš e-shop změní.

Monika Stanová

majitelka e-shopu Mandarinka.sk
www.mandarinka.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS