Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniela Kántorová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniela Kántorová — online marketérka se specializací na sociální sítě, obsah a copywriting

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Daniela Kántorová:
Děkuji Daniele za kreativitu, podporu, přesvědčivost a nesmírnou profesionalitu. Pod jejím neúnavným vedením se zhmotňuje naše vize.

Markéta Vančurová

obchodní ředitelka Bergl Diamonds
www.linkedin.com/in/markéta-vančurová-21…
Daniela je velký profík, který má široké povědomí v oblasti Social Media, které je podložené mnohaletými zkušenostmi a spokojenými klienty. Mimo jiné Daniela pořádá různá školení, která jsou dynamická, poučná a může se jich účastnit každý – i úplný začátečník. Je špičkou oboru a je radost s ní pracovat na projektech.

Tereza Řehůřková

Málo kde se setkáte s takto vtipnou, milou a kreativní osobou. Je až neuvěřitelné, co všechno je schopná vymyslet při společných brainstorminzích. Co je nejvíc obdivuhodné, jaký má zápal a energii do marketingu a sociálních sítí. Na odvedené práci je prostě vidět, že ji to baví!

Zuzana Eisová

event manažerka v Event Arena
www.linkedin.com/in/zuzana-eisov%C3%A1-5…
Daniele chci předně velmi poděkovat za zkušenosti v rámci online marketingu, které se mi od ní dostávají. Daniely přednost se skrývá především za jejími vskutku originálními nápady. Její smysl pro kreativitu je až k neuvěření. Velmi si vážím toho, že jsem ji v rámci školení mohla poznat osobně a doteď mi je poradcem v oblasti marketingu. Pokud tedy hledáte člověka, který miluje svojí práci a potřebujete kreativní řešení pro vaši značku, věřte, že Daniela je vaší výhrou v loterii.

Eliška Černá

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS