Doporučení z první ruky

Daniela Nitscheová — virtuální asistentka se zaměřením na administrativu, finance a personalistiku


Zobrazuji všechna 4 doporučení

PharmDr. Lucie Dědková

Pokud hledáte někoho, kdo vše pečlivě zkontroluje, spáruje, dohledá, Daniela je ta nejlepší volba. Bez problému jí můžete svěřit správu faktur včetně placení. Narazila jsem na ni náhodou, když jsem hledala virtuální asistentku přes čísla a je to POKLAD. Nevím, co bych bez ní dělala. Nejlepší na tom je, že pracuje samostatně, potřebuje mě úplně minimálně, je iniciativní a udělá všechno, co potřebuju a ještě lépe, než jsem si představovala.

PharmDr. Lucie Dědková
byznys mentor a marketingový stratég

Zbystřete, komu není vlastní organizace, systematičnost, důslednost a pečlivost, když se řekne slovo FAKTURACE! Danielu jsem si přizvala na pomoc ke svému 1. online kurzu, aby mi pomohla spravovat účet na Simple Shopu. Její obrovské nasazení, a přitom klidný postoj ke všemu jsou zárukou perfektně odvedené práce profesionálky se zkušeností z mezinárodní společnosti. Daniela je mistr komunikace. Vše okolo celého systému umí nádherně vysvětlit. Vyřešila i platby ze zahraničí! Jako součást spolupráce vytváří pro klienty metodický plán, který poslouží v případě jakéhokoliv výpadku z její strany. Věřím, že zůstane uložen v šuplíku a naše spolupráce bude dlouhodobá.

Jolanta Balon
autorka projektu Úklid podle živlů
uklidpodlezivlu.cz

Jelikož tvoříme celou řadu velkých rozhovorů, oslovili jsme Danielu, aby nám pomohla s jejich zpracováním, které tradičně zabírá velké množství času. Přepis audio nahrávek do textové podoby je z její strany rychlé a efektivní a my se díky tomu můžeme věnovat samotným rozhovorům. Komunikace s Danielou je bezproblémová a spolupráce maximálně flexibilní.

Ondřej Holzman
šéfredaktor CzechCrunch
www.czechcrunch.cz

Ráda bych posdílela dojmy ze spolupráce s úžasnou Danielou. Spolupráce s Danielou je fantastická a mohu ji vřele doporučit. Jako začínající podnikatelka potřebuji strukturu, zejména co se týká financí. Daniela nejenže mi zodpověděla spoustu otázek, na které bych jinak musela hledat experty v oblasti účetnictví, ale také mi našla a dodala tabulky a přehledy, které jsem tak nutně potřebovala. Proaktivně nacházela odpovědi a řešení na mé otázky. Ušetřila mi tím nejen spoustu času a starostí, ale samozřejmě i zbytečně vyhozených peněz. Přepis audionahrávek mi ušetřil spoustu času, mohla jsem se díky tomu věnovat tvoření obsahu. Daniely si vážím za její profesionální a proaktivní přístup, férové a příjemné jednání, ochotu a úžasný přehled v oblasti financí. Zadané úkoly vypracovala na jedničku s hvězdičkou, rychle a profesionálně. Ještě jednou díky moc!!!

Sandra Woiwode
www.zenascitem.cz