Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Nogol > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

David Nogol — portrétní fotograf

Zobrazuji č. 2127 z celkem 27 doporučení prezentace David Nogol:
David je skvělý profík, kterému nejde o vyumělkované fotky, ale o zachycení člověka „v tom nejlepším světle“. Není problém se s ním uvolnit a focení si užít, což se odrazí i na výsledku. Fotila jsem s ním poprvé, ale určitě ne naposledy.

Dáša Jegerová

David je profesionální fotograf s velkým F. Focení bylo bezvadné, má skvělý přístup, je to skvělý člověk, se kterým se určitě při focení nebudete nudit ;-). Určitě musím zmínit, že výsledné fotografie jsou krásné a kvalitní. Děkuji Davidovi za skvělé focení a určitě ve spolupráci budeme pokračovat. Davida všem doporučuji! A já osobně se už teď‘ těším na naše další focení.

Nina Vozňáková

S Davidem proběhlo focení naprosto v pořádku. Je to nejen dobrý fotograf, ale i velmi sympatický a pohodový člověk. Jak samotné focení, tak i následná úprava zapříčinily vznik opravdu krásných fotek.

Petr Kareš

S Davidem jsem fotila díky hezké náhodě – byla jsem zrovna v nákupním centru, měla dobrou náladu a David sebral odvahu (byla jsem jedním z jeho prvních pokusů oslovovat neznámé slečny na ulici), aby mi dal vizitku a požádal o focení. O pár dní později jsme se sešli a vzniklo několik krásných fotografií. S Davidem mi bylo příjemně – je to milý člověk, zapálený do focení a navíc také z Moravskoslezského kraje, takže jsme si hned měli o čem povídat. Když jsme spolu fotili podruhé (potřebovala jsem narychlo pár konkrétních snímků), byl velmi pohotový a já dostala přesně to, co jsem chtěla. Můžu jenom doporučit!

Veronika Špornová

S Davidem se mi fotilo moc příjemně! Spolehlivý, šikovný a velké plus je taky to, že je galantní :). Takhle galantních fotografů moc není, takže za mě plus ;). Dohoda byla bez problému a pracovalo se nám spolu super, takže určitě můžu doporučit!

Johana Radostová

Mohu jen doporučit. Skvělá spolupráce, kreativní nápady a hlavně perfektní výsledné fotografie. Při focení jsme se hrozně pobavili, což beru za velké plus. Doufám, že to nebylo poslední focení!

Lenka Čudaiová

Na své první focení jsem jela trochu nervózní, ale hned jak jsem viděla Davida, tak ze mě nervozita opadla. Je to velmi přátelský člověk a profesionální fotograf s dobrými nápady. Fotky jsou nádherné a hlavně osobité. Davida můžu jen a jen doporučit.

Lucie Nová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS