Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Přikryl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. David Přikryl — certifikovaný realitní makléř pro Prahu a okolí

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. David Přikryl:
Prodával jsem byt, protože jsem se chtěl přestěhovat do většího. David mě zaujmul na sociálních sítích. Viděl jsem jeho videa, jak prezentoval byty, které prodával. Zdálo se mi to jako ne úplně běžný způsob, jak realitní kanceláře dnes pracují. Proto jsem se rozhodl, svěřit prodej Davidovi, což se ukázalo jako správná volba, protože všechno dopadlo výborně.

Miroslav Ocelák

obchodní a marketingový manažer
Rodičům jsem pomáhal koupit byt v Praze 9 na Proseku, který měl David v nabídce. Rodiče si chtěli najít nové bydlení v této čtvrti, abychom to měli k sobě blízko. Líbilo se mi, že celý prodej proběhl rychle, protože byl dobře organizovaný. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Pokud bychom potřebovali znovu něco řešit, určitě bychom se na Davida obrátili.

Ivan Pavlík

jednatel společnosti Gearon
S panem Přikrylem jsme řešili nákup menšího bytu pro rodinného příslušníka. Pan Přikryl připravil profesionální prezentaci prodávané nemovitosti včetně velmi zdařilé videoprezentace. Při telefonickém i osobním kontaktu byl věcný a ochotný. Transakce byla realizována bez komplikací. Všeobecně nadstandarní příprava, prezentace i přístup.

Pavel Brandejs

finanční manažer
Nebýt Davida, dnes bych neměl vlastní byt a pořád bych byl v pronájmu. Inspirovalo mě jednoho jeho video na Youtube. Potom jsme se dali do řeči ve fitku a domluvili si osobní konzultaci. Každý asi potřebuje nějaký zlomový moment a pro mě to byl tento. Po 4 měsících jsem byl už u notáře a podepisoval převod mého prvního bytu.

Lukáš Semorád

fitness trenér
Davida znám jako profesionála v nemovitostním businessu přes 10 let. Kromě toho, že byl plnohodnotným, samostatným a hlavně spolehlivým asset managerem na několika významných kancelářským projektech v Praze, se rovněž dlouhodobě věnoval profesnímu rozvoji v oblasti realit. Dokázal si vytvořit vlastní životaschopný a zajímavý realitní business. David vždy investuje energii promyšleně do smysluplných aktivit, a to mu přináší reálné výsledky. Na Davida se s důvěrou obracím v případech, kdy potřebuji skutečnou radu. Každá moje spolupráce s ním byla přínosem, sázkou na jistotu.

Radmila Kuzicová

CEO, Asental
Davidovi jsem svěřil prodej svého dalšího bytu. K předchozím makléřům jsem se nikdy nevrátil, protože vždy něco nefungovalo (komunikace, spolehlivost). David je makléř na vyšším levelu. Kvalita, pečlivost, zkušenost jsou jeho předností. Zajistil skvělou propagaci mého bytu. Jedná vždy ve prospěch klienta. Spolupráci s ním každému doporučuji.

Jiří Kliment

přepravce cenin
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS