Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Ryvola > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Ryvola — brand copywriter, marketingový a obsahový stratég

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace David Ryvola:
David mi pomáhal nejen s texty na mém webu, ale také s propagací v době, kdy jsem pořádal workshopy, tedy s komunikací v newsletterech a na sociálních sítích. Stejně tak nám pomáhal s propagací konference WordCamp 2019 za což mu patří velké dík. Vždy dodával věci ještě dřív, než bylo třeba.

Adam Laita

WordPress specialista a Front-End kodér
www.laita.cz ~ adam@laita.cz ~ 777 086 449
Antonín Karásek
Za Davidem jsme přišli s prosbou přetextovat náš web a vymyslet nový název a slogan. Musím říct, že k zadání přistoupili s kolegou vskutku profesionálně. Začali jsme otázkami, které měly za cíl zjistit, kdo je zákazníkem naší značky a jakým dojmem máme působit. Z původního názvu Custom Triko máme Merisimo a texty na webu jsou teď skutečně na úrovni. Se spoluprací jsem maximálně spokojený.

Antonín Karásek

vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS a Android
K Davidovi jsem se dostal na doporučení a musím říci, že jsem věděl hned na první schůzce, že jsem tu správně. David dostal za úkol zpracovat texty na web v CZ a EN verzi. Jednalo se prakticky o umělecký životopis/příběh, kde největším oříškem bylo, jak překlopit EN verzi do CZ, aby to celé dávalo smysl. Víme, že EN jazyk je mnohem lépe čitelnější a doslovné překlady pak nedávají často smysl. Výsledek je ale skvělý. Davida můžu doporučit. Ochota, rychlost a moderní přístup, to mě vážně bavilo.

Martin Holec

www.olgachajmovaholcova.cz ~ info@olgachajmovaholcova.cz ~ 725 539 492
David je muž na správném místě! Spolupracujeme společně již na několikátém projektu a i když se jedná o obor, který není zrovna běžný, David přesně dokázal vystihnout potřeby klienta a zpětná vazba je perfektní. Komunikace s Davidem je rychlá, vždy jsme se dohodli na termínu a nebyl žádný problém. Těším se na další spolupráci a určitě můžu doporučit dalším lidem a firmám!

Jakub Nitran

majitel menší reklamní agentury se zaměřením na zemědělskou techniku a industriální firmy
www.unexpected.cz ~ jakub.nitran@unexpected.cz ~ 608 933 596
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS