Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Shejbal > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Shejbal — grafický designér se zaměřením na logotvorbu, corporate identity, kreativní design obalů a tiskovin

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace David Shejbal:
S Davidem spolupracujeme již třetím rokem a nemůžeme si jeho práci vynachválit. Nejprve tvořil grafiku pro Vilu Flora, kde velmi originálně pracoval s již vytvořenou identitou. Zpracovával pro nás různé letáky, bannery a designoval i naše webové stránky. V roce 2021 jsme s ním začali pracovat na logu a identitě projektu Ahimsa.Land. Spolupráce s ním byla velmi příjemná, vše s námi konzultoval, snadno porozuměl našim potřebám a rychle zapracoval nové požadavky. Vnímáme, že je David velmi kreativní a zároveň je hodně napojený na sebe i lidi kolem sebe, a to mu usnadňuje práci i komunikaci s klienty.

Míša a Hynek

Vila Flora
David dokázal flexibilně zareagovat na naši last minute zakázku ilustrace. Jeho tvorba je precizní, originální a líbivá na pohled. A to nejdůležitější – je to člověk se Srdcem (s velkým S).

Aneta Menoušková

Pravý domácí časopis
S Davidem jsem se profesně potkala už v minulosti. Nikdy nebylo potřeba složitě vysvětlovat, co potřebuji. Hned po prvním sezení vznikl nástřel loga a symbolu. Bylo fajn s Davidem po nějakém čase znovu spolupracovat a děkuji mu za precizně odvedenou práci.

Iva Karlovská

Pura Organica
Na Davidovi oceňuji především jeho trpělivý přístup, který umožnil neustálé upravování různých detailů, dokud jsme nedošli k výsledku, s nímž jsme byli oba spokojení. Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Aleš Fodor

af-umenidreva.cz
David mi pomáhal s celkovým designem cestovatelského webu. Pomohl mi navrhnout logo i celkově sladit design přesně tak, jak jsem si představovala. Spolupráce probíhala skvěle, David vystihl, co potřebuji, aniž bych se musela zaobírat podrobným vysvětlováním. Skvělá spolupráce, děkuji.

Lenka Gazdová

Cestujmedoasie.cz
S Davidem jsme spolupracovali na několika projektech při tvorbě vizuálního stylu – je na něho spoleh při úpravě fotek, tvorbě tiskovin, fotomontáží i hravých ilustrací. Sledovat Davida při práci je radost, je to mistr hravosti, ale zároveň vkusu a elegance. Vždy se snaží co nejvíc pochopit potřeby klienta a výsledek vždy stojí za to.

Bára Králová

martinabara.cz
Spolupráce s Davidem byla vždy moc příjemná. Svoji práci odvádí poctivě, v souladu se zadáním, potřebnou dávkou kreativity a domluvenými termíny. Navíc je to skvělý a vtipný člověk, kterého každý tým potřebuje.

Hanka Hutlová

Vivantis
David je velmi empatický grafik. Jeho předností je citlivý přístup ke každé zakázce. Dokáže vnímat jednotlivé požadavky a individuálně k práci přistupovat. Práci dotahuje do absolutních detailů. Spolupráce s ním je příjemná nejen po profesní, ale i lidské stránce.

Alexandra Šťastná

Tiskárna Finish
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS