Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Smák > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Smák — PPC konzultant a online marketér

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace David Smák:
S Davidem spolupracujeme na postavení eshopů značky Roncato a Picard, kterou zastupujeme. David nás celým procesem nastavování provází s naprostou přesností a vysokou mírou profesionality. Obzvlášť na něm oceňuji skvělou komunikativnost nejen s námi, ale i s centrálou dodavatelů. Líbí se mi jeho proaktivní přístup, dotahování dílčích úkolů a používání moderních technologií pro správu a řízení projektů.

Petr Laník

jednatel Roeke, Roncato
Výborná spolupráce od A do Z. Za největší plus považuji vysokou flexibilitu a maximální profesionalitu při řešení potřeb našeho eshopu, a to vše je potvrzené výbornými výsledky.

Petr Brabač

manažer
S Davidem rád spolupracuji. Dá se na něj spolehnout, je férový a má silný cit pro zodpovědnost. Jeho nadšení pro řešení věcí je moc příjemné.

Ondřej Sova

spolumajitel agentury Kofein
S Davidem spolupracuji na několika klientech, s jeho výsledky a přístupem jsem spokojen. David je vždy aktivní a přichází s vylepšeními kampaní. Oceňuji flexibilitu a rychlost komunikace, která je pro mě při správě PPC kampaní důležitá. Davidovu práci rozhodně mohu doporučit.

Marek Pech

online marketingový konzultant
Měli jsme co dočinění s různými specialisty a také jinými externisty, ale David má oproti všem něco navíc. Funguje jako týmový hráč. Neodevzdává pouze suše svou práci, nebojí se výzev a vždy přichází s novými nápady. Davida můžu vřele doporučit.

Eva Kočí

Parminut.cz
David se nám od začátku stará o Facebook kampaně. Jeho svižná komunikace, empatie a flexibilita nejde přehlédnout. Svěřila jsem mu plnou kontrolu nad každou z kampaní, kde všechno nastaví a efektivně přelévá rozpočty dle potřeby. Není třeba čekat na skvělé výsledky. Jsou hmatatelně tady.

Mikela Tlustá

CEO Mikela da Luka
David Smák již několik měsíců pracuje na našem kompletním online marketingu. Je skvělé, že umí používat všechny hlavní online marketingové kanály a využívat tak jejich jednotlivé výhody. Díky němu máme dobré výsledky v našem Facebooku, Google Ads i Skliku. Doporučuji!

Roman Frajt

CEO Elibro s.r.o.
David je 100% spolehlivý, proaktivní a má velmi profesionální přístup. Pomáhá nám nad rámec své pracovní náplně. Spolupráce je plynulá a velice efektivní.

Lukáš Hlaváček

CEO Hydroplast
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS