Doporučení z první ruky

David Smák — PPC konzultant a online marketér


Zobrazuji všech 8 doporučení

S Davidem spolupracujeme na postavení eshopů značky Roncato a Picard, kterou zastupujeme. David nás celým procesem nastavování provází s naprostou přesností a vysokou mírou profesionality. Obzvlášť na něm oceňuji skvělou komunikativnost nejen s námi, ale i s centrálou dodavatelů. Líbí se mi jeho proaktivní přístup, dotahování dílčích úkolů a používání moderních technologií pro správu a řízení projektů.

Petr Laník
jednatel Roeke, Roncato

Výborná spolupráce od A do Z. Za největší plus považuji vysokou flexibilitu a maximální profesionalitu při řešení potřeb našeho eshopu, a to vše je potvrzené výbornými výsledky.

Petr Brabač
manažer

S Davidem rád spolupracuji. Dá se na něj spolehnout, je férový a má silný cit pro zodpovědnost. Jeho nadšení pro řešení věcí je moc příjemné.

Ondřej Sova
spolumajitel agentury Kofein

S Davidem spolupracuji na několika klientech, s jeho výsledky a přístupem jsem spokojen. David je vždy aktivní a přichází s vylepšeními kampaní. Oceňuji flexibilitu a rychlost komunikace, která je pro mě při správě PPC kampaní důležitá. Davidovu práci rozhodně mohu doporučit.

Marek Pech
online marketingový konzultant

Měli jsme co dočinění s různými specialisty a také jinými externisty, ale David má oproti všem něco navíc. Funguje jako týmový hráč. Neodevzdává pouze suše svou práci, nebojí se výzev a vždy přichází s novými nápady. Davida můžu vřele doporučit.

Eva Kočí
Parminut.cz

David se nám od začátku stará o Facebook kampaně. Jeho svižná komunikace, empatie a flexibilita nejde přehlédnout. Svěřila jsem mu plnou kontrolu nad každou z kampaní, kde všechno nastaví a efektivně přelévá rozpočty dle potřeby. Není třeba čekat na skvělé výsledky. Jsou hmatatelně tady.

Mikela Tlustá
CEO Mikela da Luka

David Smák již několik měsíců pracuje na našem kompletním online marketingu. Je skvělé, že umí používat všechny hlavní online marketingové kanály a využívat tak jejich jednotlivé výhody. Díky němu máme dobré výsledky v našem Facebooku, Google Ads i Skliku. Doporučuji!

Roman Frajt
CEO Elibro s.r.o.

David je 100% spolehlivý, proaktivní a má velmi profesionální přístup. Pomáhá nám nad rámec své pracovní náplně. Spolupráce je plynulá a velice efektivní.

Lukáš Hlaváček
CEO Hydroplast