Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. David Šrámek, MSc. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. David Šrámek, MSc. — projektový manažer

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Bc. David Šrámek, MSc.:
Bylo mi ctí pracovat s Davidem na projektu. David je velmi organizovaný, dokáže odstraňovat problémy a komplikace v mezilidských vztazích a v komunikaci na trase mezi klientem a interním týmem. Také je schopen absorbovat komplexní technické know-how a interpretovat je správně klientovi.

David Mařák

Co-Founder a CTO v XR studio Yord
S Davidem jsme úzce spolupracovali po dobu dvou let, je to skvělý společník a kolega. David je velmi proaktivní a nadšený do všeho, co dělá. Vždy přináší skvělé nápady a řešení, rychle se učí a svěřeným úkolům se věnuje na 100 %. David disponuje výbornými komunikačními schopnostmi, které mu pomáhají odvádět skvělou službu zákazníkům na vysoké úrovni. Vše zmíněné podtrhuje znalostí 4 cizích jazyků, což je úžasný benefit.

Petr Černík

projektový manažer v Rizlly
David je zkušený projektový manager, který doručuje projekty včas a kompletně dle zadání.

Juraj Smolek

Marketing Operations Manager Europe East ve společnosti adidas
Za dobu spolupráce s Davidem jsem došla k závěru, že je to jeden z nejvíce učenlivých lidí, ze kterých se postupem času stal jeden z nejlepších projektových manažerů, se kterým jsme za celou historii firmy spolupracovali. David je dostatečně zkušený a zdatný, aby dokázal zařídit, že váš projekt bude doručen včas a v rámci vyčleněného rozpočtu/budgetu. Zároveň je David velmi přátelský a milý, aby dokázal vytvořit silné vazby se všemi stakeholdery a klienty. David je excelentní v komunikaci a svědomitý v organizaci. Davida mohu všem 100% jen a jen doporučit.

Marcela Králová

Managing Director v Rizlly
David je profesionál se silným zaměřením na zákazníka. Spolupracoval se mnou jakožto projektový manažer pro velmi náročné klienty. David má excelentní komunikační dovednosti i schopnosti vyjednávat.

Vlastimil Jezek

Operation Division Director v Pegatron Czech s.r.o
S Davidem jsem spolupracoval na klíčových projektech a klientech téměř po dobu 3 let. David prokazoval rok co rok progres/pokrok jak s ohledem na množství odřízených projektů, tak s ohledem na jejich finanční stránku. David je velmi adaptabilní na nové situace a flexibilní v jejich řešení. Je to člověk, na kterého se můžete na 100 % spolehnout, a zároveň je skvělým kolegou i týmovým hráčem. Jsem si jistý, že bude perfektně pasovat do nové společnosti, ať už ho karierní cesta zavede kamkoliv.

Michal Kabelka

Account Director v Rizlly
David je unikátní talent na řízení velkého množství projektů pod tlakem i řadou dalších neočekávaných okolností. Vytváří řád z nepořádku – dokáže efektivně zvládat i nejnáročnější klienty. Jeho smysl pro koordinaci interních týmů od designu přes produkci a logistiku až po instalaci je fenomenální. Znalost několika světových jazyků, skvělý přístup ke klientům, pohotový charakter a zápal pro inovace z něj dělá perfektního manažera na řízení jakéhokoliv typu klienta – externího i interního.

Jakub Zelenay

Managing Director v Rizlly
S Davidem jsme spolupracovali na mnoha různých projektech a mohu upřímně říci toto: je spolehlivý, důkladný, pečlivý, tvrdě pracující, ale zároveň se s ním dobře komunikuje. Je to skutečný profesionál a skvělý člověk, který vždy dodrží slovo. Vše zmíněné z něj dělá nejen skvělého kolegu, ale i kamaráda – je to opravdový týmový hráč. Všechny projekty, které jsme spolu realizovali, byly úspěšně doručeny včas, v požadované kvalitě i daném rozpočtu. S Davidem je radost spolupracovat a vždy ho rád uvidím, ať už na pokec, či na dalších projektech, které nás ještě čekají. Věřím, že bude přínosem pro jakýkoliv tým, který obohatí jak svými zkušenostmi a znalostmi, tak i svou výjimečnou osobností.

Tomáš Zdařil

freelance designer
Měli jsme možnost s Davidem spolupracovat na velmi unikátním a technicky náročném projektu pro velkého zahraničního klienta. Projekt se týkal digitální transformace v retailu skrze augmented reality. David nejenže má obdivuhodný Project management skillset, ale oplývá i hlubokým porozuměním technickým procesům a samotným technologiím. Bylo mi potěšením s ním společně řídit a vyvíjet 3D řešení projektu za účelem doručení highendového výsledku, a to v extrémně krátkém časovém období. V mých očích je David inovátorem a průkopníkem, který se nebojí experimentovat a zároveň zůstat úplně v klidu a vést projekt směrem k dosažení požadovaného cíle.

Adam Rajnoha

Co-Founder & CEO at YORD
weareyord.com ~ adam@weareyord.com ~ 737 004 080
Jsem velmi rád, že se mi za Adidas dostalo příležitosti spolupracovat s Davidem. V mnoha případech jsem využil Davidových služeb k posílení síly značky Adidas i naší pozice v rámci retailového trhu, včetně našich retailových partnerů. Spolupracovali jsme jak na digitálních, tak i fyzických exekucích projektů. David je extrémně zaměřený na klienta, odhodlaný dostát úkolům, které mu leží na stole, a je okamžitě připraven zařídit, aby produkce byla včas připravená, i když se potřeby trhu a stakeholderů neustále mění, hází mu klacky pod nohy a deadliny jsou neúprosné. David má skvělý cit pro design, vždy přichází s relevantními komentáři a návrhy a pro mě je naprosto impozantním projektovým manažerem. Za celou dobu spolupráce se ani jednou nestalo, že by mě David zklamal či něco slíbeného nedodržel, naopak mě často naháněl s ohledem na timingy a schválení on (i když by to mělo být naopak). To je velmi nezvyklé a obrovsky si toho cením.

Christian Ludvig Tonning

Wholesale Activation Manager ve společnosti adidas
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS