Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eliška Vyhnánková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eliška Vyhnánková alias annaud — lektorka a konzultantka sociálních médií

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Eliška Vyhnánková:
Robert Vlach
S Eliškou Vyhnánkovou jsem zatím neměl tu čest osobně spolupracovat. Nicméně v sociálních médiích se už nějaký ten rok pohybuji, četl jsem řadu jejích článků a odebírám také její newsletter, který patří k tomu nejlepšímu, na co můžete ohledně sítí v Česku narazit. Eliška patří zcela nepopiratelně mezi přední české social-media experty!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Elišku jsem do společnosti Unipetrol pozvala jako školitelku na téma Twitter pro firmy. A myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že to byla jedna z nejzajímavějších akcí tohoto typu, které jsme ve firmě měli. Eliška byla perfektně připravená, aplikovala svoje poznatky v praxi na případech naší společnosti, prokládala to dotazy, zajímavostmi, až se velmi často rozběhla velice živá a plodná diskuze, kterou samozřejmě umně kočírovala svým time managementem. Eliška není jen odbornice na slovo vzatá, ale navíc i velice milá a sympatická osoba, takže si brzy získala i ty nejskeptičtější a nejotrlejší z nás. Opravdu moc děkuji a doporučuji všem!

Eva Pešková

PR and Translation Specialist v Unipetrol Group
Eliška mi pomáhala při zavádění nástroje social media monitoringu. Je to opravdová odbornice, byla vždy velmi vstřícná a ochotná poradit i nad rámec spolupráce. Uchvacuje mě její nadšení pro práci a pro nová média a technologie. Doufám, že budeme mít možnost v budoucnu spolupracovat na dalších projektech.

Petr Andrýsek

social media marketér
www.petrandrysek.cz ~ petr.andrysek@email.cz ~ 604 606 930
Absolvovala jsem u Elišky Vyhnánkové školení o využívání sociální sítí v marketingu. Musím říci, že mě velmi potěšila profesionalita a vysoká úroveň školení. Eliška Vyhnánková jej vedla praktickou formou, my účastníci jsme dostali prostor se kdykoli zeptat na cokoli k tématu a získali jsme tipy, jak pracovat se sociálními sítěmi v rámci firemní komunikace. Školení bylo velmi efektivní i díky skvělému přístupu lektorky.

Jana Leitnerová

manažerka obsahu, Socialbakers
www.socialbakers.com
Elišku jsme si najali na kurz sociálních médií pro B2B podniky. Poskytla nám skvělé školení, které nám přineslo užitek při nasazování sociálních sítí v našem podnikání.

Jarmil Mikulík

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p.
www.ezu.cz
Eliška je profesionálka s lidským přístupem. Její školení jsou obsahově perfektní, naučné i zábavné. Obdivuji nasazení a energii, se kterou k práci přistupuje.

Zdeněk Titl

produktový specialista, NEWTON Media
www.newtonmedia.cz
Spolupráce s Eliškou je velmi příjemná. Školení má vždy pečlivě připravená a plná zajímavých informací. Její entuziasmus pro sociální sítě je nepřekonatelný.

Magdaléna Hladká

marketingová specialistka, Literární akademie
S Eliškou jsme společně připravovali projekt Mediainfo.cz a zároveň jsem s ní měla možnost několikrát spolupracovat v rámci jejího působení v NEWTON Media. Její zkušenosti byly pro naší firmu velkým přínosem jak na poli rozvoje monitorovacích nástrojů a analýz, tak při jejích vysoce hodnocených školeních pro klienty i širokou veřejnost. S Eliškou i nadále externě spolupracujeme a rozhodně je tím pravým člověkem pro konzultace i lektoring týkající se problematiky sociálních médií.

Ing. Věra Čarná

vedoucí oddělení mediálních analýz, NEWTON Media, a.s.
www.newtonmedia.cz ~ vera.carna@newtonmedia.cz
Eliška je profesionální školitelka s hlubokými znalostmi v oblasti sociálních médií. Navštívila jsem její kurz, který se věnoval správě a využití profilu na LinkedIn. Kurz měl logickou strukturu a byl napěchován informacemi. Vše, o čem Eliška mluvila, bylo doplněno ukázkami a příklady z praxe. Složitější informace pak dokáže Eliška díky své empatii formulovat tak, aby je každý z účastníků kurzu pochopil. Ačkoli používám LinkedIn poměrně aktivně (spravuji firemní profil), dozvěděla jsem se spoustu perliček, které zůstávají běžnému uživateli skryty.

Lada Brůnová

Creative Morning Person
S Eliškou Vyhnánkovou jsem se domluvil na asistenci ke zlepšení efektivity fotografického FB profilu. Její analýza byla jasná, stručná a faktická. Pokud tedy tápete s fungováním vašich FB stránek, je pro vás Eliška skvělá volba. Děkuji za skvělou pomoc a přeji mnoho úspěchů.

Bc. Martin Charvát

fotograf
charvidcfoto@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS