Doporučení z první ruky

Eliška Vyhnánková — lektorka a konzultantka sociálních médií


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Robert Vlach

S Eliškou Vyhnánkovou jsem zatím neměl tu čest osobně spolupracovat. Nicméně v sociálních médiích se už nějaký ten rok pohybuji, četl jsem řadu jejích článků a odebírám také její newsletter, který patří k tomu nejlepšímu, na co můžete ohledně sítí v Česku narazit. Eliška patří zcela nepopiratelně mezi přední české social-media experty!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Eliška mi v rámci konzultace pomohla nastavit strategii pro mé online webináře. Předala mi mnoho vlastních zkušeností a doporučení, která jsem mohl okamžitě aplikovat v praxi. Řadu tipů tak používám až do dnešní doby při pořádání nových akcí a propagaci na Facebooku.

Ing. Miroslav Holec
vývojář webových aplikací
www.miroslavholec.cz mirek@miroslavholec.cz 773 272 767

Elišku jsem do společnosti Unipetrol pozvala jako školitelku na téma Twitter pro firmy. A myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že to byla jedna z nejzajímavějších akcí tohoto typu, které jsme ve firmě měli. Eliška byla perfektně připravená, aplikovala svoje poznatky v praxi na případech naší společnosti, prokládala to dotazy, zajímavostmi, až se velmi často rozběhla velice živá a plodná diskuze, kterou samozřejmě umně kočírovala svým time managementem. Eliška není jen odbornice na slovo vzatá, ale navíc i velice milá a sympatická osoba, takže si brzy získala i ty nejskeptičtější a nejotrlejší z nás. Opravdu moc děkuji a doporučuji všem!

Eva Pešková
PR and Translation Specialist v Unipetrol Group

Eliška mi pomáhala při zavádění nástroje social media monitoringu. Je to opravdová odbornice, byla vždy velmi vstřícná a ochotná poradit i nad rámec spolupráce. Uchvacuje mě její nadšení pro práci a pro nová média a technologie. Doufám, že budeme mít možnost v budoucnu spolupracovat na dalších projektech.

Petr Andrýsek
social media marketér
www.petrandrysek.cz petr.andrysek@email.cz 604 606 930

Absolvovala jsem u Elišky Vyhnánkové školení o využívání sociální sítí v marketingu. Musím říci, že mě velmi potěšila profesionalita a vysoká úroveň školení. Eliška Vyhnánková jej vedla praktickou formou, my účastníci jsme dostali prostor se kdykoli zeptat na cokoli k tématu a získali jsme tipy, jak pracovat se sociálními sítěmi v rámci firemní komunikace. Školení bylo velmi efektivní i díky skvělému přístupu lektorky.

Jana Leitnerová
manažerka obsahu, Socialbakers
www.socialbakers.com

Elišku jsme si najali na kurz sociálních médií pro B2B podniky. Poskytla nám skvělé školení, které nám přineslo užitek při nasazování sociálních sítí v našem podnikání.

Jarmil Mikulík
Elektrotechnický zkušební ústav, s.p.
www.ezu.cz

Eliška je profesionálka s lidským přístupem. Její školení jsou obsahově perfektní, naučné i zábavné. Obdivuji nasazení a energii, se kterou k práci přistupuje.

Zdeněk Titl
produktový specialista, NEWTON Media
www.newtonmedia.cz

Spolupráce s Eliškou je velmi příjemná. Školení má vždy pečlivě připravená a plná zajímavých informací. Její entuziasmus pro sociální sítě je nepřekonatelný.

Magdaléna Hladká
marketingová specialistka, Literární akademie

S Eliškou jsme společně připravovali projekt Mediainfo.cz a zároveň jsem s ní měla možnost několikrát spolupracovat v rámci jejího působení v NEWTON Media. Její zkušenosti byly pro naší firmu velkým přínosem jak na poli rozvoje monitorovacích nástrojů a analýz, tak při jejích vysoce hodnocených školeních pro klienty i širokou veřejnost. S Eliškou i nadále externě spolupracujeme a rozhodně je tím pravým člověkem pro konzultace i lektoring týkající se problematiky sociálních médií.

Ing. Věra Čarná
vedoucí oddělení mediálních analýz, NEWTON Media, a.s.
www.newtonmedia.cz vera.carna@newtonmedia.cz

Eliška je profesionální školitelka s hlubokými znalostmi v oblasti sociálních médií. Navštívila jsem její kurz, který se věnoval správě a využití profilu na LinkedIn. Kurz měl logickou strukturu a byl napěchován informacemi. Vše, o čem Eliška mluvila, bylo doplněno ukázkami a příklady z praxe. Složitější informace pak dokáže Eliška díky své empatii formulovat tak, aby je každý z účastníků kurzu pochopil. Ačkoli používám LinkedIn poměrně aktivně (spravuji firemní profil), dozvěděla jsem se spoustu perliček, které zůstávají běžnému uživateli skryty.

Lada Brůnová
Creative Morning Person