Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Beránková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eva Beránková — organizátorka eventů a firemních akcí

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Eva Beránková:
Evu Beránkovou znám téměř deset let. Organizovala pro mě již mnoho společenských či sportovních akcí. Mohu ji doporučit především díky její spolehlivosti, otevřené komunikaci a smyslu pro detail. Na každé akci se mnohokrát něco menšího či většího pokazí, aniž se to dá předem ovlivnit. Proto je dobré mít produkční, jako je Eva, která tak říkajíc „myslí hlavou“ a po letech zkušeností dokáže jakoukoliv překážku promptně vyřešit. Málokdy jsem od ní slyšela, že něco není možné. Mnohokrát mě také překvapila upřímným názorem na některý z mých „geniálních nápadů“. Eva je pro mě kvalitním protějškem v oblasti event managementu, na kterého se mohu spolehnout, kterého si vážím a proto ji mohu doporučit dále.

Lenka Vlčková

Marketing Manager ARVAL
Spadea má profesionální přístup od začátku do konce. Vždy dokázali pružně a ochotně reagovat i na last minute změny. Konstruktivně a s klidem zvládají stresové situace díky jejich zkušenostem i propojení s osvědčenými spolupracovníky. Největší akci v historii firmy jsme si proto skutečně užili.

T. Hudák

Senior Marketing Specialist, Ayming ČR
S paní Evou Beránkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pomáhala nám s několika firemními večírky pro obchodní partnery a vždy jsme byli s její prací velice spokojeni. Oceňuji především její příjemné vystupování, profesionální přístup, kreativitu, rychlost předložených nabídek možností a řešení veškerých kroků s organizací spojených. Spolupráci s paní Beránkovou mohu vřele doporučit.

Lucie Egertová

Europ assistance
Paní Beránková nám zajišťovala již dvě firemní akce. Její přístup je velice milý a zároveň profesionální. Vše od A do Z bylo zajištěno perfektně, bez jediné chyby. Pokud plánujete jakýkoli večírek či akci, vřele doporučujeme obrátit se na paní Beránkovou. S jejím přístupem budete spokojeni.

Pavla Pospíšilová

STAR WAYS airline sevices
S Evou Beránkovou mám osobní zkušenost jak na poli pracovním, tak v soukromém. Pracujeme spolu dlouhodobě a nemíním ji měnit. Co se týče pracovní nasazenosti, nápadů, realizace team buildingu, vše naprosto korektně bez jakýchkoliv zádrhelů. Osobnostně jsme si velice sedly, proto využívám jejích rád i v soukromém sektoru. Je vždy milá, otevřená a nakloněná se vším poradit a pomoci. Má velice bohaté zkušenosti z organizováním firemních eventů malých i velkých rozměrů. Má perfektně fungující a reprezentativní tým. Nikdy mne nezklamala! Všemi deseti ji doporučují dále, jsem si jistá, že klienty nikdy nezklame!

Soňa Filipová

Johnson and Johnson
Maximální spokojenost se zajištěním a organizací všech tří firemních vánočních večírků. Maximální flexibilita na naše požadavky. Aktivní, velmi vstřícný přístup. Jednoznačně paní Evu Beránkovu můžeme jen doporučit.

L. J.

KONSIT a.s.
Naše firma spolupracuje s p. Beránkovou již dlouhou řadu let při organizaci různých firemních eventů, jako vánočních večírků a setkání s obchodními partnery. Vždy jsme byli maximálně spokojeni, jak s citlivým výběrem místa konání, zajištění programu, dekorací k tématickému zaměření večírku, hudby, cateringu až po kvalitní dárky zaměstnancům, včetně vkusného balení a služeb hostesek, to vše za rozumnou cenu. Spolupráci s p. Beránkovou mohu s čistým svědomím doporučit.

Libuše Tvrzová

asistentka, Komerční pojišťovna, a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS