Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Bulínová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Bulínová — překladatelka a soudní tlumočnice angličtiny a němčiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Eva Bulínová:
Eva překládá pro YEE oficiální dokumenty, výroční zprávy, zápisy z jednání a další dokumenty z angličtiny do češtiny a naopak od roku 2016. Je velmi profesionální a rychlá, vždy vše přeloží před termínem. Její překlady jsou velmi kvalitní a snadno se s ní komunikuje.

Masha Dzneladze

Secretary General, YEE
masha@yeenet.eu
Eva Bulínová je profesionál na svém místě. Velmi si cením její spolehlivosti – vždy dodržela naši domluvu, termíny ap. Především však musím vyzvednout její odbornost a mimořádnou dovednost – překlady jsou precizní a kvalitní. Eva také disponuje skvělými charakterovými vlastnostmi – je ochotná, milá a přátelská. Za mou několikaletou praxi zadavatele překladů jsem se nesetkala s lepší překladatelkou.

Alena Krömerová

kromerova.a@seznam.cz
Pravidelně spolupracujeme na překladech z anglického a německého jazyka (zejména marketingové texty, katalogy, prohlášení o shodě atd). Překlady byly vždy dodány ve slíbeném termínu a ve velmi dobré kvalitě. Rychlá a vstřícná komunikace. Doporučujeme!

Lucie Mendez

Unikont
Chtěl bych Vám poděkovat za dosavadní spolupráci s naším svazem, zvláště pak za perfektní zvládnutí tlumočení pětihodinového zasedání představenstva Mezinárodní vorařské asociace v Davli dne 25.5.2019. Vaše tlumočení jsme velmi dobře ohodnotili nejen my, ale i členové představenstva z Rakouska, Německa a Francie. Budeme s Vámi rádi dále spolupracovat především na nominaci evropského vorařství na reprezentativní seznam UNESCO. Těším se na další spolupráci s Vámi.

Ing. Jaroslav Camplík

prezident Vltavanu Čechy a Mezinárodní vorařské asociace (IATR)
camplik.jaroslav@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS