Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Čapková Illésová, MA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eva Čapková Illésová, MA — školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.

Zobrazuji č. 110 z celkem 51 doporučení prezentace Eva Čapková Illésová, MA:
Evu Čapkovou Illésovou jsem najala, aby vytvořila a spravovala facebookové stránky specializovaného kariérního portálu Máma v práci. Intuitivně jsem tušila, že Facebook může být vzhledem k cílové skupině a zaměření portálu zajímavý marketingový nástroj. Výsledky, kterých během krátké doby Eva docílila, mě o správnosti tohoto tušení zcela přesvědčily. Její zkušenosti umožnily rychlé pochopení cílové skupiny, a tedy nastavení komunikace efektivním způsobem. Velice příjemným překvapením bylo a je, do jaké míry se Eva stala opravdovou součástí realizačního týmu Máma v práci. Všem, kteří uvažují o outsourcování správy sociálních sítí, Evu Čapkovou Illésovou opravdu upřímně doporučuji.

Jana Bauduin

zakladatelka kariérního portálu Máma v práci
Moc děkujeme Evě Čapkové Illésové za vynikající přednášku pro studenty VŠE s vedlejší specializací Malé a střední podnikání na téma „Využití sociálních sítí pro MSP". Přednáška byla zábavná a interaktivní, studenti pozitivně ocenili nejen její obsah, ale i originální vizuální doprovod. Eva patří mezi naše ověřené externí lektory a její přednáška je důležitou součástí předmětu „Moderní trendy v malém a středním podnikání". Doufáme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat, protože jak téma, tak zejména Evino zajímavé a neotřelé podání jsou pro studenty vždy velmi atraktivní.

Ing. Monika Barton, MBA

odborný asistent na FPH VŠE v Praze
www.vse.cz ~ barton.monika@centrum.cz
Hned po první schůzce mi bylo jasné, že Eva je pro Aukro to pravé. Nadšená pro svou práci, naprostý profesionál s velkým přehledem, velmi aktivní a s racionálním i kreativním přístupem k věci. Zároveň je velmi milá, přátelská. Dokáže velmi rychle pochopit produkt, brand, cílovou skupinu a tomu komunikaci přizpůsobit. K nastaveným cílům je velmi zodpovědná. Žádná přehnaná chvála, holá skutečnost :)

Michala Langerová

Leader of Brand Aukro.cz
michala.langerova@gmail.com
Robert Vlach
S Evou Čapkovou Illésovou jsem měl mnoho příležitostí o problematice sociálních sítí diskutovat a je evidentní, že má vynikající přehled. Naše stránky na Facebooku aj. si spravujeme sami již několik let, Evu však doporučuji svým klientům, kteří chtějí outsourcovat správu stránek, anebo proškolit své zaměstnance. Nedělám to jen pro Evinu mimořádnou odbornou erudici (o Facebooku psala dokonce diplomku), ale také pro její opravdovost, inteligenci, proaktivní přístup, spolehlivost a schopnost srozumitelně komunikovat s běžnými uživateli. Setkání a spolupráci s Evou mohu vřele doporučit jako vstup do marketingu 21. století.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Navštívil jsem přednášku Evy Čapkové Illésové na Vysoké škole ekonomické a musím říci, že mne velmi zaujala. Eva působila profesionálně, připraveně, sršela nápady... Proto jsem následně Evě nabídl spolupráci s Accenture. Eva měla za úkol seznámit pracovníky oddělení náboru a marketingu se sociálními sítěmi a nastavit vnitřní procesy tak, aby sociální sítě napomáhaly účelům náboru a komunikace. Eva odvedla svoji práci skvěle, rychle se zorientovala ve složité situaci globální firmy, velmi pečlivě připravila řešení na míru, které respektovalo všechna specifika společnosti Accenture a její cílové skupiny na sociálních sítích, přinesla spoustu cenných doporučení i nad rámec zadání úkolu a hlavně dokázala motivovat všechny členy týmu, aby přispěli svými zkušenostmi. Evu jednoznačně doporučím pro její profesionalitu, aktuální přehled v problematice sociálních sítí a nesmírnou kreativitu.

Jiří Kadleček

Marketing & Communications team Accenture
www.accenture.com/cz-en/Pages/index.aspx ~ jiri.kadlecek@accenture.com
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
I poradce občas potřebuje poradit. Na Evu Čapkovou Illésovou jsem se obrátila s otázkou, jak mohu vylepšit svou stránku na Facebooku. A dobře jsem udělala. Eva je odborník s profesionálním přístupem, bohatými zkušenostmi a pečlivou přípravou. Ze schůzky jsem si odnesla nejen příjemný pocit, ale především množství dobrých postřehů a praktických tipů, které určitě použiji v praxi. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na autentický marketing a psychologii podnikání
Se slečnou Evou jsme spolupracovali posledních 12 měsíců. Především bychom rádi vyzdvihli její profesionalitu, nápaditost a proaktivní přístup v oblasti sociálních sítí a grafiky. Pokud to s prezentací na Facebooku myslíte vážně, Eva je skvělá volba.

Blažena Polahárová

majitelka realitní kanceláře Happy House Rentals, s.r.o.
www.happyhouserentals.com
Při zakládání své fanouškovské stránky jsem nemohla najít lepšího odborníka na Facebook markteing. Skvěle cílená reklama, výborné nápady na kampaně, foto soutěže a nespočet zajímavých rozhovorů po Skypu. Paní Čapkové Illésové si moc vážím a neváhám ani minutu a doporučuji komukoliv, budete jako v bavlnce!

Mgr. Nina Hanáková

překladatelka, auditorka a lektorka angličtiny a nizozemštiny
www.ninaenglish.cz
K Evě jsem se dostala náhodou díky jednomu projektu. S Facebookem jsem si totiž nevěděla moc rady, proto mi tato konzultace přišla víc než vhod. Co se dělo tu hodinu, to se nedá popsat. Eva se chvíli zadívala na moje stránky a pak se z ní stal gejzír nápadů :-) Během týdne po konzultaci se zvýšil dosah naší FB stránky stonásobně a to opravdu nepřeháním. Každý den přibývají noví fanoušci z konkrétní cílové skupiny, která nás nejvíc zajímá. Na FB je výborné to, že všechny akce se dají změřit a vyhodnotit. Včetně investice do konzultace s Evou, která se vyplatí opravdu hodně. Evi, ještě jednou Vám moc děkuji, otevřela jste mi oči, zlidštila orientaci na FB a určitě s Vámi za čas zase proberu další posun vpřed.

Bára Skálová

poradkyně pro hravý a zdravý úklid
www.JakNaSkvrny.cz ~ bara.skalova@jaknaskvrny.cz ~ 721 768 449
Slečna Eva je profesionálka, která velmi dobře zná prostředí a zákonitosti sociálních sítí. Velmi nám pomohla se zavedením a nastavením sociálních sítí v našem podnikání. Rozhodně stojí za to využít nabízených konzultací a služeb. Už se těšíme na další spolupráci.

Petr Seidl

oční optik, výrobce brýlí a brýlových obrub, dodavatel originálního business konceptu
www.OptikDoDomu.cz ~ petr.seidl@optikdodomu.cz ~ 602 742 475
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS